Estraadilaulustuudio

Kellele: 10-19 a.
Keel: eesti/vene
Millal: kaks tundi nädalas, üks individuaaltund (45 min) ja üks rühmatund (45 min)
Hind: 33 €/kuus
Vabad kohad: jah
Õpetaja: Peep Taimla

Estraadilaulustuudio eesmärgiks on avada noorte lauljate loominguline potentsiaal ja õpetada neid lauljale vajaliku tehnilist baasi täiustama. Luua õppijate vajadustele vastav ning neid õppima motiveeriv õpikeskkond, mis toetaks iga õppuri isiksuse tasakaalustatud arengut ja suunaks edaspidisele iseseisvale lauluõppele. Stuudios õppijad omandavad oskused laulda solistina kui ka ansambli koosseisus.

Peep Taimla

Teatri- ja filmistuudio, loov- ja showtants, rahvatants, fotograafia, robootika ning muinasjututuba mudilastele.

COVID tõkestamise meetmed
Hea lapsevanem!
1. Lapsevanematel ei ole lubatud viibida huvikooli ruumides.
2. Haigustunnustega (nohu, köha, palavik, halb enesetunne) majja sisenemine keelatud!
3. Lühikeseks ajaks majja sisenemine on lubatud:
  • Ühele mudilase lapsevanemale lapse riietamiseks, viimiseks-toomiseks.
  • Eelneval kokkuleppel õpetaja või töötajaga (administraator võib mõõta Teie kehatemperatuuri).
  • Siseruumides kanna maski ja desinfitseeri käsi!
4. Dokumentide esitamine:
Kui dokumente ei ole võimalik esitada digitaalselt, siis paberdokumendid tuleb täita kodus. Blanketid saate välja printida kodulehelt või küsida meie administraatori käest (järgides lühikeseks ajaks majja sisenemise reegleid).