RINGID

TANTSULAAGER KAREPAL

LAUL ja MUUSIKA
Laulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid 
Trummiõpe

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp 6t/n
Hip-hop & tänavatants Firework 6t/n
Showtants Firework 6t/n
Laste tantsustuudio FORTE 6t/n
Loov- ja showtants 4t/n 
Street- ja showtants 4t/n
Tantsumiks Firework 1-2.kl 4t/n UUS!

KUNST
Kujutav kunst 6t/n - joonistamine, maalimine, graafika
Kujutav kunst 4t/n - joonistamine, maalimine, graafika 
Kunstilabor 6t/n
Tarbekunst 6t/n - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst 4t/n - keraamika, klaas (algajad)
Kunstiteraapia 4t/n 
Joonistamine ja meisterdamine 4t/n 
Klassikaline ja kaasaegne kunst 2t/n 
Moejoonistus ja disain 4t/n 

MITMESUGUST
Tehnika ja elektroonika  
Kodulugu (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio Attori 
Kodundus ja kokandus UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Teatriring
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil) 
Mudilaste arendus kooliks ettevalmistus UUS!

  2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

 

Lisatud: 29.12.2016


Mudilaste peo pilte saad vaadata siit.

Lisatud: 29.12.2016


Vaata pilte siit.


Meeleolukas kitarrikontsert Kopli huvikools

Eile, 15.detsembril toimus Kopli huvikools esimene kitarrikontsert oma õpilastega. Kitarriõpe on meie noortemajas uus huviala, kuid õpetaja Peep Taimla juhendamisel on õpilased innustunud ja hoolega harjutanud. Kontsert pakkus häid emotsioone nii lapsevanematele, esinejatele, õpetajale, kui publikule.

Lisatud: 16.12.2016


"Neposedõ" kutsus taas sõpru festivalile

Nädalavahetusel, 9.-11.detsembrini toimus Tallinnas 17.rahvusvaheline tantsukonkurss-festival "Neposedõ kutsub sõpru", millest võttis osa ligi 1000 tantsijat paljudest erinevatest riikidest ning paikadest lähemalt ja kaugelt. Nii publik kui ka žürii said vaadata ja hinnata üle 250 tantsunumbri erinevates tantsu žanrites - laval oldi nii estraaditantsu, klassika, kaasaegse tantsu, lastetantsu, rahvatantsu kui stiliseeritud tantsudega.

Toredasti tantsisid meie tantsustuudioEXTEMP lapsed, kes juhendaja Olga Saltõkova juhendamisel pälvisid laureaadi diplomid 7-10a. estraaditantsu kategoorias. Laureaadi diplom tuli ka täiskasvanute seas stiliseeritud tantsu kategoorias.

Lisatud: 14.12.2016


Kontserdid ja esinemised Jõulukuul 

 • 3.detsembril kell 12.00 Stroomi Keskuses -  laulustuudio solistide kontsert õpetaja Jana Balakina juhendamisel
 • 9.-11.detsembril Salme Kultuurikeskuses ja Vene Kultuurikeskuses - tantsustuudio EXTEMP esinemine festivalil "Neposedõ kutsub sõpru"
 • 11.detsembril kell 13.30 Arsenali Keskuses - tantsustuudio FORTE esinemine õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel
 • 15.detsembril kell 17.00 Kopli huvikools - kitarrikontsert õpetaja Peep Taimla juhendamisel
 • 16.detsembril kell 18.00 Kopli huvikools - klaveriklassi ja mudilaste arendusringide kontsert ja pidu - juhendajad Jelena Novikova ja Veronika Armon
 • 18.detsembril kell 12.30 Arsenali Keskuses - tantsustuudio EXTEMP esinemine õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel
 • 19.detsembril kell 17.00 Kopli huvikool saalis - tantsustuudio FORTE mudilaste kontsert- lahtine tund lapsevanematele
 • 21.detsembril kell 17.00 Kopli huvikools - talve algust tähistav pidu ja kontsert erinevate huviringide osavõtul
 • 27.detsembril kell 17.00 tantsustuudio EXTEMP jõulupidu Kopli huvikools (juhendajad Olga Saltõkova ja Olesja Kazeko)
 • 29.detsembril kell 18.00 Kopli huvikools - mudilasringide ja FORTE mudilaste kontsert ja pidu
 • 12.jaanuaril kell 17.00 Kopli huvikool saalis - näidend "Üks kord aastas" ja mängud mudilasringidele 

Lisatud: 01.12.2016


Jõulud võivad tulla

Esmaspäeval, 28.novembril oli Kopli huvikool saginat täis. Valmistuti tähistama jõuluaja algust ehk I ADVENTI. Anglistika ja kunstiringide õpilased koos õpetaja Valentina Šatskajaga süütasid õues küünlad.

