Mudilaste arendusring (eesti keele baasil)

Kellele: -7 a.
Keel: eesti, vene
Millal: 2 korda nädalas
Hind: 23 €/kuus
Vabad kohad: ei ole
Õpetaja: Veronika Armon

Mudilaste arendusringi tegevuse üldeesmärgiks on toetada koolieelikute vaimset, kehalist ja sotsiaalset arengut. Ringitööst osavõtt aitab rikastada mudilaste sõnavara, arendab loovat mõtlemist ja fantaasiat pakkudes palju ise olemise, tegemise ja avastamise rõõme.

Veronika Armon

K.

2 kab.
R.

2 kab.

Nohu, köha, palaviku või halva enesetunde korral ära sisene huvikooli!