Mudilaste loovusring

Millal: 2 korda nädalas
Hind: 23 €/kuus
Õpetaja: Külli Eplik

Loovusringis pakume mudilastele palju põnevust ja tegutsemisrõõmu, lähtume lapse individuaalsusest ja eripärast. Programmis on erinevad teemad ja tehnikad, mis arendavad lapse loovust, ruumilist mõtlemist, motoorikat, kompositsioonitaju  ja fantaasiat. Mängime keskendumis- ja tähelepanuvõimet arendavaid mänge. Kasutame mitmeid abivahendeid ja -materjale nagu kineetiline liiv, sensoorsed vedelikuanumad, valgustahvlid  ja palju muud. Ühendame mängu ja õppimise. Joonistame, meisterdame, voolime, teeme materjalitrükki  ja maalime.

4-7 a.

T  17.00-18.30 211
 N 17.00-18.30   211

Täpsemat infot saate telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt.

Loov- ja showtants, fotograafia ning robootika.