Ka noortemaja esistel puudel püüavad pilku ilusad tulukesed, mis tervitavad igat tulijat. Majas sees lisandub iga päevaga jõuluvärve juurde. Talvised õpilaste kunstitööd, uued jõulukaunistused ning päris ehtne jõulukuusk ootavad järge, et kõigile kaunist jõulu meeleolu luua.

Kunstiringide lapsed õpetaja Jelena Voronova juhendamisel valmistasid toredad kuuseehted taaskasutatavatest materjalidest - elektripirnidest ja looduslikest materjalidest - käbidest. Üht ilusat jõulupuud ehivad need omavalmistatud ehted ka Talinna Haridusametis.

Pilte vaata siit.

 Lisatud: 30.11.2016


Tantsustuudio EXTEMP Estraadi- ja rahvaste tantsude festivalil

Eelmisel nädalal, 25.-27.novembrini  toimus Estraadi- ja rahvaste tantsude festival Lindakivi Kultuurikeskuses. See oli meie tantsustuudio EXTEMP jaoks väga edukas! 

Esmakordselt esitati publikule SOOLOTANTSE. Neid oli kokku 5. Kaks neist olid võidukad! Aleksandra Ivanovasaavutas 2. koha soolotantsuga RECOVERY! Jana Sakevits tuli 3. kohale soolotantsuga IN LOVE! Väga tublid olid ka teised soolotantsijad - Karina Kiris - soolotantsuga - ALIVE, Natalja Filippova - soolo- tantsuga - LIGHTS ja Anne Asu - soolotantsuga - GRAVITY. Nad pälvisid kõik tänukirjad ja publiku tulise aplausi.

EXTEMP esitas kolm kava erinevates kategooriates ja vanuseastmetes ning kõik kavad said preemeritud! Keskmine grupp tuli teisele kohale kavaga ERILISEDVanem grupp sai ka teise koha uue kavaga ONE WOMAN ARMY ning vanem grupp sai LAUREAADIKS kavaga HINGE MONOLOOGKavade autor, koreograaf ning õpetaja on Olesja Kazeko!

Eripreemiad pälvisid estraaditantsude kategoorias tants "Mul ükskõik" ja rahvaste tantsude kategoorias "Aafrika fantaasia". Nende tantsude autoriks ja tantsijate juhendajaks on õpetaja Olga Saltõkova.

Järgmisena osaleb tantsustuudio konkurss-festivalil "Neposedõ kutsub sõpru", mis toimub 9.-11.detsembril Salme Kultuurikeskuses ja Vene Kultuurikeskuses. Seejärel alustab EXTEMP ettevalmistust festivaliks "KOOLITANTS-2017", mis toimub veebruaris Salme Kultuurikeskuses.

  Lisatud: 28.11.2016


Tähistasime Kadripäeva

Reedel, 25.novembril tähistasime koos mudilaste ringidega eestlaste vana ja rikkaliku kombestikuga tähtpäeva - Kadripäeva, mis pidi igasse talusse karjaõnne tooma.

Lastele tuleid külla heledatesse riietesse maskeeritud kadrisandid, kes tutvustasid vanu kombeid ning laulsid ja mängisid koos nendega ringmänge. Lisaks said lapsed valmistada etteantud materjalidest kauneimaid Kadrisid.

Lisatud: 25.11.2016


 Eripreemia noorte lauljate konkurss-festivalilt "VÕLUHÄÄL-2016"

 

Saaremaal toimus 17.-19.novembrini  konkurss-festival "VÕLUHÄÄL - 2016", kus osales noori lauljaid erinevatest koolidest ja  laulustuudiotest üle Eesti.

Tallinna Kopli Huvikoolst esines nooremas vanusegrupis edukalt õpetaja Jana Balakina õpilane Sofia Selivanova, kes pälvis žürii eripreemia artistlikkuse eest.

Sofia laumine meeldis žüriile sedavõrd, et ta kutsusti suvel laulma Saaremaa Ooperipäevade avamisele.

Kõiki konkursil osalejaid ja nende juhendajaid tunnustati tänukirjaga. 

 

 

 

Lisatud: 23.11.2016


Lemmiklaulude konkurss-festival "Laula mu laulu"

Mustamäe Laste Loomingu Majas toimus 16.novembril lemmiklaulude konkurss-festival „Laula mu laulu“, kus sel aastal esinesid duetid. Kopli huvikoolst oli väljas kolm toredat duetti: õpetaja Jana Balakina õpilased Ilona ja Illarion ning Darja ja Maksim; õpetaja Peep Taimla saatis Anastasia Hohlova ja Daniela-Ester Armandi laulu "Alles alguses" ka ise kitarril. Kõigi esinemised läksid hästi korda.

