Kopli Huvikooli töötajad

Jelena Zemenkova

Direktor

+372 662 4022
jzemenkova@koplihuvikool.edu.ee
Esmaspäeviti vastuvõtt kell 14.00-17.00
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Milvi Israel

Õppealajuhataja

+372 662 7268

milvi@koplihuvikool.edu.ee

Riina Olveti

Metoodik-projektijuht

+372 662 7268

riina.olveti@koplihuvikool.edu.ee

Õnne Žuravljova

Sekretär

+372 662 4022

sekretar@koplihuvikool.edu.ee

Sirje Pärna Majandusjuht +372 662 7102
sirje.parna@koplihuvikool.edu.ee

Jelena Novikova

Klaveriõpetaja

+372 662 7102

jelena.novikova@koplihuvikool.edu.ee

Jana Balakina

Estraadilaulu õpetaja

+372 662 7102
jana.balakina@koplihuvikool.edu.ee

Margit Tisler Viiuliõpetaja +372 662 7102
margit.tisler@koplihuvikool.edu.ee
Peep Taimla Pilliõppe õpetaja

 +372 662 7102
peep.taimla@koplihuvikool.edu.ee

Andres Alaru Muusikaõpetaja

+372 662 7102

andres.alaru@koplihuvikool.edu.ee

Olga Saltõkova

Tantsustuudio "Extemp" õpetaja

+372 662 7102

olga.saltokova@koplihuvikool.edu.ee

 Julia Aare Muusikaõpetaja

+372 662 7102

julia.aare@koplihuvikool.edu.ee

Signe Suviste

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

signe.suviste@koplihuvikool.edu.ee

Inna Milovanova Teatriringi õpetaja

+372 662 7102

inna.milovanova@koplihuvikool.edu.ee

Jelena Voronova

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

jelena.voronova@koplihuvikool.edu.ee

Külli Eplik Kunstiõpetaja

+372 662 7102

kylli.eplik@koplihuvikool.edu.ee

Jelena Fortunova

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

jelena.fortunova@koplihuvikool.edu.ee

Anita Kurõljova Tantsuõpetaja

+372 662 7102

anita.kuroljova@koplihuvikool.edu.ee

Tatjana Druzkova

Raadiotehnika õpetaja

+372 662 7102

tatjana.druzkova@koplihuvikool.edu.ee

Juss Kaarepere

Kitarriõpetaja

+372 662 7102

juss.kaarepere@koplihuvikool.edu.ee

Kirsi Mari Lepik Loovtantsu õpetaja

+372 662 7102

kirsimarilepik@koplihuvikool.edu.ee

Veronika Armon

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veronika.armon@koplihuvikool.edu.ee

Inna Siispool

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

inna.siispool@koplihuvikool.edu.ee

Valentina Šatskaja

Üldkultuuriringi "Avatud maailm" õpetaja

+372 662 7102

valentina.shatskaja@koplihuvikool.edu.ee

Olesja Kazeko

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

olesja.kazeko@koplihuvikool.edu.ee

Veera Kudrina Arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veera.kudrina@koplihuvikool.edu.ee

Tarmo Luugus

Tehnik

+372 662 7102

tarmo.luugus@koplihuvikool.edu.ee

Natalia Vinkel

Administraator

+372 662 7102

natalja.vinkel@koplihuvikool.edu.ee

Tatjana Maksimova

Administraator

+372 662 7102

tatjana.maksimova@koplihuvikool.edu.ee

Küllike Tarum Administraator

+372 662 7102

kyllike.tarum@koplihuvikool.edu.ee

 Anatoly Grushevskiy

Remonditööline

+372 662 7102

info@koplihuvikool.edu.ee

 

 

 

 

Uudised

 Uued ringid:

Teatri- ja filmistuudio, loov- ja showtants, rahvatants, fotograafia, robootika ning muinasjututuba mudilastele.

Täpsem info tel 6627102

COVID tõkestamise meetmed
Hea lapsevanem!
1. Lapsevanematel ei ole lubatud viibida huvikooli ruumides.
2. Haigustunnustega (nohu, köha, palavik, halb enesetunne) majja sisenemine keelatud!
3. Lühikeseks ajaks majja sisenemine on lubatud:
  • Ühele mudilase lapsevanemale lapse riietamiseks, viimiseks-toomiseks.
  • Eelneval kokkuleppel õpetaja või töötajaga (administraator võib mõõta Teie kehatemperatuuri).
  • Siseruumides kanna maski ja desinfitseeri käsi!
4. Dokumentide esitamine:
Kui dokumente ei ole võimalik esitada digitaalselt, siis paberdokumendid tuleb täita kodus. Blanketid saate välja printida kodulehelt või küsida meie administraatori käest (järgides lühikeseks ajaks majja sisenemise reegleid).
Teated

Igal lapsel oma pill

"Märka ja aita"