RINGID

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid 
Trummiõpe

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
Hip-hop & tänavatants Firework
Showtants Firework
Laste tantsustuudio FORTE
Loov- ja showtants 
Street- ja showtants UUS!
Loov- ja showtants UUS!
Hip-Hop Firework algajad UUS!

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Kunstilabor
Tarbekunst - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst - keraamika, klaas (algajad)
Kunstiteraapia 
Joonistamine ja meisterdamine UUS!
Klassikaline ja kaasaegne kunst UUS!
Moejoonistus ja disain UUS!

MITMESUGUST
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu Veronika Armon (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio Attori 
Kodundus ja kokandus UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Teatriring
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil) 
Loov- ja showtants mudilastele UUS!
Mudilaste arendus kooliks ettevalmistus UUS!
Mudilaste joonistamine ja meisterdamine UUS!

Kopli Huvikooli töötajad

Jelena Zemenkova

Direktor

+372 662 4022
direktor@khk.edu.ee
Esmaspäeviti vastuvõtt kell 14.00-17.00
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Milvi Israel

Õppejuht

+372 662 7268

milvi.israel@khk.edu.ee

 Liina Hendrikson

Metoodik-projektijuht

+372 662 7268

liina.hendrikson@khk.edu.ee

Õnne Žuravljova

Juhiabi

+372 662 4022

juhiabi@khk.edu.ee

Sirje Pärna Majandusjuht +372 5878 9768
sirje.parna@khk.edu.ee

Jelena Novikova

Klaveriõpetaja

+372 662 7102

jelena.novikova@khk.edu.ee

Jana Balakina

Estraadilaulu õpetaja

+372 662 7102
yana.balakina@khk.edu.ee

Margit Tisler Viiuliõpetaja +372 662 7102
margit.tisler@khk.edu.ee
Peep Taimla Ukulele- ja kitarriõpetaja

 +372 662 7102
peep.taimla@khk.edu.ee

Olga Saltõkova

Tantsustuudio "Extemp" õpetaja

+372 662 7102

olga.saltokova@khk.edu.ee

 Julia Aare Muusikaõpetaja

+372 662 7102

julia.aare@khk.edu.ee

Signe Suviste

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

signe.suviste@khk.edu.ee

Jelena Voronova

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

jelena.voronova@khk.edu.ee

Külli Eplik Kunstiõpetaja

+372 662 7102

kylli.eplik@khk.edu.ee

Jelena Fortunova

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

jelena.fortunova@khk.edu.ee

Anita Kurõljova Tantsuõpetaja

+372 662 7102

anita.kuroljova@khk.edu.ee

Tatjana Druzkova

Raadiotehnika õpetaja

+372 662 7102

tatjana.druzkova@khk.edu.ee

Juss Kaarepere

Kitarriõpetaja

+372 662 7102

juss.kaarepere@khk.edu.ee

Kirsi Mari Laan Loovtantsu õpetaja

+372 662 7102

kirsimari.laan@khk.edu.ee

Veronika Armon

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veronika.armon@khk.edu.ee

Inna Siispool

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

inna.siispool@khk.edu.ee

Valentina Šatskaja

Üldkultuuriringi "Avatud maailm" õpetaja

+372 662 7102

valentina.satskaja@khk.edu.ee

Olesja Kazeko

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

olesja.kazeko@khk.edu.ee

Veera Kudrina Arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veera.kudrina@khk.edu.ee

Tarmo Luugus

Tehnik

+372 662 7102

tarmo.luugus@khk.edu.ee

Natalia Vinkel

Administraator

+372 662 7102

natalia.vinkel@khk.edu.ee

Tatjana Maksimova

Administraator

+372 662 7102

tatjana.maksimova@khk.edu.ee

  Administraator

+372 662 7102

@khk.edu.ee

 Anatoly Grushevskiy

Remonditööline

+372 662 7102

info@khk.edu.ee

 

 Skulptuuriringi õpetaja

 +372 662 7102

@khk.edu.ee

 Karl Markus Kohv Trummiõppe õpetaja  +372 662 7102

karlmarkus.kohv@khk.edu.ee
Jekaterina Roman-Maksimjuk Kunstiõpetaja õpetaja  +372 662 7102

jekaterina.roman-maksimjuk@khk.edu.ee
  Fotograafia õpetaja  +372 662 7102

@khk.edu.ee
Joel Hiis Teatriringi õpetaja  +372 662 7102

joel.hiis@khk.edu.ee
Anastasiia Pylaeva Teater Eksperiment +372 662 7102

Anastasiia.Pylaeva@khk.edu.ee
Veronika Sadkevitš Street- ja showtants +372 662 7102

Veronika.Sadkevits@khk.edu.ee
Liisa Reitel Kunst +372 662 7102

Liisa.Reitel@khk.edu.ee
Uudised
Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!
 
Jätkub registreerumine huviringidesse! Osalemiseks täida avaldus valitud huviringi lehel. Info huviringide kohta on täienemisel.
 
Täpsem info tel 6627102 / 5172198 (õppejuht)
 
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt: vali ring ja tee täpselt juhendi järgi. Videojuhise leiad SIIT.
 
Kui digitaalne esitamine on võimatu, siis paberblankette saab küsida huvikooli administraatori käest.
 
 
Teated

 

 

"Märka ja aita"


Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 4022 juhiabi - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@khk.edu.ee

Avaldused ja dokumendid:
juhiabi@khk.edu.ee