Źürii andis välja kolm eripreemiat enammeeldinud esinejatele. Kõik esinejad said meene ja tänukirja.

 

Lisatud: 21.11.2016


Kunstiringide õpilaste tööd taas Kännukuke Raamatukogus

Alates 8.novembrist on Kännukuke  Raamatukogus (E.Vilde tee 72) võimalik näha Kopli Huvikool kunstiringide õpilaste tööde näitust „Sügis“. Detsembris on tulemas neile lisa, kui eksponeeritakse talviseid töid. Kunstiringe juhendab õpetaja Jelena Voronova.

Lisatud: 11.11.2016


 Kopli huvikool töötajad õppekäigul Narvas

Sel nädalal, 26.-27.oktoobril külastasid Kopli huvikool töötajad Narva linna huvikoole, et vahetada kolleegidega teadmisi ja kogemusi huvihariduse pakkumisel ning et näha oma silmaga Narva huvikoole ja nende tegevust. Tutvuti põhjalikult Narva Laste Loomemajaga, mis on hästi renoveeritud ja kõige suurem huviringide pakkuja Narva linnas. Suurt huvi ja tähelepanu äratas Narva Meremeeste Klubi, mis on samuti hiljuti renoveeritud ja täiendatud juurdeehitusega ning pakub põnevaid ringe eeskätt poistele. Käisime linnaekskursioonil ning külastasime ka äsja remondist tulnud Narva Noortekeskust. Väga huvitavaks kujunes viibimine TÜ Narva Kolledžis.  

Õppekäik oli hariv, põnev ja inspireeriv ning andis teadmise tööst, mida tehakse laste ja noortega Narva linnas. Täname oma kolleege sooja vastuvõtu ja avatud suhtluse  eest ning ootame neid külla oma huvikooli.

 

Lisatud: 28.10.2016


EXTEMP esinemised Lindakivi Kultuurikeskuses

Pühapäeval, 23.oktoobril toimus Lindakivi Kultuurikeskuses suurejooneline heategevuslik kontsert "Südamete soojus" erivajadustega laste toetuseks. Sellel kontserdil esines ka meie tantsustuudio EXTEMP 4 tantsuga. 

Nüüd jätkab EXTEMP ettevalmistusi estraadi- ja rahvaste tantsude festivaliks, mis toimub 25.-27.novembril taas Lindakivi Kultuurikeskuses.

 

Lisatud: 24.10.2016


Tallinn tunnustas parimaid õpetajaid 

Reedel, 7.oktoobril toimus Lennusadamas galaõhtu parimate õpetajate tunnustamiseks. Teiste seas sai tunnustuse "Noor õpetaja 2016" Kopli huvikool tantsustuudio EXTEMP ja hip-hop-i rühma õpetaja OlesjaKazeko. Palju õnne!
 
 
Lisatud: 10.10.2016

 

Head õpetajate päeva!
Soovime jõudu ja rõõmu igasse päeva!
 
 
Lisatud: 05.10.2016

Tantsustuudio EXTEMP esines lapsendamise nädala kontserdil

MTÜ Oma Pere tänab tantsustuudiot EXTEMP osalemise eest lapsendamise nädala kontserdil 1.oktoobril Eesti Metodisti Kirikus. EXTEMP nooremate rühmad esitasid neli tantsu. Rühmi juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

Lisatud: 03.10.2016 


Kopli Huvikool õpilaste kontsert sügislaadal  

Laupäeval, 8.oktoobril kell 12.15 kuni 13.00 esinevad meie laulu- ja tantsuringide õpilased Stroomi rannas toimuval sügislaadalal. Publikule pakuvad silmarõõmu laste tantsustuudio FORTE tantsulapsed õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel, laulusolistid Jana Balakina juhendamisel, estraaditantsustuudio EXTEMP õpilased Olesja Kazeko ja Olga Saltõkova juhendamisel, tantsustuudio KORELLON Anita Kurõljova juhendamisel ning meie uus rütmi- ja lauluring Evy Anstal-Põllu juhendamisel. Kontsert tuleb tempokas ja mitmekesine.

Tulge vaatama!

Lisatud: 29.09.2016


EXTEMP on tantsuhoos 

Sel  laupäeval, 17.septembril valmisid meie tantsustuudio EXTEMP vanema rühma tantsude professionaalsed videod. Filmimine toimus Tartus. See oli eelmisel hooajal võidetud auhind  Valgas ja Valkas toimunud festivalilt Bordertown Beat, kus EXTEMP esines väga edukalt. Rühma juhendab õpetaja Olesja Kazeko.

