Mudilaste arendusring (eesti keele baasil)

Kellele: -7 a.
Keel: eesti, vene
Millal: 2 korda nädalas
Hind: 28 €/kuus
Vabad kohad: ei ole
Õpetaja: Veronika Armon

Mudilaste arendusringi tegevuse üldeesmärgiks on toetada koolieelikute vaimset, kehalist ja sotsiaalset arengut. Ringitööst osavõtt aitab rikastada mudilaste sõnavara, arendab loovat mõtlemist ja fantaasiat pakkudes palju ise olemise, tegemise ja avastamise rõõme.

Veronika Armon

K.

16.30-18.00

R.

16.30-18.00

Täpsemat infot saate telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt.

Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!

Dokumentide vastuvõtt järgmiseks õppeaastaks algab 6. juunil.
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt (vali ring ja tee täpselt juhendi järgi).

Kui digitaalne esitamine ei ole võimalik, siis võib esitada paberil (blanketid administraatori käest).