Estraadilaulustuudio

Kellele: 10-19 a.
Keel: eesti/vene
Millal: kaks tundi nädalas, üks individuaaltund (45 min) ja üks rühmatund (45 min)
Hind: 33 €/kuus
Vabad kohad: jah
Õpetaja: Peep Taimla

Estraadilaulustuudio eesmärgiks on avada noorte lauljate loominguline potentsiaal ja õpetada neid lauljale vajaliku tehnilist baasi täiustama. Luua õppijate vajadustele vastav ning neid õppima motiveeriv õpikeskkond, mis toetaks iga õppuri isiksuse tasakaalustatud arengut ja suunaks edaspidisele iseseisvale lauluõppele. Stuudios õppijad omandavad oskused laulda solistina kui ka ansambli koosseisus.

Peep Taimla

Täpsemat infot saate telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt.

Loov- ja showtants, fotograafia ning robootika.