Kopli Huvikooli töötajad

Jelena Zemenkova

Direktor

+372 662 4022
jzemenkova@koplihuvikool.edu.ee
Esmaspäeviti vastuvõtt kell 14.00-17.00
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Milvi Israel

Õppealajuhataja

+372 662 7268

milvi@koplihuvikool.edu.ee

 

Metoodik-projektijuht

+372 662 7268

@koplihuvikool.edu.ee

Õnne Žuravljova

Juhiabi

+372 662 4022

sekretar@koplihuvikool.edu.ee

Sirje Pärna Majandusjuht +372 5878 9768
sirje.parna@koplihuvikool.edu.ee

Jelena Novikova

Klaveriõpetaja

+372 662 7102

jelena.novikova@koplihuvikool.edu.ee

Jana Balakina

Estraadilaulu õpetaja

+372 662 7102
jana.balakina@koplihuvikool.edu.ee

Margit Tisler Viiuliõpetaja +372 662 7102
margit.tisler@koplihuvikool.edu.ee
Peep Taimla Ukulele- ja kitarriõpetaja

 +372 662 7102
peep.taimla@koplihuvikool.edu.ee

  Muusikaõpetaja

+372 662 7102

@koplihuvikool.edu.ee

Olga Saltõkova

Tantsustuudio "Extemp" õpetaja

+372 662 7102

olga.saltokova@koplihuvikool.edu.ee

 Julia Aare Muusikaõpetaja

+372 662 7102

julia.aare@koplihuvikool.edu.ee

Signe Suviste

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

signe.suviste@koplihuvikool.edu.ee

Inna Milovanova Teatriringi õpetaja

+372 662 7102

inna.milovanova@koplihuvikool.edu.ee

Jelena Voronova

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

jelena.voronova@koplihuvikool.edu.ee

Külli Eplik Kunstiõpetaja

+372 662 7102

kylli.eplik@koplihuvikool.edu.ee

Jelena Fortunova

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

jelena.fortunova@koplihuvikool.edu.ee

Anita Kurõljova Tantsuõpetaja

+372 662 7102

anita.kuroljova@koplihuvikool.edu.ee

Tatjana Druzkova

Raadiotehnika õpetaja

+372 662 7102

tatjana.druzkova@koplihuvikool.edu.ee

Juss Kaarepere

Kitarriõpetaja

+372 662 7102

juss.kaarepere@koplihuvikool.edu.ee

Kirsi Mari Lepik Loovtantsu õpetaja

+372 662 7102

kirsimarilepik@koplihuvikool.edu.ee

Veronika Armon

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veronika.armon@koplihuvikool.edu.ee

Inna Siispool

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

inna.siispool@koplihuvikool.edu.ee

Valentina Šatskaja

Üldkultuuriringi "Avatud maailm" õpetaja

+372 662 7102

valentina.shatskaja@koplihuvikool.edu.ee

Olesja Kazeko

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

olesja.kazeko@koplihuvikool.edu.ee

Veera Kudrina Arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veera.kudrina@koplihuvikool.edu.ee

Tarmo Luugus

Tehnik

+372 662 7102

tarmo.luugus@koplihuvikool.edu.ee

Natalia Vinkel

Administraator

+372 662 7102

natalia.vinkel@koplihuvikool.edu.ee

Tatjana Maksimova

Administraator

+372 662 7102

tatjana.maksimova@koplihuvikool.edu.ee

Küllike Tarum Administraator

+372 662 7102

kyllike.tarum@koplihuvikool.edu.ee

 Anatoly Grushevskiy

Remonditööline

+372 662 7102

info@koplihuvikool.edu.ee

 

 

 

Arsen Kljan Skulptuuriringi õpetaja

+372 662 7102

arsen.kljan@koplihuvikool.edu.ee

  Robootikaringi õpetaja

+372 662 7102

@koplihuvikool.edu.ee

  Fotograafiaringi õpetaja

+372 662 7102

@koplihuvikool.edu.ee

 

Uudised

 Uued ringid:

Loov- ja showtants, fotograafia ning robootika.

Täpsem info tel 6627102

Teated

Igal lapsel oma pill

"Märka ja aita"