Estraadilaulustuudio

Kellele: 10-19 a.
Keel: eesti/vene
Millal: kaks tundi nädalas, üks individuaaltund (45 min) ja üks rühmatund (45 min)
Hind: 33 €/kuus
Vabad kohad: jah
Õpetaja: Peep Taimla

Estraadilaulustuudio eesmärgiks on avada noorte lauljate loominguline potentsiaal ja õpetada neid lauljale vajaliku tehnilist baasi täiustama. Luua õppijate vajadustele vastav ning neid õppima motiveeriv õpikeskkond, mis toetaks iga õppuri isiksuse tasakaalustatud arengut ja suunaks edaspidisele iseseisvale lauluõppele. Stuudios õppijad omandavad oskused laulda solistina kui ka ansambli koosseisus.

Peep Taimla

E

15.00-20.30

stuudio

T 15.00-20.30 stuudio

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!