Muudetud: 14.09.2016


Sel õppeaastal alustavad uued huviringid:

    Õppetöö ringides toimub tunniplaani alusel. 

Muudetud: 14.09.2016


"TURVALINE KOOLIAASTA"

Laupäeval, 10.septembril toimus Stroomi rannas juba 13.korda kooliaasta algust tähistav teabe- ja tegudepäeva „Turvaline kooliaasta“.  

Päevast osavõtjatele jagati mitmekülgset infot huviringide tööst Tallinna huvikoolides. Programmis olid meisterdamistöökojad, spordivõistlused ja osavusmängud ning julgetele põnevad atraktsioonid. Lapsed said mitmeid erinevaid asju oma kätega valmistada, osavamad kujundasid endale isegi uhke  märgi rinda. Häid nõuandeid ohutusest nii kodus, koolis kui kooliteel jagas lastele Eesti Politsei. Esmakordselt tutvustas ennast Põhja-Tallinna uus jalgpalliklubi.

Välilaval toimus Tallinna huvikoolide õpilaste kontsert. Särav päike ning suurepärane ilm kutsus Stroomi randa palju huvilisi. Tuldi üksi, peredega ja sõpradega, ka lihtsalt  mängima või jalutama, kuid jäädi pikemaks ajaks toredat kontserti ja tegevusi nautima. Kasulikku teavet ning põnevust jätkus kogu päevaks. Rõõmu oli nii väikestel kui suurtel osalejatel.

Kopli Huvikool tänab oma häid koostööpartnereid:  Tallinna Haridusamet, Põhja-Tallinna Valitsus, Tallinna Kanutiaia Huvikool, Huvikeskus „Kullo“, Mustamäe Laste Loomingu Maja, Tallinna Nõmme Noortemaja, Maxima Eesti, Eesti AGA ja Maanteeamet.


 


Linnalaager käib täies hoos

Linnalaager algas esmaspäeval, 6.juunil ja kestab kaks nädalat, kuni 17.juunini. Vastavalt laagri kavale on neli rühma leidnud endale iga päev põnevaid tegevusi.

Juba on jõutud käia basseinis ujumas, jalutamas ja sportimas Stroomi rannas, külas AIKO keskuses ning kinos "Supilinna salaseltsi" vaatamas. Üks rühm tegeleb tantsuga ja harjutab erinevaid tantsustiile.

Ees on ootamas  huvitavad ekskursioonid ja tegevused üle linna - Kadriorg, Pirita, Botaanikaaed, Sky park, Tallinna linna muuseumid ja muidugi loomaaed. 

      

Vaata pilte siit.

Lisatud: 08.06.2016


 Kevadkontsert "Mere lapsed" 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>
näita kõik


 

Tantsustuudiol EXTEMP läks jälle hästi

Extemp keskmine ja vanem rühm osalesid 28.mail Tartus tantsufestivali "Kuldne Karikas" finaalis. Tantsijad esinesid hästi ja said taas head tulemused. Keskmine grupp sai 3. koha tantsuga "ERILISED"  ja vanem grupp sai 5. koha tantsuga "Street Voices". Palju, palju õnne! Tublid olete!

See oli EXTEMP-i selle õppeaasta viimane esinemine. Nüüd ootame kõiki meie tantsijaid tagasi sügisel. Rõõmsa meelega võtame vastu ka uusi õpilasi! 

Lisatud: 30.05.2016


Õppeaasta pidulik lõpetamine

Esmaspäeval, 30.mail algusega 16.00 toimub Kopli Huvikools 2015.-2016. õppeaasta pidulik lõpetamine. Direktor Jelena Zemenkova tunnustab parimaid õpilasi, töötajaid ja lapsevanemaid kiituskirjade ja tänukirjadega. Lõpetajatele antakse kätte lõputunnistused.

Esinevad klaveriklassi õpilased, Dea Kask ja Ketrin Viigant ning kitarri trio. 

Lisatud: 27.05.2016


 

Joonistusvõistlustel läks edukalt

Tallinna Looduskaitse Selts korraldas joonistusvõistluse, mis oli pühendatud merekultuuri aastale. Teemadeks olid „Läänemeri – kodumeri”, „Meres on elu” ja „Meri võtab ja meri annab”. Näitus  toodud tööde paremikust on avatud Eesti Rahvusraamatukogu 6.korruse galeriis. Võistlusele laekus 127 tööd 12 koolist.

Tallinna Kopli Huvikoolst osutusid parimaiks Indrek-Eldar Korjus, Anna Perštuk ja Aleksandra Samal (juhendajad Signe Suviste ja Jelena Voronova). 

