RINGID

TANTSULAAGER KAREPAL

LAUL ja MUUSIKA
Laulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid 
Trummiõpe

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp 6t/n
Hip-hop & tänavatants Firework 6t/n
Showtants Firework 6t/n
Laste tantsustuudio FORTE 6t/n
Loov- ja showtants 4t/n 
Street- ja showtants 4t/n
Tantsumiks Firework 1-2.kl 4t/n UUS!

KUNST
Kujutav kunst 6t/n - joonistamine, maalimine, graafika
Kujutav kunst 4t/n - joonistamine, maalimine, graafika 
Kunstilabor 6t/n
Tarbekunst 6t/n - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst 4t/n - keraamika, klaas (algajad)
Kunstiteraapia 4t/n 
Joonistamine ja meisterdamine 4t/n 
Klassikaline ja kaasaegne kunst 2t/n 
Moejoonistus ja disain 4t/n 

MITMESUGUST
Tehnika ja elektroonika  
Kodulugu (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio Attori 
Kodundus ja kokandus UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Teatriring
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil) 
Mudilaste arendus kooliks ettevalmistus UUS!

2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

 

Ülelinnaline projekt „Vanadest Jõulurahvakommetest uue teadmuseni“. 

 
Tallinna Kopli Huvikools toimus 7.-13.detsember MTÜ Loo ja Tee projekt „Vanadest Jõulurahvakommetest uue teadmuseni“. 
Töötubasid juhendasid Kopli Huvikool õpetajad. Projekti rahastas Tallinna Haridusamet. Projekti eesmärgiks oli noorte vanuses 7-13 huvi ja vabaajategevuste mitmekesistamine Tallinna linnas ja noorte teadvustamine Eesti rahvakalendri tähtpäeva - Jõulud traditsioonidest ja rahvakommetest läbi isetegemise ja kogemise. Ehkki kõneleme isetehtud ja individuaalsete kinkide tähtsusest, siis tavaliselt me siiski ostame kingid. Erinevate töötubadega pöörati noorte tähelepanu isetegemise tähtsusele ja uute oskuste omandamisele. Läbi traditsioonilise isetegemise olid töötoad kaasaegsete tegevustega sisustatud, et noortele isetegemine atraktiivseks muuta. Lisaks on koos tegemine lõbus! Toimus 5 erinevat töötuba: kunstkärjest küünalde meisterdamine, inglikujuliste helkurite meisterdamine, muinasjututuba koos piparkookide kaunistamisega (abiks olid Tallinna Teeninduskooli õpilased), „Disaini endale poekott!“ töötuba, jõulukaardi meisterdamine, kus lisaks õppisime ümbrikule kirjutamise vormistamist ja saatsime kaardi Jõuluvanale Korvatunturile. 
 
Projektis osalesid EHTE Humanitaargümnaasiumi, Tallinna Ranniku Gümnaasiumi, Tallinna Kunstigümnaasiumi, Pelgulinna Gümnaasiumi, Karjamaa Gümnaasiumi, Tallinna Nõmme Gümnaasiumi ja Ristiku Põhikooli õpilased. 
 
Lisatud: 20.12.2013

Memme-taadi jõulupidu
 
14. detsember pidasime Memme-Taadi jõulupidu koos Kopli Seltsi eakatega. Külalisi tervitas meie linnaosa vanem Karin Tammemägi. Külalistele esinesid meie huvikooli estraaditantsustuudio „Extemp“ tantsijad, klaveriklassi õpilased ja estraadilaulustuudio lauljad.
 
Lisatud: 20.12.2013

Kadripäev 

25. novembril tähistasime mudilaste ringidega Mardi-ja Kadripäeva! Osalesid mudilaste tantsuringi, loovusringi, kunstiringi ja arendusringi lapsed.

Õppealajuhataja Milvilt saime teada, et Kadripäev on eestlastel vana ja rikkaliku kombestikuga tähtpäev, mis tagas karjaõnne. Mardipäev on  olnud päev, mil tuli mõistatada ja mida peeti hingedeajaga kokkukuuluvaks, algasid tubased tööd ja talveaeg. Martidel ja kadridel olid alati ka vitsad kaasas, millega pererahvale löödi tervist.

Ennekõike teatakse neid päevi kui mardi-ja kadrisantide jooksmise aega, mil maskeeritakse ja kogutakse ande. Kärarikkus, laulu ja pillimäng kuulub lahutamatult mardi- ja kadripäeva juurde. Õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel saime mängida traditsioonilisi rahvamänge ja tantsida.

Kadrisandid on läbi aegade kandnud valgeid ja ilusaid rõivaid, nii olid ka riietatud mudilaste tantsuringi tüdrukud. Mardikombestikku kuuluvad eeskätt mardi(ka kadri)karu, kuid ka mardisokk. Maske tegime kunstiõpetajate Signe ja Jelenaga.

Lisatud: 04.12.2013


Kodanikupäev

26. novembril tähistasime Kodanikupäeva Riigikogu külastamisega. Osalesid Estica ja tarbekunstiringi õpilased. Tutvusime Riigikogu hoone vaatamisväärsustega ja parlamendi tööga. 

Lisatud: 04.12.2013


Koolivaheaja tegevused

21- 24. oktoober, sügisesel koolivaheajal tegelesime keskkonnateadlikkuse teemaga. Meil käis külas Keskkonnaameti algklassidele mõeldud programmi „Mis on minu prügikastis?“ juhendaja Reet Kristian. Koos arutati, kuidas ja mis alustel võiks toimuda prügi sorteerimine meie kodudes. Õpilased said koos mõelda ja pärast ka praktikas oma uusi teadmisi proovile panna.

