Tarbekunst

Hind: 28 €/kuus
Vabad kohad: ei
Õpetaja: Signe Suviste

Meie eesmärk on lapse loomingulise mõtlemise ja fantaasia arendamine, arvestades tema  individuaalsust, vanust ja oskusi. Oluline, et laps tahaks otsida ja proovida, julgeks end väljendada ega võrdleks ennast teistega. Et oma tegevuse tulemusest rõõmu tunda, peaksid olema teatud käelised oskused ja töövõtted, materjalide tundmine, värvi- ja ilumeel.
Kõige selle arendamiseks huviringis tegelemegi: joonistame- maalime kõikvõimalike erinevate vahenditega; meisterdame mitmesugustest materjalidest; katsetame erinevad tehnikaid; õpime kompositsiooni, vormi, perspektiivi. Tutvume mitmete trükitehnikatega.
Tegeleme savitööga- teeme pisiplastikat, treime õõnesvormi; õpime valmistama mitmeid keraamilisi esemeid;  saame algteadmised vormikäsitlusest, dekoreerimise ja glasuurimise töövõtetest. Tutvume klaasikunstiga- teeme sulatustehnikas kompositsioone, ehteid. Trükime ja maalime kangale. Meie õppetöö ja teemad on väga vaheldusrikkad.

Võtame osa kunstikonkurssidest nii Eestis kui ka välismaal.

I grupp 8-16 a.

päev         aeg koht

T

14.00-16.15

II grupp

T     16.30-18.45      213

N    16.30-18.45      213

Loov- ja showtants, fotograafia ning robootika.

COVID tõkestamise meetmed
Hea lapsevanem!
1. Lapsevanematel ei ole lubatud viibida huvikooli ruumides.
2. Haigustunnustega (nohu, köha, palavik, halb enesetunne) majja sisenemine keelatud!
3. Lühikeseks ajaks majja sisenemine on lubatud:
  • Ühele mudilase lapsevanemale lapse riietamiseks, viimiseks-toomiseks.
  • Eelneval kokkuleppel õpetaja või töötajaga (administraator võib mõõta Teie kehatemperatuuri).
  • Siseruumides kanna maski ja desinfitseeri käsi!
4. Dokumentide esitamine:
Kui dokumente ei ole võimalik esitada digitaalselt, siis paberdokumendid tuleb täita kodus. Blanketid saate välja printida kodulehelt või küsida meie administraatori käest (järgides lühikeseks ajaks majja sisenemise reegleid).