Fotograafia

Hind: 23 €/kuus
Vabad kohad: on
Õpetaja:

Fotoring kõigile, kes tunnevad, et fotograafia on midagi enamat kui lihtsalt klõpsimine. Fotoringis arendatakse just neid oskusi, mida igapäevasel pildistamisel on vaja.

T

Printige kõik dokumendid välja, allkirjastage (NB! leping kahes eksemplaris) ja tooge meie huvikooli administraatorile või huviringi õpetajale.

Täpsemat infot saate telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt.

Loov- ja showtants, fotograafia ning robootika.