Meie kunstiõpetajad viisid läbi kaks töötuba, kus taaskasutasid meisterdamiseks vanu ajalehti. Kunstiõpetaja S. Suvistega tehti ajalehefiguure, mis on koridori aknalaudadel ka väljapandud ja õpetaja Jelena Voronovaga meisterdati kuumaaluseid. Lisaks külastas meid Humanast Mari-Helene Kaber, kellega koos meisterdati vanadest ja uutest sokkidest käpiknukk-loomasid.

Seoses keskkonnateemadega pidasime meeles ka iseennast ja meie tervise olulisust ning pidasime Tervisepäeva. Päeva alustasime ühiselt aeroobika õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel tervisevõimlemisega. Kui keha liikuma pandud, said õpilased õpetajate juhendamisel osaleda erinevates mängudes, mis nende keha ja vaimu kosutasid. Päeva lõpetasime tervisliku võileiva tegemise võistlusega.

Lisaks oli võimalik meie lastevanematel ja õpilastel tutvuda keskkonnatemaatiliste ja maailmahariduslike näitustega. MTÜ Mondolt laenutatud näitus „Aafriklaste pilgu all“ tutvustab koomiksijoonistuste seeriana Aafrika riiki ja seal toimuvat. Teine näitus on kahe õpetaja J. Voronova ja V. Šatskaja juhendamisel koostatud prügi sorteerimisteemaline õpetlik ja illustreeriv väljapanek, kus on taaskasutatud erinevaid materjale meie igapäevasest majapidamisest. 

Päevad lõpetasime kõik koos MTÜ Mondo filmikogust laenutatud filmide vaatamisega, kus noored said tutvuda teistes kultuurides ja maades elavate omavanuste noorte igapäevaelu ja tegemistega.

Lisatud: 06.11.2013  


Sügisvaheajal keskkonnateadlikkuse nädal „Kuidas mina saan maailma muuta?“  

Tallinna Kopli Huvikools 21.-24.okt. 2013.

Terve nädala plaani leiab SIIT 

Lisatud: 14.10.2013 


Leivanädal  teemal “Leiba ei asenda” Tallinna Kopli Huvikools  7.- 12. Oktoober 2013. 

Kunstiõpetaja Signe Suviste kujundatud leivateemalises väljapanekus  saime tutvuda erinevate viljade, jahude ja leiva ajalooga üldisemalt. Samuti uuendasime teadmisi leiva tähtsusest meie toidulaual.

Väljapaneku ühe osa raames oli võimalus oma uusi teadmisi proovile panna lahendades ristsõnu ja mõistatusi ning meenutades  vanasõnu.  Igal päeval oli proovimiseks üks tõeline rukkileib. 

Meie ruumide seinu kaunistasid Leivanädala raames toimunud joonistusvõistluse tööd. Joonistusvõistlusel osalesid õpilased Estraaditantsustuudiost „Extemp“, Estica ringist, laulu-ja tantsuringist „Viisikera“  ning kunstiringidest. Väljapanekut täiendasid Estraadistuudio "Extemp" õpetaja-juhendaja Olga Saltõkova maalid. Iga joonistaja sai tänutäheks rukkijahust muffini ja tänukirja.  

Lisaks oli meie õpilastel ja nende vanematel võimalus vaadata kaht harivat videot leivategemisest!

Lisatud: 14.10.2013  


Breiktantsuring

Alates 15. oktoobrist on avatud uus breiktantsuring.

 

Kellele: 7-19 a.
Keel: vene/eesti
Millal: 2 korda nädalas
Hind: 15 €/kuus
Vabad kohad: on

 

Lisatud: 10.10.2013


 

Lisatud: 24.10.2013


X Teabe- ja tegudepäev "Turvaline kooliaasta"

7. septembril Stroomi puhkealal kell 12.00 - 17.00

 Palju põnevaid tegevusi kogu päevaks!

Tallinna huvikoolide infotelgid

Meisterdamistöökojad

Batuut

Erinevad liikumismängud

Tallinna huvikoolide õpilasringide kontsert


 Mess No Vaata

Kõik Tallinna õpilased on oodatud tasuta messile, kontserdile ja aabitsapeole!

Laupäeval, 31. augustil algusega kell 12.00 toimub Nokia Kontserdimajas ja selle esisel platsil igas vanuses õpilastele vaba aja mess ning kontserdid – kõik tasuta. Aabitsapeo tervituse toovad kohale Aabitsakukk ja Pipi koos paljude sõpradega.

https://www.tallinn.ee/novaata

Uudised
Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!
 
Registreerumine 2024/2025 õppeaasta huviringidesse on avatud!
Osalemiseks täida avaldus valitud huviringi lehel. Info huviringide kohta on täienemisel.
 
Täpsem info tel 6627102 / 5172198 (õppejuht)
 
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt: vali ring ja tee täpselt juhendi järgi. Videojuhise leiad SIIT.
 
Kui digitaalne esitamine on võimatu, siis paberblankette saab küsida huvikooli administraatori käest.
Teated

"Märka ja aita"

Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 4022 juhiabi - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@khk.edu.ee

Avaldused ja dokumendid:
juhiabi@khk.edu.ee