Mudilaste tants L/A baasil

Keel: vene
Millal:2 korda nädalas (kokku 2 akadeemilist tundi)
Hind: 20€/kuus
Õpetaja: Jelena Fortunova

Mudilaste tantsuring pakub palju mängu-, tantsu-ja esinemisrõõme. Omandatakse algteadmised kehatunnetuses, rütmikas ja koordinatsioonis. Julgustatakse mudilasi end tantsu abil vabalt ja loovalt väljendama.

päev  aeg koht

T

16.45-17.30

14.45-15.30

L/A Naeratus

L/A Mesipuu

15.10-15.55

11.30-12.15

L/A Naeratus

L/A Mesipuu

Täpsem info telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt.

Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!

Dokumentide vastuvõtt järgmiseks õppeaastaks algab 6. juunil.
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt (vali ring ja tee täpselt juhendi järgi).

Kui digitaalne esitamine ei ole võimalik, siis võib esitada paberil (blanketid administraatori käest).