Tantsustuudio FIREWORK - Hip-hop & tänavatants

Hind: 28 €/kuus
Vabad kohad: jah
Õpetaja: Olesja Kazeko

Treeningute eesmärgiks on: hea enesetunne, füüsilise vormi paranemine ning säilitamine läbi tantsulise liikumise, millele lisanduvad erinevad jõu-, venitus- ja lõdvestusharjutused. Õige rütmitunnetuse leidmine endas. Koreograafiline õpe, erinevate stiilide segu. Treeningutes on oodatud osalema nii poisid kui tüdrukud, vanuses 6-16 aastat, olenemata eelnevatest treeningkogemustest ja füüsilisest vormist.

I grupp 7-9 a

E,T,K  14.20-15.50  132

II grupp 10-12 a

E,K,R  16.00-17.30  132

III grupp 13-14 a

E,K,R  17.40-19.10  132

showgrupp 15-19 a

E,K,R    19.15-20.45     132

Teatri- ja filmistuudio, loov- ja showtants, rahvatants, fotograafia, robootika ning muinasjututuba mudilastele.

COVID tõkestamise meetmed
Hea lapsevanem!
1. Lapsevanematel ei ole lubatud viibida huvikooli ruumides.
2. Haigustunnustega (nohu, köha, palavik, halb enesetunne) majja sisenemine keelatud!
3. Lühikeseks ajaks majja sisenemine on lubatud:
  • Ühele mudilase lapsevanemale lapse riietamiseks, viimiseks-toomiseks.
  • Eelneval kokkuleppel õpetaja või töötajaga (administraator võib mõõta Teie kehatemperatuuri).
  • Siseruumides kanna maski ja desinfitseeri käsi!
4. Dokumentide esitamine:
Kui dokumente ei ole võimalik esitada digitaalselt, siis paberdokumendid tuleb täita kodus. Blanketid saate välja printida kodulehelt või küsida meie administraatori käest (järgides lühikeseks ajaks majja sisenemise reegleid).