Tallinna Loomaaed korraldas joonistusvõistluse "Päästame jääkaru", millest võtsid osa ka meie kunstiringide lapsed. Võistluse 120 osaleja 1000-st tööst valiti näitusele 80. Nende hulgas oli väljas 3 meie õpilaste tööd. Õpetaja Jelena Voronova õpilane KATRIN VUKS saavutas võistlusel tubli II koha.

Vaata pilte siit.

Lisatud: 16.05.2016


Tallinna Kopli Huvikool maikuu kontserdid

Laupäeval, 14.mail andsid Kopli huvikool väikesd ja suured esinejad 2 toredat kontserti. Esimene neist toimus kell 10 hommikul Stroomi ranna-alal välilaval Põhja-Tallinna päeval. Esinesid laulusolistid õpetajate Jana Balakina ja Anton Ivanovi lauluklassist, mudilaste tantsustuudio FORTE, tantsustuudio Korellon, hip-hop-i rühm ja tantsusolist Ketrin Vigant.

Teine kontsert toimus kell 13.00 Lindakivi Kultuurikeskuses, kus tantsustuudio EXTEMP näitas kogu oma tantsude paremikku. Lisaks neile esinesid ka Kopli huvikool hip-hop-i rühm ja külalisena laulusolist Arina. Oli fantastiline etendus.

EXTEMP tegutseb juba pea 15 aastat tema looja ja kunstilise juhi Olga Saltõkova käe all. Vanemat rühma juhendab õpetaja Olesja Kazeko.

Neljapäeval, 26.mail algusega kell 18.00 toimub Kopli huvikool suur kevadkontsert "MERE LAPSED" Salme Kultuurikeskuses. Olete oodatud!

Lisatud: 16.05.2016Tantsustuudio EXTEMP rahvusvahelisel tantsuvõistlusel "Best Show"

Kolmapäeval, 4.mail  osales tantsustuudio Extemp vanem rühm Riias suurel rahvusvahelisel  tantsuvõistlusel "Best Show". Nende reis oli lõbus, nauditav ja tulemuslik! 40-st esitatud kavast sai Extemp-i tants "Street Voices" 6.koha. Tantsurühma juhendab Olesja Kazeko.    Õnnitleme!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 06.05.2016


Mudilased tegid teatrit

Kolmapäeval, 4.mai õhtul toimus meie saalis väike luulekonkurss, kus mudilaste arendusringi lapsed esitasid luuletusi ja laule kevadest õpetaja Inna Siispoole juhendamisel. Peale seda said nad kaasa elada aga kahele toredale etendusele õpetaja Veera Kudrina pisikeste teatriringi õpilaste esituses. 

Vaata pilte siit.

Lisatud: 05.05.2016


EXTEMP tantsib "Kuldse Karika" finaalis

Märtsikuus toimunud tantsufestivali "Kuldne Karikas" Tallinna piirkonna eelvoorust pääsesid finaali tantsustuudio EXTEMP keskmine ja vanem rühm, kes võistlevad 28.-29.mail Tartus EMÜ Spordihoones "Kuldse Karika" finaalis.

Hoiame neile taas kord pöialt!

Lisatud: 27.04.2016


AITÄH TALGULISTELE!

Laupäeval, 23.aprillil toimunud kevadtalgutel osalesid ka meie õpilased. Tänuks kõigi ühisele tööle on meil jälle puhas ja kaunis Stroomi ranna- ning pargiala.

Lisatud: 25.04.2016


IV Põhja-Tallinna lasteaedade laste loomingu festival

"Kevad on käes"

Reedel, 22. aprillil toimus Salme Kultuurikeskuses IV Põhja-Tallinna lasteaedade laste loomingu festival „Kevad on käes“. Festivali läbiv teema oli „Euroopa Liidu rahvas ja nende kultuur“. Külalisesinejana teiste seas astus lavale ka meie lastetantsustuudio "Forte".

Lisatud: 25.04.2016


EXTEMP andis endast parima ja tuli tagasi võiduga

16.-17.aprillil korraga kahes piirilinnas Valgas ja Valkas toimunud rahvusvahelisel tantsufestivalil Bordertown Beat esines väga hästi meie tantsustuudio EXTEMP vanem rühm, kes saavutas festivalil esikoha.

Palju, palju õnne!

Lisatud: 18.04.2016


Vilistlaste päev Kopli huvikools 

Laupäeval, 9.aprillil toimus põnev ja südamlik kohtumine Kopli huvikools. Tänased õpilased ja õpetajad said kokku noortemajas õppinud vilistlastega. Kohale olid tulnud väga erinevate huvialade esindajad. Lapsena õpitud huviala oli ühel või teisel moel mõjutanud nende edasist elu ja valikuid. Nad olid rahuolevad ja tänulikud, sest olid saavutamas oma elus soovitud eesmärke. 
 
