по-русски

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid
Basskitarr või pop-jazz klaver

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
EXTEMP mudilased
Hip-hop & tänavatants 
Laste tantsustuudio "FORTE" 
Showtants Firework
Loov- ja showtants UUS!
Improtants UUS!

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Tarbekunst - keraamika, klaas 

MITMESUGUST
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu Veronika Armon (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Lastejooga

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Veronika Armon (eesti keele baasil)
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Mudilaste kunstiring
Teatriring




Meie aadress:
Lina 8, 10314 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 7268 sekretär - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@koplihuvikool.edu.ee



Kopli Huvikooli töötajad

Jelena Zemenkova

Direktor

+372 662 4022
jzemenkova@koplihuvikool.edu.ee
Esmaspäeviti vastuvõtt kell 14.00-17.00
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Milvi Israel

Õppealajuhataja

+372 662 7102

milvi@koplihuvikool.edu.ee

Riina Olveti

Metoodik-projektijuht

+372 662 7102

riina.olveti@koplihuvikool.edu.ee

Õnne Žuravljova

Sekretär

+372 662 7268

sekretar@koplihuvikool.edu.ee

Jelena Novikova

Klaveriõpetaja

+372 662 7102

jelena.novikova@koplihuvikool.edu.ee

Jana Balakina

Estraadilaulu õpetaja

+372 662 7102
jana.balakina@koplihuvikool.edu.ee

Margit Tisler Viiuliõpe +372 662 7102
margit.tisler@koplihuvikool.edu.ee
Peep Taimla Pilliõppe õpetaja

 +372 662 7102
peep.taimla@koplihuvikool.edu.ee

Andres Alaru Muusikaõpetaja

+372 662 7102

andres.alaru@koplihuvikool.edu.ee

Olga Saltõkova

Tantsustuudio "Extemp" õpetaja

+372 662 7102

olga.saltokova@koplihuvikool.edu.ee

 Julia Aare muusikaõpetaja

+372 662 7102

julia.aare@koplihuvikool.edu.ee

Signe Suviste

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

signe.suviste@koplihuvikool.edu.ee

Inna Milovanova Teatriring

+372 662 7102

inna.milovanova@koplihuvikool.edu.ee

Jelena Voronova

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

jelena.voronova@koplihuvikool.edu.ee

Jelena Fortunova

Tantsu õpetaja

+372 662 7102

jelena.fortunova@koplihuvikool.edu.ee

Tatjana Druzkova

Raadiotehnika õpetaja

+372 662 7102

tatjana.druzkova@koplihuvikool.edu.ee

Juss Kaarepere

Kitarri õpetaja

+372 662 7102

juss.kaarepere@koplihuvikool.edu.ee

Veronika Armon

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veronika.armon@koplihuvikool.edu.ee

Inna Siispool

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

inna.siispool@koplihuvikool.edu.ee

Valentina Šatskaja

Anglistica õpetaja

+372 662 7102

valentina.shatskaja@koplihuvikool.edu.ee

Olesja Kazeko

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

olesja.kazeko@koplihuvikool.edu.ee

Ksenija Bakšejeva Tantsuõpetaja

+372 662 7102

ksenija.baksejeva@koplihuvikool.edu.ee

Veera Kudrina Arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veera.kudrina@koplihuvikool.edu.ee

Tarmo Luugus

Tehnik

+372 662 7102

tarmo.luugus@koplihuvikool.edu.ee

Razina Mihaltšenko

administraator

+372 662 7102

info@koplihuvikool.edu.ee

Tatjana Maksimova

administraator

+372 662 7102

tatjana.maksimova@koplihuvikool.edu.ee

Anatoly Grushevskiy

Remonditööline

+372 662 7102

info@koplihuvikool.edu.ee

Olga Koroleva

Koristaja

+372 662 7102

info@koplihuvikool.edu.ee

Andrei Koptjajev

Majahoidja

+372 662 7102

info@koplihuvikool.edu.ee

 


Uudised

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud 

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).


 Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!  

Hoia ennast ja teisi! Hoia distantsi! 

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!


Teated

Igal lapsel oma pill

"Märka ja aita"


Meie koostööpartnerid