ПЕНИЕ и МУЗЫКА

ХУДОЖЕСТВЕННЫЕ КРУЖКИ
Рисование и живопись
Прикладное искусство
Skulptuur (puit ja looduslik materjal) Новый!

РАЗНОЕ
Радиотехника и электроника
История родного края (на базе эстонского языка)
Kodulugu Kristi Tarassov
Мир открытий / Discover the world (на базе английского языка)
Кружок общего развития ABC (на базе английского языка)
Театральный кружок EKSPERIMENT Новый!

ДЛЯ МАЛЫШЕЙ
Танцы
Танцы(на базе детского сада)
Кружок общего развития Вероники Армон (на базе эстонского языка)
Кружок общего развития Инны Сииспооль
Художественный кружок для малышей
Театральный
Mudilaste robootika Новый!
Loov- ja showtants mudilased Новый!
Estraaditantsustuudio Extemp mudilased Новый!

Наш адрес:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Телефоны:
662 4022 директор
662 4022 juhiabi - вопросы по документам
662 7102 администратор - вопросы по учебной деятельности

Э-почта: info@koplihuvikool.edu.ee

Заявления и документы:
sekretar@koplihuvikool.edu.ee

Loov- ja showtants mudilased

Kellele: 3-6 a
Keel: eesti
Millal: 3 korda nädalas
Hind: 23 €/kuus
Vabad kohad: jah
Õpetaja: Kirsi Mari Lepik

Vaba ja loova liikumise julgus

Loovtantsu eesmärk on õppida läbi tantsuelementide tundma oma keha liikumisvõimalusi ja neid loovalt kasutada. Lisaks toetab õpe loomingulist eneseväljendust ja pakub esinemiskogemusi.

Tunnis tegeleme erinevate elementidega nagu keha, jõud, ruum ja aeg. Nende elementide kaudu uurime erinevaid liikumisvõimalusi ning õpime erinevaid tantsuelemente nagu erinevad sammukombinatsioonid, pöörded, hüpped jne. Tunnis on olulisel kohal ka improvisatsioonilised ülesanded. Lisaks erinevate liikumisvõimaluste uurimisele õpime ka tantsukavasid, millega soovi korral esineda – nii tunnis üksteisele kui ka erinevatel üritustel. Tutvume erinevate tantsustiilide ning nende omapäradega.

Loovtants õpetab paremini oma keha tunnetama, aitab kaasa hea rühi kujunemisele, õpetab tunnis osalejale eneseväljendust läbi liikumise ning arendab loovust.
Loovtantsule lisaks uurime erinevaid tantsustiile ning lisame tundi elemente showtantsust, moderntantsust ja jazztantsust.

Juhendajast

Kirsi Mari Lepik on tantsuõpetaja, koreograaf ja tantsija. Ta on tegelenud väga erinevate tantsustiilidega alates balletist ja kaasaegsest tantsust kuni Eesti rahvatantsu ning kõhutantsuni välja. Tantsutreeningute juhendamista alustas Kirsi Mari 2011. aastal. Lisaks on tal koreograafia magistrikraad Tallinna Ülikoolist ning tantsuspetsialsti kutsetase 7. Ta jätkab enda täiendamist erinevatel kursustel ja workshopidel nii Eestis kui välismaal ning leiab, et tantsumaailmas on alati võimalik edasi areneda ning alati midagi juurde õppida. Kirsi Mari tegutseb vabakutselise tantsija ning tantsuõpetajana erinevates stuudiotes ja koolides üle Tallinna. Oma tundides on Kirsi jaoks oluline õige ja turvaline tantsutehnika aga ka mõnus emotsioon, mille õpilane tunnist saab.

I rühm - mudilased

T

L

16.30-17.30

10.30-11.30

Имя учащегося *
Личный код учащегося (isikukood) *
Адрес прописки учащегося *
Школа (детский сад) учащегося и класс
Имя плательщика * (?)
Личный код плательщика *
Адрес плательщика *
Контактный телефон *
Адрес электронной почты * (?)
Дата начала обучения *
Введите защитный код *

Täpsemat infot saate telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt.

Новые кружки:

свободный танец, шоу-танцы