Loe edasi siit.
 
Tallinna Kopli Huvikool vilistlased õpetajatega.
 
Vaata pilte siit.
 
Lisatud: 11.04.2016

Tantsustuudio EXTEMP ja hip-hop-i tantsijad taas edukad

Extemp kaks rühma esinesid 2.aprillil tantsukonkursi "KOOLITANTS 2016" finaalis ja tulid tantsuga "Hinge monoloog" vabatantsu kategoorias nominendiks.

3.aprillil osales Extemp keskmine ja vanem grupp rahvusvahelisel võistlusel North European Championships 2016, kus saavutati tantsuga "Street voices" I koht, tantsuga "Hinge monoloog" I koht, tantsuga "Erilised" II koht ja soolotantsus tuli Ketrin Vigant 4.kohale. Palju õnne!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 04.04.2016


Vilistlaste päev Kopli huvikools 

Laupäeval, 9.aprillil algusega 12.00 toimub vilistlaste päev, kus praegused õpilased ja õpetajad kohtuvad Kopli huvikools õppinud oma valdkonnas tugevateks tegijateks kasvanud vilistlastega. Kätt on võimalik ka ise proovida kunsti ja tehnika töötoas ning tantsimist tantsutunnis vilistlase ja praeguse õpetaja Anita Kurõljova juhendamisel.

Lisatud: 04.04.2016


Tantsustuudio "FORTE" festivalil "Balti noodid 2016"

Laupäeval, 26.märtsil esinesid Kopli huvikool laste tantsustuudio "Forte" väikesed tantsijad Rahvuskultuuride Ühenduste Liidu "LÜÜRA" poolt korraldatud laste loomingu festivalil "Balti noodid 2016" Lindakivi kontserdisaalis.

Lisatud: 29.03.2016


 Kunstikonkurss "Merelinn Tallinn"

Neljapäeval, 24.märtsil toimus Tallinna Kopli Huvikools ringidevaheline kunstikonkurss "Merelinn Tallinn".  Osales 14  võistkonda ligi 70 õpilasega kunsti- ja tarbekunsti ringidest, samuti tantsustuudiotest "Extemp", "Forte" ja "Korellon", disainiringist, klaveri-, koduloo-, hip-hop-i ja anglistika ringidest.Töö teostamise tehnika võis iga rühm vabalt valida. Aega oli 2 tundi. 

Valminud tööd said üllatuslikult värvikad ja kaunid, nii et žüriil ei olnud kerge võitjat välja selgitada. Otsustati esile tuua mitmed eripreemiat väärivad tööd. Tunnustati aga  kõiki osalejad. Töödest on välja pandud kaunis näitus noortemaja seintel. Tulge vaatama!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 24.03.2016


 Mudilased andsid ülelinnalisel konkursil 

"Eesti keele kaunis kõla" uhke etenduse 

Tallinna linnaosade eelvoorudesse registreerus 92-st Tallinna haridusasutusest kokku 245 väikest etlejat, kellest lõppvooru valiti 30 tublimatest tublimat. 

Lõppvoorus, mis toimus emakeelepäeval, 14.märtsil Estonia Talveaias, osutusid parimateks etlejateks MIA MIRELL KÜTT Tallinna Lasteaiast Pallipõnn, MARTIN POTSEPP Pirita Kose Lasteaiast, DAANIEL- MARKUS PAJUPUU Tallinna Kiisupere Lasteaiast, SANDER PELLO Tallinna Männiku Lasteaiast ja MARTA BRITTA PÕDER Tallinna Lasteaiast Männimudila.

Publikut vaimustasid kõigi esinejate siirus ja emotsionaalsus, mida oskuslikult kuulajatega jagati. Täname kõiki konkursil osalejaid!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 15.03.2016


Tantsustuudio EXTEMP on võistlushoos

Kopli huvikool estraaditantsustuudio Extemp vanem rühm tuli kavaga "Street Voices" tantsufestivalilt "Kuldne karikas" tagasi "POWER" eripreemiaga!

Edasi esineb Extemp kahe rühmaga 2.aprillil tantsukonkursi "KOOLITANTS 2016" finaalis Jõhvi Kontserdimajas!

Lisaks sellele osalevad Extemp keskmine ja vanem grupp 4 kavaga kahel rahvusvahelisel võistlusel: 2.-3.aprillil toimuval North European Championships 2016 ja 12.-13.aprillil toimuval 11. Baltic Cup-il. Eelmisel aastal võitsid kuldse karika Extemp-i vilistlased.
Soovime oma noortele tantsijatele taas edukaid esinemisi ja hoiame pöialt!

