Rütmi- ja lauluring

Keel: eesti
Millal: 2 korda nädalas - TOIMUB ESMANE REGISTREERIMINE. Avatakse vastavalt soovijate arvule.
Hind: 17 €/kuus
Õpetaja:

Lauldakse mitmete maade ja rahvaste lastelaule. Mängitakse ühiselt liikumis- ja laulumänge. Õpitakse tundma erinevaid muusikastiile ja rütme. Õppetöös kasutatakse aktiivselt rütmipille.

Tunnid

Täpsem info telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt aadressil Lina 8.

Nohu, köha, palaviku või halva enesetunde korral ära sisene huvikooli!