RINGID

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid 
Trummiõpe UUS!

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
Hip-hop & tänavatants Firework
Showtants Firework
Laste tantsustuudio FORTE
Loov- ja showtants UUS!
Tantsuteater ja akrobaatika UUS!
Video- ja acrobatic dance UUS!
Capoeira UUS!

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Kunstilabor UUS!
Tarbekunst - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst - keraamika, klaas (algajad)
Skulptuur (puit ja looduslik materjal) UUS!
Fotograafia UUS!
Kunstiteraapia UUS!
Värvilabor UUS!

MITMESUGUST
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu Veronika Armon (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Mudilaste robootika UUS!
Loov- ja showtants mudilased UUS!
Teatriring
Tantsuline võimlemine mudilastele UUS!
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil) UUS!

Kopli Huvikooli töötajad

Jelena Zemenkova

Direktor

+372 662 4022
direktor@khk.edu.ee
Esmaspäeviti vastuvõtt kell 14.00-17.00
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Milvi Israel

Õppealajuhataja

+372 662 7268

milvi.israel@khk.edu.ee

 Liina Hendrikson

Metoodik-projektijuht

+372 662 7268

liina.hendrikson@khk.edu.ee

Õnne Žuravljova

Juhiabi

+372 662 4022

juhiabi@khk.edu.ee

Sirje Pärna Majandusjuht +372 5878 9768
sirje.parna@khk.edu.ee

Jelena Novikova

Klaveriõpetaja

+372 662 7102

jelena.novikova@khk.edu.ee

Jana Balakina

Estraadilaulu õpetaja

+372 662 7102
yana.balakina@khk.edu.ee

Margit Tisler Viiuliõpetaja +372 662 7102
margit.tisler@khk.edu.ee
Peep Taimla Ukulele- ja kitarriõpetaja

 +372 662 7102
peep.taimla@khk.edu.ee

Olga Saltõkova

Tantsustuudio "Extemp" õpetaja

+372 662 7102

olga.saltokova@khk.edu.ee

 Julia Aare Muusikaõpetaja

+372 662 7102

julia.aare@khk.edu.ee

Signe Suviste

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

signe.suviste@khk.edu.ee

Jelena Voronova

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

jelena.voronova@khk.edu.ee

Külli Eplik Kunstiõpetaja

+372 662 7102

kylli.eplik@khk.edu.ee

Jelena Fortunova

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

jelena.fortunova@khk.edu.ee

Anita Kurõljova Tantsuõpetaja

+372 662 7102

anita.kuroljova@khk.edu.ee

Tatjana Druzkova

Raadiotehnika õpetaja

+372 662 7102

tatjana.druzkova@khk.edu.ee

Juss Kaarepere

Kitarriõpetaja

+372 662 7102

juss.kaarepere@khk.edu.ee

Kirsi Mari Lepik Loovtantsu õpetaja

+372 662 7102

kirsimari.lepik@khk.edu.ee

Veronika Armon

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veronika.armon@khk.edu.ee

Inna Siispool

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

inna.siispool@khk.edu.ee

Valentina Šatskaja

Üldkultuuriringi "Avatud maailm" õpetaja

+372 662 7102

valentina.satskaja@khk.edu.ee

Olesja Kazeko

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

olesja.kazeko@khk.edu.ee

Veera Kudrina Arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veera.kudrina@khk.edu.ee

Tarmo Luugus

Tehnik

+372 662 7102

tarmo.luugus@khk.edu.ee

Natalia Vinkel

Administraator

+372 662 7102

natalia.vinkel@khk.edu.ee

Tatjana Maksimova

Administraator

+372 662 7102

tatjana.maksimova@khk.edu.ee

Küllike Tarum Administraator

+372 662 7102

kyllike.tarum@khk.edu.ee

 Anatoly Grushevskiy

Remonditööline

+372 662 7102

info@khk.edu.ee

Arsen Kljan

 Skulptuuriringi õpetaja

 +372 662 7102

arsen.kljan@khk.edu.ee

Andris Jasjukevitš Capoeira õpetaja  +372 662 7102

andris.jasjukevits@khk.edu.ee
Claudia Manni Trummiõppe õpetaja  +372 662 7102

claudia.manni@khk.edu.ee
Uudised
 
Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!

Jätkub dokumentide vastuvõtt huviringidesse.
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt (vali ring ja tee täpselt juhendi järgi).

Kui digitaalne esitamine ei ole võimalik, siis võib esitada paberil (blanketid administraatori käest).

Täpsem info tel 6627102

Teated

"Märka ja aita"

Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 4022 juhiabi - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@khk.edu.ee

Avaldused ja dokumendid:
juhiabi@khk.edu.ee