Arenduse ABC

Hind: 25 €/kuus
Vabad kohad: õpetajaga kokkuleppel

Õpetaja: Valentina Šatskaja

Huviringis osalemine toetab laste mitmekülgset arengut. Loovtegevused, silmaringi avardavad mängud, laulud ja liikumine. Läbitakse lastele lähedased teemad: pere, kodu, sõbrad, loodus, kodumaa, igapäevased tegevused jne. Erinevate kultuuride ja traditsioonide lõimimine. Emakeelega tihedalt seotud mitmekeelne õpetus (eesti, vene, inglise).

Tunniplaan  2021/2022 õ.a.

Esimene aasta

K. 17.00 - 18.30 209
L. 12.00 - 13.30 209

Teine aasta

päev aeg  koht
K. 15.15 - 16.45 209
R. 15.15 - 16.45 209

Täpsemat infot saate telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt.

Loov- ja showtants, fotograafia ning robootika.