Laste tantsustuudio FORTE

Millal: 3 korda nädalas

Hind: 28 €/kuus

Õpetaja: Jelena Fortunova

Laste tantsustuudio FORTE pakub palju mängu-, tantsu-ja esinemisrõõme. Omandatakse algteadmised kehatunnetuses, rütmikas ja koordinatsioonis. Julgustatakse mudilasi end tantsu abil vabalt ja loovalt väljendama.

Stuudio FORTE esindab Kopli huvikool erinevatel kontsertidel ja üritustel läbi terve aasta.

Tantsustuudio "Forte"  (7-10 a.)

päev  aeg koht

E.

K.

R.

15.00-16.30 134

2.    Salvestage ka nõusoleku ankeet (Wordi dokument) oma arvutisse, täitke väljad ning märgistage punktid millega nõustute (klikates ruudukesel punkti ees). NB! Täisealine õppija täidab ja allkirjastab oma ankeedi ise (vorm nimetusega Nõusoleku ankeet – täisealine õppija).

Täpsem info telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt aadressil Lina 8.

Teatri- ja filmistuudio, loov- ja showtants, rahvatants, fotograafia, robootika ning muinasjututuba mudilastele.

COVID tõkestamise meetmed
Hea lapsevanem!
1. Lapsevanematel ei ole lubatud viibida huvikooli ruumides.
2. Haigustunnustega (nohu, köha, palavik, halb enesetunne) majja sisenemine keelatud!
3. Lühikeseks ajaks majja sisenemine on lubatud:
  • Ühele mudilase lapsevanemale lapse riietamiseks, viimiseks-toomiseks.
  • Eelneval kokkuleppel õpetaja või töötajaga (administraator võib mõõta Teie kehatemperatuuri).
  • Siseruumides kanna maski ja desinfitseeri käsi!
4. Dokumentide esitamine:
Kui dokumente ei ole võimalik esitada digitaalselt, siis paberdokumendid tuleb täita kodus. Blanketid saate välja printida kodulehelt või küsida meie administraatori käest (järgides lühikeseks ajaks majja sisenemise reegleid).