Mudilaste loovusring

Millal: 2 korda nädalas
Hind: 23 €/kuus
Õpetaja: Külli Eplik

Loovusringis pakume mudilastele palju põnevust ja tegutsemisrõõmu, lähtume lapse individuaalsusest ja eripärast. Programmis on erinevad teemad ja tehnikad, mis arendavad lapse loovust, ruumilist mõtlemist, motoorikat, kompositsioonitaju  ja fantaasiat. Mängime keskendumis- ja tähelepanuvõimet arendavaid mänge. Kasutame mitmeid abivahendeid ja -materjale nagu kineetiline liiv, sensoorsed vedelikuanumad, valgustahvlid  ja palju muud. Ühendame mängu ja õppimise. Joonistame, meisterdame, voolime, teeme materjalitrükki  ja maalime.

4-7 a.

T  17.00-18.30 211
 N 17.00-18.30   211

Teatri- ja filmistuudio, loov- ja showtants, rahvatants, fotograafia, robootika ning muinasjututuba mudilastele.

COVID tõkestamise meetmed
Hea lapsevanem!
1. Lapsevanematel ei ole lubatud viibida huvikooli ruumides.
2. Haigustunnustega (nohu, köha, palavik, halb enesetunne) majja sisenemine keelatud!
3. Lühikeseks ajaks majja sisenemine on lubatud:
  • Ühele mudilase lapsevanemale lapse riietamiseks, viimiseks-toomiseks.
  • Eelneval kokkuleppel õpetaja või töötajaga (administraator võib mõõta Teie kehatemperatuuri).
  • Siseruumides kanna maski ja desinfitseeri käsi!
4. Dokumentide esitamine:
Kui dokumente ei ole võimalik esitada digitaalselt, siis paberdokumendid tuleb täita kodus. Blanketid saate välja printida kodulehelt või küsida meie administraatori käest (järgides lühikeseks ajaks majja sisenemise reegleid).