Estraaditantsustuudio KORELLON

Millal: 3 korda nädalas
Hind: 28 €/kuus
Õpetaja:

Tantsugrupi põhieesmärgiks on arendada lastes oma keha valitsemist ja tunnetamist ning jagada teadmisi tantsukunstist. Õpetaja peab väga oluliseks loova eneseväljenduse arendamist ja esinemiskogemuste võimaldamist, mille kaudu saab kogeda erinevaid emotsioone ja suurendada enesekindlust. Stuudio esindab Kopli Huvikool erinevatel üritustel läbi terve õppeaasta.

I rühm (10-15 a.)

E.
K.
R.

Nohu, köha, palaviku või halva enesetunde korral ära sisene huvikooli!