Teatriring mudilastele "Muinasjutukamber"

Hind:  17 €/kuus

Vabad kohad: on olemas
Õpetaja: Liia Kikas

Muinasjutukamber - lasteaiaealiste laste loovuse arendamine läbi lugude, muinasjuttude, isetegemise. Tegevused toimuvad eesti keeles. Õpetaja Liia Kikas.

Ringitööst osavõtt aitab rikastada mudilaste sõnavara, arendab loovat mõtlemist ja fantaasiat pakkudes palju ise olemise, tegemise ja avastamise rõõme. Õppetöö käigus valmivad muinasjutulised näidendid.

Liia Kikas

T.

N.

17.30-19.00

Täpsemat infot saate telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt.

Loov- ja showtants, fotograafia ning robootika.