RINGID

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid 
Trummiõpe UUS!

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
Hip-hop & tänavatants Firework
Showtants Firework
Laste tantsustuudio FORTE
Loov- ja showtants UUS!
Capoeira UUS!

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Kunstilabor UUS!
Tarbekunst - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst - keraamika, klaas (algajad)
Skulptuur (puit ja looduslik materjal) UUS!
Fotograafia UUS!
Kunstiteraapia UUS!

MITMESUGUST
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu Veronika Armon (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Mudilaste robootika UUS!
Teatriring
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil) UUS!

Meie saavutused 2011 aastal

ÕKVA tunnustussüsteem "Eestimaa õpib ja tänab"

Tervise Arengu Instituudi tunnustus Tallinna Kopli Huvikoolle "Tervislik töökoht"

Estraad- ja Rahvaste tantsude festival, õp. Olga Saltõkova

XI noorte laulu- ja tantsupeo nähtava maailma loomise konkursi
VÄIKESE INIMESE MAAILM  I vanusegrupi vabariigi 10 parema hulgas ja vabariiklikul näitusel
KRISTIINA TUPALSKAJA (8a)
juhendaja õp. Signe Suviste

XI noorte laulu- ja tantsupeo nähtava maailma ehtekonkursi
EESTI OMA EHE vabariiklikul näitusel
TRIINU JOHANNA TAGARAND (6a) õp. Signe Suviste
JANA SALAHHEDTINOVA ( 10a) õp. Signe Suviste

Joonistuskonkursi „VÄIKESE INIMESE MAAILM”
TÄNUTÄHT õp. Jelena Voronova ja Signe Suviste õpilastele:

KRISTINA BERGEN
ALEKSANDRA BELAIšIS
ALEKSANDRA VORONENKO
ALEKSANDRA SAMAL
DIANA OSTAPENKO
JEKATERINA PAVLJUK
JELIZAVETA žAKINA

XI noorte laulu- ja tantsupeo nähtava maailma kunstikonkursil
VÄIKESE INIMESE MAAILM  TALLINNA LAUREAADID:
JELIZAVETA žAKINA  (õp. J. Voronova)
KRISTIINA TUPALSKAJA ( õp. S. Suviste)

Ehtekonkursi EESTI OMA EHE
TALLINNA LAUREAADID, õp.S.Suviste õpilased:
TRIINU JOHANNA TAGARAND
JANA SALAHHEDTINOVA
DIANA RUOTSI
ANASTASIJA KALAšNIKOVA
ANASTASIJA PUGATšOVA

ÜLERIIGILINE ÕPILASKONKURSS „Euroopa koolis 2011”
Silmapaistvad tulemused.
õp. Jelena Voronova ja Signe Suviste

Rahvusvaheline laulufestival "Tähtedelaul"

Koolide ja lasteaedade lauluvõistlus "Siller"
õp. Mai-Liis Indov

Festival "Kammerton"
õp. Julia Heinla

Festival "Sinilind"
õp. Olga Saltõkova

Koolitants 2011
õp. Olga Saltõkova

Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestival
õp. Jelena Novikova

Rahvusvaheline tantsufestival "Neposedõ kutsub sõpru"
õp. Olga Saltõkova

 

2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007

Uudised
 
Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!

Jätkub dokumentide vastuvõtt huviringidesse.
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt (vali ring ja tee täpselt juhendi järgi).

Kui digitaalne esitamine ei ole võimalik, siis võib esitada paberil (blanketid administraatori käest).

Täpsem info tel 6627102

Teated

"Märka ja aita"

Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 4022 juhiabi - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@khk.edu.ee

Avaldused ja dokumendid:
juhiabi@khk.edu.ee