Kitarriõpe

Kellele: 7-18 a.
Keel: eesti
Millal: 1 kord nädalas minigrupis, toimuvad nii individuaal- kui ansamblimängu tunnid (2 õpilast 45 min)
Hind: 32 €/kuus
Vabad kohad: Peep Taimla - ei, Juss Kaareperejah
Õpetaja: Peep Taimla, Juss Kaarepere

Kui  sind huvitab kitarrimäng, tule julgelt proovima! Võimalus on õppida klassikalist või elektrikitarri. Oodatud on nii algajad kui edasijõudnud.

Arvestatame õpilaste võimeid, arendame loovust ja koostöövalmidust ning esinemisjulgust.

Peep Taimla

E,T,N 14:00-20:30  111

Juss Kaarepere

N 14.00-20.30    114

Täpsemat infot saate telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt.

Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!

Dokumentide vastuvõtt järgmiseks õppeaastaks algab 6. juunil.
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt (vali ring ja tee täpselt juhendi järgi).

Kui digitaalne esitamine ei ole võimalik, siis võib esitada paberil (blanketid administraatori käest).