Estraadilaulustuudio

Keel: eesti/vene
Millal: minigrupis 1 tund nädalas ja lisaks erinevad kooslused (ansambel)
Hind: 33 €/kuus
Vabad kohad: vastuvõtt eelneva vestluse põhjal
Õpetaja: Jana Balakina, Julia Aare

Estraadilaulustuudio eesmärgiks on avada noorte lauljate loominguline potentsiaal ja õpetada neid lauljale vajaliku tehnilist baasi täiustama. Luua õppijate vajadustele vastav ning neid õppima motiveeriv õpikeskkond, mis toetaks iga õppuri isiksuse tasakaalustatud arengut ja suunaks edaspidisele iseseisvale lauluõppele. Stuudios õppijad omandavad oskused laulda solistina kui ka ansambli koosseisus.

Tunniplaan täpsustub septembris

Jana Balakina

L

14.00-20.00

10.00-14.00

14.30-16.00

Julia Aare

T

R

L

16.30-18.30

15.00-19.00

14.00-17.00

Teatri- ja filmistuudio, loov- ja showtants, rahvatants, fotograafia, robootika ning muinasjututuba mudilastele.