Lisatud: 11.03.2016Kopli Huvikool eestvõttel toimub 

XIII ülelinnaline koolieelikute etlemiskonkurss

"Eesti keele kaunis kõla"

Põhja-Tallinna eelvoor toimus 4.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, kus esitasid luuletusi 25 väikest etlejat. Žürii hindas parimaiks luuletuste esitajaiks Nele Viigimäe (Lasteaed "Kelluke"), Karolin Kase (Lasteaed Pääsupesa), Maarit Vähi ja Mirelle Vähi (mõlemad Kopli Lasteaiast).

Neil lastel on võimalus veel kord üles astuda konkursi lõppvoorus, mis toimub emakeele päeval 14.märtsil kell 18.00 Estonia Talveaias.

Vaata pilte siit.

 

Lisatud: 04.03.2016


 

Meie kollektiivid festivalil „KOOLITANTS 2016“  

27.-28.veebruaril esinesid festivali „KOOLITANTS 2016“ Tallinna piirkondlikus voorus hästi meie laste tantsustuudio „FORTE“ rühmad mudilaste- ja lastetantsude kategooriates (juhendaja Jelena Fortunova) ning estraaditantsustuudio „EXTEMP“ rühmad estraadi-, vabatantsu, show- ja tänavatantsu kategooriates (juhendajad Olga Saltõkova ja Olesja Kazeko).

Tantsustuudiost EXTEMP pääsesid finaali 2 rühma: keskmine rühm estraaditantsu kategoorias kavaga "Erilised" ja vanem rühm tantsuga "Hinge monoloog". Õnnitleme!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 29.02.2016


Eesti Vabariigi 98.aastapäevale pühendatud kontsert

Esmaspäeval, 22.veebruaril toimus Kopli huvikool saalis pidulik ja kaunis kontsert, mis oli pühendatud Eesti Vabariigi 98.aastapäevale. Esinesid noortemaja mudilased, laulu- ja tantsuringide õpilased ning klaveriklassi noored pianistid.

Vaata pilte siit.

Lisatud: 25.02.2016


Rahvusvaheline vokaalifestival - konkurss SÕPRUS

II Rahvusvahelisel laste- ja noorte vokaalifestival-konkursil SÕPRUS, mis toimus 12.-13.veebruaril Tallinnas, osales edukalt Kopli huvikool lauluõpetaja ANTON IVANOV pälvides III preemia laureaadi tiitli. Õnnitleme!

Lisatud: 16.02.2016


Festival „KOOLITANTS 2016“ läheneb

Festivali „KOOLITANTS 2016“ Tallinna piirkondlikus voorus 27.-28.veebruarilesinevad Kopli huvikoolst laste tantsustuudio „FORTE“ rühmad mudilaste- ja lastetantsude kategooriates (juhendaja Jelena Fortunova) ning estraaditantsustuudio „EXTEMP“ rühmad estraadi-, vabatantsu, show- ja tänavatantsu kategooriates (juhendajad Olga Saltõkova ja Olesja Kazeko).

Tantsustuudio „EXTEMP“ keskmisel ja vanemal rühmal seisab 12.-13.märtsil ees osalemine tantsufestivalil „Kuldne karikas“ Salme Kultuurikeskuses.

Hoiame pöialt kõigile meie väikestele ja suurtele tantsijatele!

Lisatud: 15.02.2016


Eesti Vabariigi 98.aastapäevale pühendatud kontsert

Esmaspäeval, 22.veebruaril algusega 17.30 toimub Kopli huvikool saalis pidulik kontsert, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 98.aastapäevale. Esinevad noortemaja mudilased, laulu- ja tantsuringide ning klaveriklassi õpilased. Olete oodatud! 

Lisatud: 10.02.2016


Inimese kõige parem sõber – KOER

Sel aastal tähistame sõbrapäeva reedel, 19.veebruaril algusega 15.00 Kopli huvikool saalis. Meile tulevad külla koertekooli LEADER kasvandikud – erinevat liiki dresseeritud koerad, kes näitavad oma oskusi treener Natalja Garatsenko juhendamisel. Saame teada, kuidas tuleb koeri õpetada ja kasvatada ning kui hästi veab, saame mõnegi koeraga lähemalt tuttavaks. 

Tulge vaatama!

Lisatud: 10.02.2016


Kunstinäitus sõpradelt

Alates 12.veebruarist on Kopli huvikool fuajees eksponeeritud meie sõprade, Riia Laste- ja Noortekeskuse "ALTONA" kunstiringide õpilaste tööd.

