Klaveriõpetus

Keel: eesti/vene
Millal: nädalas üks individuaaltund (45 min) või üks rühmatund (45 min)
Hind: 33 €/kuus
Vabad kohad: ei
Õpetaja: Jelena NovikovaJulia Aare

Õppetöö eesmärkideks on muusikaõpetuse kaudu avastada ja arendada õpilaste loomevõimet, ühendada maailmaklassika eesti kultuuriloomega, anda ülevaade muusika arengust läbi sajandite. Klaveriõpe pakub võimalusi esinemisteks ja konkurssidel osalemiseks.

Klaveriõpetus toimub õpilase huvist lähtuvalt 4- kuni 7-aastase programmi järgi. Lisaks õpitakse solfedžot. Lõpetades täisprogrammi saavad lapsed lõputunnistuse.

Õpetaja Jelena Novikova

E

T

13.45-19.00

13.45-17.00

Õpetaja Julia Aare

L

Täpsemat  infot saate telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt aadressil Lina 8.

Teatri- ja filmistuudio, loov- ja showtants, rahvatants, fotograafia, robootika ning muinasjututuba mudilastele.

COVID tõkestamise meetmed
Hea lapsevanem!
1. Lapsevanematel ei ole lubatud viibida huvikooli ruumides.
2. Haigustunnustega (nohu, köha, palavik, halb enesetunne) majja sisenemine keelatud!
3. Lühikeseks ajaks majja sisenemine on lubatud:
  • Ühele mudilase lapsevanemale lapse riietamiseks, viimiseks-toomiseks.
  • Eelneval kokkuleppel õpetaja või töötajaga (administraator võib mõõta Teie kehatemperatuuri).
  • Siseruumides kanna maski ja desinfitseeri käsi!
4. Dokumentide esitamine:
Kui dokumente ei ole võimalik esitada digitaalselt, siis paberdokumendid tuleb täita kodus. Blanketid saate välja printida kodulehelt või küsida meie administraatori käest (järgides lühikeseks ajaks majja sisenemise reegleid).