Laste tantsustuudio FORTE

Millal: 3 korda nädalas

Hind: 32 €/kuus

Õpetaja: Jelena Fortunova

Laste tantsustuudio FORTE pakub palju mängu-, tantsu-ja esinemisrõõme. Omandatakse algteadmised kehatunnetuses, rütmikas ja koordinatsioonis. Julgustatakse mudilasi end tantsu abil vabalt ja loovalt väljendama.

Stuudio FORTE esindab Kopli huvikool erinevatel kontsertidel ja üritustel läbi terve aasta.

Tantsustuudio "Forte"  (7-10 a.)

päev  aeg koht

E.

K.

R.

15.00-16.30 134

2.    Salvestage ka nõusoleku ankeet (Wordi dokument) oma arvutisse, täitke väljad ning märgistage punktid millega nõustute (klikates ruudukesel punkti ees). NB! Täisealine õppija täidab ja allkirjastab oma ankeedi ise (vorm nimetusega Nõusoleku ankeet – täisealine õppija).

Täpsem info telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt.

Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!

Dokumentide vastuvõtt järgmiseks õppeaastaks algab 6. juunil.
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt (vali ring ja tee täpselt juhendi järgi).

Kui digitaalne esitamine ei ole võimalik, siis võib esitada paberil (blanketid administraatori käest).