Lisatud: 10.02.2016


 Tähistame vastlapäeva

Teisipäeval, 9.veebruaril tähistame koos vastlapäeva. Jalutame kella kolmeks päeval noortekeskuse juurde, kus teeme vastlasõitu hobuse ja kaarikuga. Tutvume vastlapäeva traditsioonidega, lahendame vastlaviktoriini ning õpime tegema vurri. Kõige lõpuks ootab meid magus vastlakukkel ja kuum tee.

Lisatud: 04.02.2016 


 

Klaveriõpilaste minifestivalil Kullos

30.-31.jaanuaril toimus huvikeskuses "Kullo" 7. korda klaveriõpilaste minifestival MITt/MU/u/S. Parimate seas oli  Kopli Nortemaja 11-aastane  õpilane Elis Künnapuu, kes esines vabas stiilis palaga "Kevadmeeleolu". Ansamblimängus tõsteti esile Elist koos  õpetaja Jelena Novikovaga. Nad mängisid klaveripala "Do-re-mi".

Lisatud: 01.02.2016 


 

Meie õues valmis kelgumägi

Laupäeval, 23.jaanuaril oli meie hoov rahvast täis. Tuli nii suuri kui väikeseid inimesi: lapsed, kellel kelgud kaasas ja emmed - issid koos lumelabidatega. Kõigil oli suur soov rajada meie hoovi ehtne kelgumägi. Traktor oli eeltöö teinud, nüüd jäi tuua kelkudega mäe otsa lund juurde ja mägi kelgutamisega siledaks sõita. Ühisest tegutsemisest tunti suurt rõõmu ja kelgumägi saigi valmis. Kui töö oli tehtud, ootas meid kõiki majas soe tee ja kringel!

Lisatud: 25.01.2016 


Estraaditantsustuudio Korellon alustas taas!

Peale väikest pausi alustas taas õppetegevust estraaditantsustuudio Korellon. Juhendaja/õpetaja on Anita Kurõljova, kes ise on selle stuudio vilistlane. 12 aastat tantsuõpet meie stuudios ja edasised õpingud Tallinna Balletikoolis on andnud noorele õpetajale mitmekülgse kogemuse, mida ta  soovib nüüd oma õpilastele edasi anda.

Veel infot siit.

 

Lisatud: 18.01.2016 


HEI, HEAD INIMESED!

Teeme oma õue toreda kelgumäe!

Tulge laupäeval, 23. jaanuaril kell 12.00 meie hoovi liumäge rajama!

Kui töö on tehtud, ootab meid majas sees soe tee ja kringel!

Lisatud: 18.01.2016


Etendus mudilastele "Nukuke"

Neljapäeval, 7.jaanuaril toimus  Kopli huvikool saalis tore etendus mudilastele. Teatriringi lapsed õpetaja Veera Kudrina juhendamisel mängisid vene muinasjuttu "Nukuke". Nagu muinasjuttudes ikka lõppes kõik hästi ja headus võitis kurjuse. Peale etendust said mudilased koos noorte näitlejate ja õpetajatega mängida ka ise mitmeid põnevaid laste- ja liikumismänge.

Lisatud: 08.01.2016 


                                         Jõulud, jõulud...

Teisipäeval, 5.jaanuaril pidasid kunstiringide (juhendaja Jelena Voronova) ja anglistika ringide (juhendaja Valentina Šatskaja) õpilased Kopli huvikool saalis ühist jõuluõhtut. Lastele räägiti õigeusu jõulude traditsioonidest, näidati multifilmi selle tähtpäeva saamisloost ning lauldi koos traditsioonilisi tähtpäevalisi värsslaule (kaljadkasid). Jõuti arusaamisele, et kõikides kultuurides leidub sarnaseid traditsioone ja kombeid. Lapsed kaunistasid ka jõuluküünlaid, mis saidki neile toredaks kingituseks. Õhtu lõppes ühise teejoomisega.

Lisatud: 07.01.2016 


 

 

Uudised
Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!
 
Registreerumine 2024/2025 õppeaasta huviringidesse on avatud!
Osalemiseks täida avaldus valitud huviringi lehel. Info huviringide kohta on täienemisel.
 
Täpsem info tel 6627102 / 5172198 (õppejuht)
 
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt: vali ring ja tee täpselt juhendi järgi. Videojuhise leiad SIIT.
 
Kui digitaalne esitamine on võimatu, siis paberblankette saab küsida huvikooli administraatori käest.
Teated

"Märka ja aita"

Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 4022 juhiabi - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@khk.edu.ee

Avaldused ja dokumendid:
juhiabi@khk.edu.ee