RINGID

Showtants Firework
Laste tantsustuudio FORTE
Loov- ja showtants
Street- ja showtants UUS!
Loov- ja showtants UUS!
Hip-Hop Firework algajad UUS!

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika.
Kunstilabor
Tarbekunst - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst - keraamika, klaas (algajad)
Kunstiteraapia
Joonistamine ja meisterdamine UUS!
Klassikaline ja kaasaegne kunst UUS!
Moejoonistus ja disain UUS!

MITMESUGUST
Raadiotehnika ja elektroonika
Kodulugu Veronika Armon (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio Attori
Kodundus ja kokandus UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Teatriring
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil)
Loov- ja showtants mudilastele UUS!
Mudilaste arendus kooliks ettevalmistus UUS!
Mudilaste joonistamine ja meisterdamine UUS!

Tantsulaager Klooga Noortelaagris

Kellele: 9-16aastastele tantsuhuvilistele noortele ДЛЯ КОГО? Лагерь подходит для всех танцоров в возрасте 9-16 лет со средним уровнем подготовки.

Toimumisaeg: 12.08-17.08.23

Toimumiskoht (МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ):  Klooga Noortelaagris

Hind: Laagri hind 318€ (6 päeva ööbimisega) СТОИМОСТЬ: 318 евро (6 ночей)

Tegevused: Tantsulaager Klooga Noortelaagris. Palju põnevaid tegevusi värskes õhus mere ääres, soe toit 3 korda päevas. Tantsutreeningud. Elamine  kämpingutes.

ОПИСАНИЕ ЛАГЕРЯ: Танцевальный лагерь на берегу моря, дневные мероприятия и конкурсы в уютном зале и на свежем воздухе, трехразовое питание, проживание в кемпингах, вечерние шоу и много танцевальных занятий: танцевальная техника, растяжка, акробатика, разучивание хореографии и съемка видео, много креативных и развивающих занятий по уникальной методике. Лагерь имеет большую популярность и в этом году будет проведен в 4-й раз. В 2020 и 2021 году был номинирован на звание лучшего лагеря в Эстонии на государственном конкурсе “Noorte heaks tänu”

Juhendaja: Olesja Kazeko on pikaajalise kogemusega tantsija, treener ja koreograaf. Танцор, тренер и хореограф с многолетним опытом работы.  Лауреат государственного конкурса "Noorte heaks tänu" 2022 в номинации "Деятель года в сфере образования по интересам"

Laagris osalemiseks palun täida avaldus ja saada digiallkirjastatult juhiabi@khk.edu.ee

Avalduse leiad siit: //www.koplihuvikool.edu.ee/files/avaldused/avaldus-klooga-laager-12.08.-17.08.2023-1.rtf

Arendav ja sportlik linnalaager (7 päeva) | Arendav linnalaager (7 päeva) | Tantsulaager Klooga Noortelaagris | Klaverikursus (individuaalõpe) | Tantsukursus (grupiõpe) | Raadiotehnika ja elektroonika kursus (grupiõpe) | Tarbekunsti kursus (grupiõpe) | Vokaalkursus (väikegrupis) | Kunsti - ja käsitöökursus (grupiõpe) | Moejoonistamise kursus (grupiõpe) | Trummi- ja löökpillikursus (väikegrupis) | Viiuliõpe (väikegrupis) | Pillõpe (cajon, ukulele ja kitarriõpe). Väikegrupis

Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!

Jätkub registreerumine huviringidesse! Osalemiseks täida avaldus valitud huviringi lehel. Info huviringide kohta on täienemisel.

Täpsem info tel 6627102 / 5172198 (õppejuht)

Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt: vali ring ja tee täpselt juhendi järgi. Videojuhise leiad SIIT.

Kui digitaalne esitamine on võimatu, siis paberblankette saab küsida huvikooli administraatori käest.

Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti