RINGID

TANTSULAAGER KAREPAL

LAUL ja MUUSIKA
Laulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid 
Trummiõpe

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp 6t/n
Hip-hop & tänavatants Firework 6t/n
Showtants Firework 6t/n
Laste tantsustuudio FORTE 6t/n
Loov- ja showtants 4t/n 
Street- ja showtants 4t/n
Tantsumiks Firework 1-2.kl 4t/n UUS!

KUNST
Kujutav kunst 6t/n - joonistamine, maalimine, graafika
Kujutav kunst 4t/n - joonistamine, maalimine, graafika 
Kunstilabor 6t/n
Tarbekunst 6t/n - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst 4t/n - keraamika, klaas (algajad)
Kunstiteraapia 4t/n 
Joonistamine ja meisterdamine 4t/n 
Klassikaline ja kaasaegne kunst 2t/n 
Moejoonistus ja disain 4t/n 

MITMESUGUST
Tehnika ja elektroonika  
Kodulugu (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio Attori 
Kodundus ja kokandus UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Teatriring
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil) 
Mudilaste arendus kooliks ettevalmistus UUS!

 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

 
 
Klaveri- ja viiuliõppe õpilaste jõulukontsert
 
Laupäeval, 21.detsembril helises meie armsas jõuluehtes saal muusikast. Klaveri- ja viiuliõppe õpilased esinesid kõige nõudlikumale publikule, oma vanematele ja sõpradele. Paljudele oli see esimeseks lavaliseks etteasteks. Üksteise toel ning klaveriõppe õpetaja Jelena Novikova ja viiuliõppe õpetaja Margit Tisleri julgustavate sõnade saatel said kõik õpilased väga hästi pillimänguga hakkama. Kõlasid pillihelid, mis jäävad kauaks kuulajate südamesse. 
 
 
Aitäh noortele muusikutele ja nende õpetajatele!
 
Lisatud: 28.12.2019

 
Mudilaste lõbus jõulupidu 
 
Teisipäeval, 17.detsembril toimus mudilastele vahva jõulupidu koos muheda Jõuluvanaga. Pidu algas toreda etendusega „Kuidas jänes kasukat vahetas?“, mille esitasid meie mudilaste teatriringi väikesed näitlejad õpetaja Veera Kudrina juhendamisel.  Pidu jätkus laulude, tantsude ja luuletuste lugemisega.  Jõuluvana lõi hoogsalt tantsu kaasa, kiitis tublisid lapsi ja jagas maiustusi.
 
 
Lisatud: 11.12.2019

Tantsustuudio Forte edu Baltimaade lasteloomingu konkursil
 
Laupäeval, 7. detsembril toimus Lindakivi Kultuurikeskuses XXI Rahvusvaheline Baltimaade Lasteloomingu Festival Advent, millest võtsid osa nelja riigi loomingulised kollektiivid. Järjekordselt olid edukad meie Tantsustuudio Forte tublid tantsijad, saavutades II koha tantsijate nooremas vanusekategoorias.
 
Palju õnne!

 
Lisatud: 11.12.2019

 
 
Tantsustuudio Forte pälvis tunnustuse festival- konkursil „Sinilinnu lend 2019“.
 
Laupäeval, 30. novembril saavutas tantsustuudio FORTE  rahvusvahelisel laste festival- konkursil „Sinilinnu lend 2019“ I koha stiliseeritud rahvusliku tantsu kategoorias.
Õnnitleme meie tublisid õpilasi ja õpetajat Jelena Fortunovat suurepärase esinemise eest!

 

Festivali korraldaja – Rahvusvaheline Rahvuskultuuride Ühenduste Liit Lüüra.

Lisatud: 02.12.2019


Taaskohtumine sõpradega Riiast

Tallinna Kopli Huvikooll on pikaajalised sõprussidemed Riia Laste ja Noortekeskusega ALTONA. Igal sügisel külastavad nad meie huvikooli ja robootikafestivali ROBOTEX.

Neljapäeval, 28.novembril toimuvad meie majas taas eesti ja läti laste ühised tunnid - kunsti õpilased valmistavad küünlaid õpetaja Jelena Voronovajuhendamisel ja tantsu lapsed õpivad õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel ühiselt eesti ja läti rahvatantse. Peale väikest koosviibimist minnakse tähistama I Adventi ja vaatama ilusat tuledesäras vanalinna.

 Lisatud: 28.11.2019


 Tantsustuudio EXTEMP edu Jurmala tantsufestivalil

Tantsustuudio EXTEMP vanem rühm saavutas rahvusvahelisel tantsufestivalil"GRAND PRIX" Jurmalas I ja II astme laureaadi tiitli. Toodi esile nende tantsu julgus, eksperimentaalsus ja uuenduslikkus. Tantsustuudiot juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

Palju õnne!

 Lisatud: 25.11.2019


Kopli huvikool töötajate koolitusreis Ida-Virumaale

Neljapäeval ja reedel, 21.-22.novembril viibisid meie töötajad koolitusreisil Ida-Virumaal. Külastasime Kohtla-Järve Gümnaasiumi. Tutvusime uue riigigümnaasiumi õppetegevuse ning mitteformaalse õppega. Kooli korraldus pakkus palju inspiratsiooni ja jättis väga sümpaatse mulje. Järgnevalt oli meil võimalus viibida Jõhvi kontserdimajas, kus saime lähemalt tutvuda nii kontserdimaja, muusikakooli kui ka kultuuri- ja huvikeskuse tegemistega.

Teisel päeval võtsid meid vastu sõbrad Sillamäe Huvi- ja Noortekeskuses ULEI. Tutvusime nende ruumide ja tööga ning vahetasime kogemusi huviharidusest. Sõit oli innustav ja uusi mõtteid pakkuv. Täname südamest kõiki meie vastuvõtjaid!

 Lisatud: 25.11.2019


Konkurss-festival "LAULA MU LAULU"

Neljapäeval, 21.novembril toimus Mustamäe Laste Loomingu Majaslemmiklaulude konkurss-festival "Laula mu laulu". Seal osalesid meie laulustuudio KARAMELL noored laulusolistid õpetaja Jana Balakina juhendamisel.

 Lisatud: 25.11.2019


Eesti Politsei ja Piirivalve tähistas 101.sünnipäeva

Neljapäeval, 7.novembril esinesid Põhja prefektuuri korraldatud Eesti Politsei ja Piirivalve 101.aastapäevale pühendatud aktusel Noblessneri Valukojas Tallinna Kopli Huvikool kitarriõpilased Berit Rahe ja Martin Persidski õpetaja Peep Taimla kitarriklassist.

Kohalviibinud eesti riigiametnikud ja arvukad väliskülalised võtsid soojalt vastu meie kitarriansambli poolt esitatud J.Lennon/P.Mc Cartney "Yesterday" ja P.Taimla seatud "Ragtime popurrii".

  Lisatud: 11.11.2019


 IX rahvusvaheline noorte festival "Balti maailm" Tallinnas

Kolmapäeval, 6.novembril jõudis lõpule rahvusvahelise projekti "Balti maailm" IX tuur. Tallinnas kohtusid koorid, folklooriansamblid ja solistid Venemaalt, Kasahstanist, Soomest ja Eestist.

Tantsustuudio EXTEMP oli kutsutud külalisena esinema Vene Kultuurikeskuses toimunud suurele lõpukontserdile. Tantsustuudiot juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

 Lisatud: 07.11.2019


Põhja-Tallinna linnaosa tunnustas haridustöötajaid

Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid korraldas 28.oktoobril PROTO Avastuskeskuses vastuvõtu linnaosa haridustöötajatele. Vastuvõtul kuulutati välja Põhja-Tallinna haridustöö tunnustuskonkursi 2019 tulemused.

Põhja-Tallinna aasta haridusjuhi nominent on Jelena Zemenkova, aasta kooliõpetaja nominent on Olesja Kazeko ja aasta hoolekogu liikme nominent on Larissa Novožilova.

Palju õnne!

 Lisatud: 30.10.2019


Tantsustuudio EXTEMP tegi vaheajal tugevasti trenni

Tantsustuudio EXTEMP osales vaheajal õpetaja Olga Saltõkova eestvedamisel koostöös tantsuteatriga Rada projekti "Tantsu Klondike" raames 3-päevasel tantsu intensiivkursusel. Päevad olid rasked ja väsitavad, kuid väga edukad. Õpiti mitmeid erinevaid tantsustiile erinevate õpetajate käe all. Lapsed said suurt innustust ja soovi tantsimisega süvitsi edasi liikuda.

Tantsustuudio EXTEMP tänab külalisõpetajad lastega tehtud suurepärase töö eest ning tantsuteatrit Rada täiusliku korralduse eest! Lapsed ootavad rõõmuga juba järgmist ühist tantsusessiooni, mis toimub kevadel.

 Lisatud: 30.10.2019


 Ebatavaline koolipäev vaheajal

Laupäeval, 26.oktoobril oli eriline päev kunstiringides, Avatud maailma ja Arenduse ABC ringides, sest tunnid olid pühendatud lähenevale Halloweenile.

Lapsed vaatasid huviga Halloweeni päeva esitlust, mis tutvustas selle tähtpäeva alguslugu, kombeid ja traditsioone inglisekeelsetes riikides. Eriline rõhk pandi aga sellele, et ka eesti ja vene kultuuris on olemas sarnaseid kombeid, mida tuleks kindlasti säilitada ja toetada. 

Lapsed töötasid taas töötubades: nooremad meisterdasid maske ja vanemad õpilased kübaraid. See tegevus valmistas lastele palju rõõmu ja rahulolu. Mängiti traditsioonidele vastavat mängu - õuna püüdmine. Nagu piltidel näha, õnnestus seegi väga hästi!

Ringide juhendajad on väga tänulikud Feliks Sevtšuki ja Darja Nefteva emadele abi eest selle toreda päeva läbiviimisel!


 Heategevuslikud töötoad 
 
Esmaspäeval, 21.oktoobril toimusid meie huvikooli 3. ja 4. kabinetis heategevuslikud töötoad. Nii väikesed kui suuremad lapsed töötasid suure usinusega. Nad valmistasid trikotaaži jääkidest ja mitmetest teistest materjalidest mänguasju koertele ja kassidele. Valmis sai 50 mänguasja, millest osa antakse 25.oktoobril ekskursiooni käigus loomade varjupaigale üle.
 
Iga mänguasja juurde panid lapsed oma head soovid neljajalgsetele sõpradele. Tore oli seegi, et mänguasjad valmisid ka laste oma kodustele lemmikutele.
See oli tõeline headuse õppetund!
 
Lisatud: 22.10.2019

 
Moodsa õppimise festival "iduEDU 2019"
 
Festival toimub reedel, 25.oktoobril Tallinna Kesklinna hariduskvartalis. Päeva esimese poole töötoad on mõeldud haridusjuhtidele ja õpetajatele, teine pool on suunatud ka lastele, noortele ja lapsevanematele.
 
Alates kella 12.00-st saab osaleda huvitelgis toimuval huvirallil, kus auhindu saavad võita kõik! Huvirallil pakuvad tegevusi 10 Tallinna huvikooli, kus nad tutvustavad ühiselt oma õppetööd. Kopli huvikool tutvustab taaskasutuse võimalusi. Festivali laval toimuvad huvikoolide etteasted. Kell 14.00 tantsib tantsustuudio FIREWORK.
 
Lisatud: 21.10.2019

 
Heategevuslikud töötoad vaheajal
 
Esmaspäeval, 21.oktoobril toimuvad heategevuslikud töötoad varjupaiga kassidele ja koertele mänguasjade valmistamiseks järgnevalt:
kell 12.00-13.30 6-10 aastastele lastele ja 14.00-15.30 11 aastastele ja vanematele õpilastele. Valmistatud esemed ja kogutud toidud antakse üle Paljassaare varjupaigale reedel, 25.oktoobril.
 
Töötubasid viivad läbi Avatud Maailma ning Arenduse ABC ringide õpetaja Valentina Šatskaja ja kunstiõpetaja Jelena Voronova. Oma soovist osaleda andke  õpetajatele või administraatorile eelnevalt teada.
 
Lisatud: 17.10.2019

 
Etendus mudilastele
 
Teisipäeval, 15.oktoobril kell 18.00 toimub õpetaja Veera Kudrina juhendamisel I kabinetis väike etendus mudilastele " Kiisuke ja hiigelkass".

 
 Lisatud: 14.10.2019

 
Kolleegid külastasid meie huvikooli
 
Reedel, 4.oktoobril külastasid meid Pelgulinna Gümnaasiumi õpetajad. 
 
Meeleolukaid hetki pakkusid külalistele tantsõpetajad, muusika- ja kunstiõpetajad. Õpetaja Signe Suviste juhendamisel valmis pelgulinlaste ühistööna kaunis sügisene kompositsioon "Aken sügisesse". Kohtumine kolleegidega oli ka meile õpetajate päeva ilusaks tähiseks.
 
 
 Lisatud: 10.10.2019

Festival-laat "Kuldne sügis"
 
Laupäeval, 5.oktoobril toimub rahvuskultuuride ühenduste liidu Lyra aias Kaera 21 festival-laat "Kuldne sügis". Laadal toimuval kontserdil astuvad üles ka meie tantsustuudiod FORTE ja EXTEMP. Saab osta mitmesuguseid sügisande, avatud on loomingulised töötoad. Nauditavaid elamusi pakuvad rahvusköögid.
Sissepääs on tasuta.
 
 Lisatud: 30.09.2019

Õunafestival Arsenali keskuses toimus taas
 
Sel laupäeval, 28.septembril toimus Arsenali keskuses pealinna suurim õunafestival. Oma tooteid pakkusid ka eesti meetootjad.
 
Avapaugu festivalile andsid Arsenali laval Kopli Huvikool tantsustuudio FORTE väikesed tantsijad ja meie vahvad laulusolistid.
 
 
 
 Lisatud: 30.09.2019

Rahvusvaheline festival "Baltic Amber Coast" startis Tallinnast
 
Esmaspäeval, 23.septembril alustas rahvusvaheline kunstide konkurss-festival "Balti merevaigu rannik" Tallinnast. Lindakivi Kultuurikeskuses näitasid oma võimeid nii lauljad kui pillimehed, tantsijad ja tsirkuse kollektiivid. Edasi liigub festival teistesse Balti mere äärsetesse linnadesse.
 
Laulustuudio KARAMELL solistidel läks hästi õpetaja Jana Balakina juhendamisel. Vanuseastmes 10-12 aastat saavutas Oksana Praslova I koha ja Simona Lipavski II koha.
 Palju õnne!
 
 Lisatud: 23.09.2019

 
  Autovaba Päev 2019
 
Autovaba toimus pühapäeval, 22.septembril Balti jaama ümbritseval alal. Kõiki inimesi kutsuti aktiivsemalt ja keskkonda säästlikumalt liikuma - jalgrattaga, jalgsi ja ühissõidukitega.
 
Autovaba päeva pealaval Tornide väljakul esinesid tantsustuudio FIREWORK kõik grupid ja meie laulusolistid.
 
  Lisatud: 23.09.2019

 Head lapsevanemad!
 
Meie huvikooli lapsevanemate koosolek toimub esmaspäeval, 23.09 kell 18.00 - 19.00 esimeses õpperuumis.
Päevakord:
 
1. Tallinna Kopli Huvikool 2019/2020 õppeaasta visioon ja prioriteedid -     J.Zemenkova
2. e-huvikool, andmekaitse, avaldused, lepingud - M.Israel
3. Huvikooli hoolekogu liikme valimine - M.Israel
4. Lapsevanemate küsimused
  Lisatud: 16.09.2019

Toimus KopliFest 2019
 
Sel laupäeval, 14.septembril toimus Kopli 102 hoovis ja mitmel pool mujal suur Põhja-Tallinna sündmus - kogukonna päev KopliFest. Oli palju tegevusi noortele, head muusikat, kunsti,sporti,toitu ja sai palju uusi teadmisi Koplist. 
 
Alates kella 13-st algasid noortealal Kopli Huvikool tegevused. Sel korral oli võimalus meisterdada, joonistada kinnisilmi, teha kunsti kineetilisest liivast või hoopis punuda toredaid mänguasju oma neljajalgsele sõbrale. Tutvustasime huvilistele Kopli huvikool poolt pakutavaid huviringe.
 
 
Vaata pilte galeriist.
 Lisatud: 16.09.2019

 
Huviringide Päev Stroomi Keskuses
 
Laupäeval, 7.septembril toimus Stroomi Keskuses Huviringide päev. Kopli Huvikool poolt esinesid tantsustuudio EXTEMP noorem, keskmine ja vanem rühm, samuti esinesid huvikooli toredad laulusolistid ja kitarriklassi õpilased. 
 
Lisaks pakkusime mitmeid käelisi tegevusi meie kunstiõpetajate juhendamisel. Tutvustasime meie traditsioonilisi aga ka uusi ringe nagu ballett ja tants, kitarr, viiuliõpe, ukulele ja rütmipillid ning palju muud.
 
 
Lisatud: 09.09.2019

Huviringide päeval Läänemere Gümnaasiumis
 
Reedel, 6.septembril osalesime Läänemere Gümnaasiumi Huviringide päeval, et koos teiste huvikoolidega tutvustada erinevaid huviringe. Päev oli rahvarohke ja hästi korraldatud. Lastele ja lapsevanematele oli hulgaliselt tegevusi nii koolimajas sees kui õues.
 
Meie kunstiõpetaja Jelena Voronova juhendamisel said lapsed valmistada endale kauni järjehoidja ning värvida sellele toredaid mustreid.
 
Lisatud: 09.09.2019

 
Meie huviringid alustavad sel nädalal 
 

 
Lisatud: 21.08.2019

 
Ilus suvi veel jätkub, aga mõtted juba liiguvad...
 

 
Tantsustuudio EXTEMP festivalil Narvas
 
Nädalavahetusel,15.-16.juunil osalesid tantsustuudio EXTEMP tantsulapsed festivalil "Balti pääsukesed". Sõidust Narva, linnaga tutvumisest ja esinemisest sai kõigile osalistele suurepärane elamus. Tantsustuudio juhendaja ja kunstiline juht on õpetaja Olga Saltõkova.
 
Õnnitleme toreda etteaste ja järjekordsete auhindade puhul!
 
Vaata pilte galeriist.
 
Lisatud: 18.06.2019

 
Laagrisuvi käib täie hooga
 
Nagu eelmisel suvel, nii ka sel aastal toimub Kopli huvikool laagrisuvi kahes vahetuses. Mõlemas vahetuses osaleb 50 last vanuses 7-12 aastat. Esimene algas 10.juunil ja lõpeb 21.juunil. II vahetus kestab 5.-16.augustini.
 
Programm on huvitav ja tihe. Päevakavas on nii sportlikke üritusi, õppimist ja meeskonnatööd, ujumist basseinis, käelisi tegevusi, matkasid kui väljasõite -  Aegviitu ja Naissaarele. Külastatakse Tallinna Loomaaeda, käiakse T1 Keskuses asuvas Sky Labis ja vaaterattal, sõidetakse Hop On/Off bussiga, jalutatakse Põhja-Tallinna mereäärsetes paikades ja parkides. Juba on leitud palju häid sõpru ja saadud rohkelt häid emotsioone.
 
Tegevuse toimumist rahastatakse Haridus- ja Teadusministeeriumi kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" tegevuste raames. 
 
 
Lisatud: 17.06.2019

Külastasime Minski kolleege

Eelmisel nädalal, 3.-6.juunini külastas rühm Kopli huvikool töötajaid oma kolleege Minski riiklikus Laste ja Noorte Palees. Külaskäik algas Minski linna ekskursiooniga. Programmis olid kohtumised palee töötajatega, ekskursioon majas ja ülevaatlik esitlus palee tööst ning tegevussuundadest. Toimus ümarlaud huviharidusest lapse ja noore isiksuse sotsiaalse arendajana ning vestlus huvihariduse arengutest mõlemas riigis.

Õhtuti oli meil võimalus külastada Minski rahvusliku Ooperi- ja Balletiteatrietendusi. Eriliselt meeldiva elamuse jättis ekskursioon rahvuslikku vabaõhumuuseumisse "Dudutki". Igal pool saime ääretult sooja vastuvõtu osaliseks. Täname kõiki meie vastuvõtjaid, kes meie eest hästi hoolitsesid ja meile nii rikkalikku programmi pakkusid!

Lisatud: 10.06.2019


Rahvusvaheline festival "Sõpruskond talente Tallinnas"

Sel nädalavahetusel, 8.ja 9.juunil toimub Vene Kultuurikeskuses10.rahvusvaheline koreograafia- ja vokaalfestival "Sõpruskond talente Tallinnas". Festivalist võtab osa meie estraadi- ja lavalise rahvatantsu stuudio EXTEMP. Vanem ja keskmine rühm esitavad 3 tantsu estraaditantsu kategoorias.

Kõik huvilised on festivalile oodatud. Sissepääs on vaba!

Lisatud: 07.06.2019


Õppeaasta pidulik lõpetamine 

Kolmapäeval, 29.mail toimus Kopli Huvikools 2018.-2019. õppeaasta pidulik lõpetamine. Huvikooli lõpetajatele anti kätte lõputunnistused.  Direktor Jelena Zemenkova tunnustas parimaid õpilasi kiituskirjade ja tänukirjadega. Tänumeene ja lilled pälvisid kõik Kopli huvikool töötajad. 

Muusikalisi etteasteid pakkusid klaveriklassi õpilased Emilia Bogdanova, MariaKozatšok ja Angelika Mašak ning viiuli eriala õpilane Karol Liis Loik, laulsid Stella FrišmanJelizaveta Solodka ja Natalja Sirenko, basskitarril tegi oma debüüdi Felix Ševtšuk, üles astus kitarriansambel.

 Soovime kõigile oma õpilastele, huvikooli lõpetajatele, õpetajatele,  lapsevanematele ja töötajatele kaunist suve!

Lisatud: 29.05.2019


Meie kollektiivide esinemised õppeaasta lõpul

Pühapäeval, 26.mail kell 16.00 esinevad Mustamäe Laste Loomingu Maja perepäeval Männi pargis  tantsustuudio EXTEMP ja laulusolistid.

Kolmapäeval, 29.mail kell 18.00 esinevad tantsustuudio FORTE ja laulusolistid Lindakivi Kultuurikeskuses kontserdil "Tantsustuudio ARABESK kutsub sõpru".

Laupäeval, 1.juunil kell 12.15 esinevad Lastekaitsepäeval Tallinna Lennusadamas tantsustuudio FIREWORK kõik rühmad, laulusolistid ja kitarriõpilased.

Lisatud: 21.05.2019


Kitarrifestival KiFt huvikeskuses KULLO

Laupäeval, 18.mail toimus huvikeskuses KULLO kitarrifestival KiFt 2019, kus esinesid edukalt meie kitarriklassi õpilased Martin Persidski, Berit Rahe, AnderSoe ja Brite Gedi Pilvik. Üles astuti nii soolonumbrite, kitarriduo kui kitarriansamblina. Lisaks kitarridele olid kaasatud esinemisnumbrites mitmed rütmipillid: cajon, metallišeiker, jalatamburiin, kastanjetid.

Suure osavõtjate arvuga festivalil tunnustati meie kitarrõpilaste heatasemelist ansamblimängu ning mitmekülgset repertuaarivalikut. Õpilasi juhendab õpetaja Peep Taimla.

Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 20.05.2019


Laululaste kevadkontsert Kopli Huvikools

Sel laupäeval, 18.mail esinesid lauluringide õpilased meie väikeses saalis, kus kuulajateks ja poolehoidjateks olid lapsevanemad, sugulased ja sõbrad. Näidati, mida sel aastal õpitud ja omandatud. Kokku sai sellest mitmekesine ja rõõmus kontsert.

Esinesid õpetaja Julia Aare klaveriõpilased ja laululapsed ning õpetaja JuliaLentsmani laulusolistid. Kõik esinejad võeti soojalt publiku poolt vastu.

Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 20.05.2019


Laste ja noorte keraamikakonkurss "SAVISELLID - 8"

Huvikeskus KULLO korraldas juba kaheksandat korda keraamikakonkurssi "SAVISELLID". Sel aastal laekus 480 tööd erinevatest koolidest ja huviringidest üle Eesti.

Kopli Huvikool tarbekunsti ringist osales töödega kolm last. Eriti hästi läks Hannaliisa Remmelil, kes pälvis oma tööga "Lilleke" vanuserühmas 6-8 aastatI koha. Tarbekunsti ringi juhendab õpetaja Signe Suviste.

 Lisatud: 09.05.2019


Laste tantsustuudio FORTE tantsimas. Vaata pilte galeriist.VII Tantsufestival "Kevadine tantsupidu"

Estraadi ja rahvatantsu stuudio EXTEMP tähistas rahvusvahelist tantsupäeva esinedes pühapäeval, 28.aprillil Vene Kultuurikeskuses toimunud tantsufestivalil "Kevadine tantsupidu - 2019" oma uute särtsakate tantsudega.

Stuudiot juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

 

 Lisatud: 02.05.2019


Kevadkontsert "Päikesele pai"

Reedel, 26.aprillil toimus Salme Kultuurikeskuses Kopli Huvikool traditsiooniline kevadkontsert. Sel aastal kandis ta pealkirja "Päikesele pai".

Kontserdil esinesid Kopli Huvikool tantsustuudiod EXTEMP, FIREWORK ja FORTE, laulusolistid ja ansambel, mudilased ning kitarriklassi õpilased.

Täname kõiki esinejaid ja õpetajaid suurepärase esituse eest!

Vaata pilte galeriist.

 Lisatud: 30.04.2019


Koolivaheaeg tõi kevadvärvid meie aeda

Esmaspäeval, 22.aprillil oli Kopli Huvikool tegemisi täis. Kunstiringide, Avatud Maailma ja Arenduse ABC ringide õpetajad koos oma õpilastega võtsid ette aia kaunistamise. Nad värvisid keraamilisi lillepotte, aiatulpasid ja isegi noortemaja seina. Kõik oli hästi ette planeeritud ja seina kujunduski välja mõeldud.

Pottidesse istutati ilusad kevadlilled. Värvilised lillepotid seoti aia külge mõlemale poole maja. Töö kestis terve päeva, kuid oli pingutamist väärt. Tulge ja vaadake, kuidas Kopli Huvikool aed on õitsele puhkenud!

Täname õpetaja Valentina Šatskajat ja õpetaja Jelena Voronovat, kes  algatasid toreda projekti ja viisid selle tulemuseni, mis rõõmustab meid kõiki! Samuti täname õpilasi ja lapsevanemaid, kes usinasti kaasa aitasid!

  Lisatud: 23.04.2019


 


  Kutsume kevadisel koolivaheajal meisterdama

Kevad on saabunud ja loodus tärganud rõõmustades meid erksate värskete värvidega. Kunstiring (õpetaja Jelena Voronova) ning "Avatud maailma" ja "Arenduse ABC" ringid (õpetaja Valentina Šatskaja) kutsuvad lapsi ja nende vanemaid koolivaheaja töötubadesse:

laupäeval, 20.aprillil kell 11.00-12.30 ja 13.30-15.00 on avatud ülestõusmispühade töötoad, kus saab värvida pühade mune ja kaunistada nendega puid meie õuel;

esmaspäeval, 22.aprillil alates kell 12.00 korraldame talgud Kopli huvikool hoovi kaunistamiseks: värvime keraamilisi lillepotte  ja betoonist aia tulpasid, istutame lilled lillepottidesse ja seome need aiatulpade külge.

Palume huvilistel kaasa võtta vähemalt 17-sentimeetrise diameetriga  keraamilisi lillepotte!!! 

Ootame teid rõõmuga!


Konkurss-festival "Igal ühel oma pill"

Teisipäeval, 16.aprillil toimus Mustamäe Laste Loomingu Majas traditsiooniline konkurss-festival "Igal ühel oma pill", millest said osa võtta nii solistid kui ansamblid.

Kopli Huvikool esindas ukulele ansambel, kuhu kuulusid Martin Persidski, Lumi Vera Vainu ja Rasmus Roosimägi. Nende poolt esitatud kantri popurrii sai sooja vastuvõtu osaliseks ja pälvis suure aplausi. Õpilasi juhandab õpetaja Peep Taimla, kes oli esinejatele suureks emotsionaalseks toeks.

 Lisatud: 17.04.2019


Rahvusvaheline tantsuvõistlus Tallinnas

 Sel nädalavahetusel,13. ja 14.aprillil toimus Tallinnas Tal Techi spordihoones rahvusvaheline tantsuvõistlus - WADF North European Championships 2019, millest meie tantsustuudio FIREWORK väga edukalt osa  võttis. Stuudiot esindas võistlustules 65 noort tantsijat. Läbiti kaks tihedat ja pingelist võistluspäeva. Kokku õnnestus rühmade võistluses võita erinevates kategooriates kolm II kohta.

Esmakordselt võistlesid mõned tantsijad ka soolo improvisatsioonides. Neil läks samuti väga hästi ja nad pälvisid uhked tänukirjad. Tantsustuudiot juhendab õpetaja Olesja Kazeko.

PALJU ÕNNE!

Lisatud: 16.04.2019


Festival "Kevad on käes" ja rahvusvaheline konkurss "Jürikuu"

Reedel, 12.aprillil toimus Vene Kultuurikeskuses VII Põhja-Tallinna laste loomingu festival "Kevad on käes", millel osalesid peaaegu kõik Põhja-Tallinna lasteasutused. Külalisena astus lavale Kopli Huvikool tantsustuudio "FORTE" tantsuga "Üle ilma".

Pühapäeval, 14.aprillil astutati võistlustulle Lindakivi Kultuurikeskuses toimunud rahvusvahelisel laste loomingu konkursil "Jürikuu", kus võideti tantsuga "Sihkadi-Sahkadi" I koht. Tantsustuudiot juhendab õpetaja Jelena Fortunova.

Konkursil "Jürikuu" esinesid hästi ka meie lauljad Ilona ja IlarionDuetinasaavutasid nad I kohaIlarion solistina I koha ja Ilona solistina II koha.

Palju õnne!

Lisatud: 15.04.2019


Kopli Huvikool kollektiivid jätkasid konkursside ja festivalide lainel

Reedel, 29.märtsil toimus Pelgulinna Rahvamajas traditsiooniline Põhja-Tallinna laste ja noorte laulukonkurss SILLER", millest võttis osa 6 Kopli Huvikool solisti. Oma vanuseastmetes pälvisid eripreemiad Ilona Dumčiute ja VladislavRannaeere.

Pühapäeval,31.märtsil osalesid Kopli huvikool lauljad ja tantsijad Lindakivi Kultuurikeskuses rahvusvahelisel laste loomingu festivalil "Balti noodid". Seal esinesid meie laulusolistid ja tantsustuudiod FORTE. Festivali korraldas Rahvusvaheline Rahvuskultuuride Ühendus "LÜÜRA".

 

Lisatud: 01.04.2019


 Laste ja noorte loomingu konkurss-festival "Uus põlvkond" tõi rõõmu meie lauljatele ja tantsijatele

Sel nädalavahetusel, 23.-24.märtsil toimus Lindakivi Kultuurikeskuses    rahvusvaheline konkurss-festival "Uus põlvkond". Sellel osalesid meie laulusolistid ja tantsukollektiivid FORTE ning FIREWORK. Kõigil läks väga hästi. Nad saavutasid oma esinemistega mitmeid auhinnalisi kohti ja laureaadi tiitleid.

Lisatud: 25.03.2019


Mudilased andsid konkursil "Eesti keele kaunis kõla" südamliku etenduse

Teisipäeval, 12.märtsil toimus Estonia teatri Valges saalis ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi lõppvoor, kus 30 väikest sõnakunstnikku andsid südamesse mineva etenduse.

Kõik esinejad olid suurepärased. Eriti tõsteti esile Adeele Randver Kalamaja Lasteaiast, Sarah-Mia Aus Tallinna Veerise Lasteaiast, Silver Salumets Tallinna Meelespea Lasteaiast, Alexis Mirjam Reren Tallinna Paekaare Lasteaiast, Toomas Jaaniste Tallinna Läänemere Lasteaiast ja Magnar Luumann Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaiast. Oma lemmiku valis ka publik. Selleks osutus MiraTheresa Savitski Tallinna Padriku Lasteaiast. 

Tallinna Kopli Huvikool korraldas konkurssi juba 16.korda. Täname kõiki juhendajaid ja õpetajaid, kes ilusat eesti keelt lastele õpetavad, samuti toetajaid ja abilisi, kes konkursi korraldamisele kaasa aitasid!

Lisatud: 13.03.2019


Vastlapäev tantsu ja lauluga

Laupäeval, 9.märtsil tähistati RRÜL LÜÜRA eestvõttel Kaera 21 õuel lõbusat vastlapäeva. Seal esinesid Kopli Huvikool tantsustuudio FORTE tantsijad ja laulusolistid Ilona Dumčiute ning Illarion Dumčius. Pidu oli tore ja värvikas.

Peo lõpuks põletati kombe kohaselt ka õlenukk. Sellega on talv Põhja-Tallinnast ära saadetud. Ootame kevadet!

Lisatud: 11.03.2019


Mudilaste etlemiskonkursi 

Põhja-Tallinna eelvooru tulemused on selgunud

XVI Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Põhja-Tallinna eelvoor toimus 6.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, kus esitasid luuletusi 30 väikest etlejat Põhja-Tallinnast.

Žürii valis välja 4 säravat esitajat, kellel luuletuste lugemine tuli kõige paremini välja. Nendeks olid ADEELE RANDVER Kalamaja Lasteaiast (juhendaja Ille Üksti), JOHANNES LUGU Lasteaiast Päikene (juhendaja Merike Alt), RANNO RATTASEPPKopli Lasteaiast (juhendaja Karit Mattis) ja SÄDE RIITSALU Pääsupesa Lasteaiast   (juhendaja Anna-Merike Tees). 

Parimatest parimatel etlejatel kõikidest Tallinna linnaosadest on võimalus veel kord üles astuda konkursi lõppvoorus, mis toimub 12.märtsil kell 18.00 Estonia teatri Valges saalis.

Lisatud: 06.03.2019


Lisatud: 04.03.2019


Kopli Huvikool eestvõttel on käimas 

XVI ülelinnaline koolieelikute etlemiskonkurss

"Eesti keele kaunis kõla"

Juba 16. korda toimub Tallinna koolieelikute etluskonkurss "Eesti keele kaunis kõla", mis sel aastal omab erilist tähendust, sest tähistame ju eesti keele aastat.

Praegu on käimas linnaosade eelvoorud.  Põhja-Tallinna eelvoor viiakse läbi kolmapäeval, 6.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses algusega kell 10.00.

Parimatest parimatel etlejatel kõikidest Tallinna linnaosadest on võimalus veel kord üles astuda konkursi lõppvoorus, mis toimub 12.märtsil kell 18.00 Estonia Valges saalis.

Lisatud: 27.02.2019


Vaheaeg möödub kasulikult

Selle vaheaja algus langes ühte Eesti Vabariigi 101.sünnipäevaga. Just sellele sündmusele pühendasid kunstiringide õpetaja Jelena Voronova ja Avatud Maailma ning  Arenduse ABC ringide õpetaja Valentina Šatskaja laste vaheaja tegevused.

Reedel, 22.veebruaril valmistasid õpilased koos endale sini-must-valgetes värvitoonides võtmehoidjaid, samuti järjehoidjaid eesti keele õpikutele.

Laupäeval, 23.veebruaril korraldati Eestimaale pühendatud viktoriin. Ülesanded olid seotud meie maa georgaafia, ajaloo ja folklooriga, taimede ja loomade maailmaga ning Eesti sümboolikaga. Viktoriin toimus kahes vanusegrupis. Lapsed võistlesid innukalt ning küllap jäid ka tulemustega rahule.

 Esmaspäeval, 25.veebruaril jätkasid õpilased Eestimaa tundmaõppimist. Seekord räägiti meil talvituvatest lindudest, sellest, kuidas ja millega neid toita, kui selleks vajadus on. Õpiti tegema lindude söögi aluseid ning riputati need meie õues kasvavatele puudele. Lindudest juttu vestes kasutati nii vene, eesti kui inglise keelt. Seega kasu oli mitmekülgne. Nagu me teame, saab häid teadmisi ja oskusi omandada ka väljaspool traditsioonilisi õppetunde.

              Jälgige reklaami ja osalege meie toredatel vaheaja üritustel!

Lisatud: 26.02.2019


 

Lisatud: 21.02.2019


Vaata pilte galeriist!


Esinemine Tallinna Juudi Koolis

Pühapäeval, 17.veebruaril toimus Tallinna Juudi Koolis pidulik sündmus, kus esinesid väikese kontserdiga Kopli Huvikool kitarriõpilane Martin Persidski koos õpetaja Peep Taimlaga. Publik võttis esinemise igati soojalt vastu. 

Lisatud: 18.02.2019


Joonistuskonkursi "Minu unistuste huvikool" tulemused on selgunud

Ootame joonistuskonkursil osalejaid näituse avamisele 15.veebruaril kell 15.00 Kopli Huvikool saali, kus Põhja-Tallinna vanema asetäitja Julianna Jurtšenko tunnustab parimate tööde autoreid ning Kopli Huvikool eripreemiad annab välja noortemaja direktor Jelena Zemenkova. Tunnustatud saab iga konkursil osalenud laps!

Parimatest parimad tööd leiavad koha suurendatuna ja PVC materjalile trükituna meie huvikooli uue asukoha Kari 13 aial. Loodame, et juba mõne aasta pärast hakkavad täituma meie laste soovid ja unistused!

Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 13.02.2019


Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 11.02.2019Põhja-Tallinna laste kasvatamise mess Salme Kultuurikeskuses

Kopli Huvikool osales 9.veebruaril Põhja-Tallinna laste kasvatamise messil muusika töötoaga „Muusika – see on puhas rõõm!“.

Kitarriklassi õpilased andsid õpetaja Peep Taimla juhendamisel toreda kontserdi, kus suur rõhk oli koos musitseerimisel. Kõlas päris ehtne bänd. Esinesid noored muusikud Andres Alaru ja Martin Petermann, kes hakkavad õpetama jazz klaverit ja trummimängu.

Tutvustasime pille, mida lastele soovime õpetada  – väiksemad rütmipillid, djembed, cajon, ukulele, kitarr, basskitarr, klaver, trummid.                    Huvilised on oodatud neid pille õppima!

Lisatud: 11.02.2019


     Klaveriklassi õpilased konkurss-festivalil MITt/MU/u/S Kullos

Sel nädalavahetusel, 26.-27.jaanuaril toimus huvikeskuses "KULLO" 10. korda klaveriõpilaste konkurss-festival MITt/MU/u/S.

Kopli huvikool esindas 5 õpilast: klassika päeval esines Chopini prelüüdiga Elis Künnapuu. Vabas stiilis proovis kätt 9-aastane Sander Himmist, kes noortemajas klaverit harjutanud vaid 4 kuud. Vabas stiilis esinejad olid ka Grete Tammesoo ja Angelika Mašak. Festivali teisel päeval  mängisid ansamblis koos õpilane Katariina Pruul ja õpetaja Jelena Novikova.

Kõiki meie tublisid pianiste juhendab õpetaja Jelena Novikova.

Lisatud: 29.01.2019


Joonistuskonkurss „MINU UNISTUSTE HUVIKOOL“

Joonistuskonkurss “Minu unistuste huvikool” on mõeldud lastele vanuses 6-13 aastat. Lapsed võivad kasutada oma vaba fantaasiat ja loovust oma unistuste kooli visualiseerimisel. Sooviksime näha, milline ta võiks olla ja milliste huvialadega võiks seal tegeleda.Tehnika valik on vaba.

Konkursile esitatud joonistustest koostatakse näitus, mille avamine toimub Tallinna Kopli Huvikools koos sõbrapäeva tähistamisega 15. veebruaril kell 15.00. Samas toimub ka parimate tööde autorite tunnustamine. Parimatest parimad tööd leiavad suurendatult ja PVC materjalile kantuna koha tulevase huvikooli aiale aadressil  Kari tn 13.

Töid ootame hiljemalt 5.veebruariks Tallinna Kopli Huvikool valvelauda, Lina tn 8, 10314 Tallinn, märksõnaga „Joonistuskonkurss“. Töö formaadiks on A3 (soovitavalt horisontaalne paigutus).

Joonistuse tagumisele küljele palume märkida autori ees- ja perekonnanimi, vanus, lasteaia või kooli nimi, juhendaja või vanema ees- ja perekonnanimi, telefon ja e-post. 

Ootame meie andekate laste aktiivset osavõttu!

Lisatud: 24.01.2019


Koolinoorte tantsufestival KOOLITANTS - 2019 algas Tallinnast       

Koolitants - 2019 Tallinna voor toimus 19.-20.jaanuaril Vene Kultuurikeskuses.

Meie tantsustuudio FIREWORK DANCE COMPANY esitas publikule 4 kava - jazz-, show- ja tänavatantsu kategooriates. Vaatamata sellele, et tantsijad olid just Jurmalast tulnud ja tundsid veel väikest väsimust, treenisid nad tugevalt terve nädala ja esinesid vägagi väärikalt. Kolmas grupp sai eripreemia plahvatusliku esituse eest. Kohtunike sõnul olid kavad silmapaistvad ja tantsijad tugevad. FIREWORK tänab kõiki toetuse eest ja jätkab treenimist, et valmistuda järgmiseks festivaliks "Kuldne Karikas". Tantsustuudiot juhendab õpetaja Olesja Kazeko.

Kopli huvikool estraaditantsustuudio EXTEMP osales Koolitantsu Tallinna voorus kahes kategoorias: eesti ja rahvaste tantsud ning kaasaegne tants. Esineti koreograaf Anita Kurõljova loodud tantsudega "Mis maa see on" ja "Ainult oota". Tantsustuudio EXTEMP kunstiline juht on õpetaja Olga Saltõkova.

Lisatud: 22.01.2019


 V rahvusvaheline tantsufestival "CHRISTMAS SURPRISE"                    oli meile edukas

Sel nädalavahetusel, 12.-13.jaanuaril osalesid meie huvikooli tantsustuudio "FIREWORK DANCE COMPANY" rühmad taas rahvusvahelisel tantsufestivalil            "CHRISTMAS SURPRISE" Jurmalas.                                               

Jälle tuldi tagasi auhinnaliste kohtade ja heade emotsioonidega. I koht saavutati vanuserühmas 10-13 aastat tantsuga "Tantsupõlvkond". Veel üks I koht tuli vanuserühmas 14-17 aastat tantsuga "Upper Volume" ja II koht samas vanuserühmas tantsuga "Kusagil seal kaugel".

Stuudio juhendaja ja koreograaf Olesja Kazeko pälvis korraldajate tunnustuse rahvusvaheliste kultuuriliste suhete arendamise ja tugevdamise eest, samuti noorte andekate tantsijate toetamise ja esitlemise eest. FIREWORK suutis taas publikut üllatada!

Vaatamata pingelistele päevadele jõuti lisaks konkursil osalemisele ja esinemisele ka linnaga tutvuma ja SPA mõnusid nautima.

ÜLDINE VIDEO REISIST:
https://www.youtube.com/watch?v=_tYmUuuNp1Q
 
TEINE GRUPP JA 1. KOHT!
https://www.youtube.com/watch?v=ZAwbKNFJvRM
 
KOLMAS GRUPP JA 1. KOHT!
 https://www.youtube.com/watch?v=JvUa5_ZAGLs
 
NELJAS GRUPP JA 2.KOHT!
https://www.youtube.com/watch?v=MQ2BcQy_-RY

Lisatud: 15.01.20


            Joonistuskonkurss „MINU UNISTUSTE HUVIKOOL“

Joonistuskonkurss “Minu unistuste huvikool” on mõeldud lastele vanuses 6-13 aastat. Lapsed võivad kasutada oma vaba fantaasiat ja loovust oma unistuste kooli visualiseerimisel. Sooviksime näha, milline ta võiks olla ja milliste huvialadega võiks seal tegeleda.Tehnika valik on vaba.

Konkursile esitatud joonistustest koostatakse näitus, mille avamine toimub Tallinna Kopli Huvikools koos sõbrapäeva tähistamisega 15. veebruaril kell 15.00. Samas toimub ka parimate tööde autorite tunnustamine. Parimatest parimad tööd leiavad suurendatult ja PVC materjalile kantuna koha tulevase huvikooli aiale aadressil  Kari tn 13.

Töid ootame hiljemalt 5. veebruariks Tallinna Kopli Huvikool valvelauda, Lina tn 8, 10314 Tallinn, märksõnaga „Joonistuskonkurss“. Töö formaadiks on A3(soovitavalt horisontaalne paigutus).

Joonistuse tagumisele küljele palume märkida autori ees- ja perekonnanimi, vanus, lasteaia või kooli nimi, juhendaja või vanema ees- ja perekonnanimi, telefon ja e-post. 

Ootame meie andekate laste aktiivset osavõttu!

Lisatud: 09.01.2019

Uudised
Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!
 
Registreerumine 2024/2025 õppeaasta huviringidesse on avatud!
Osalemiseks täida avaldus valitud huviringi lehel. Info huviringide kohta on täienemisel.
 
Täpsem info tel 6627102 / 5172198 (õppejuht)
 
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt: vali ring ja tee täpselt juhendi järgi. Videojuhise leiad SIIT.
 
Kui digitaalne esitamine on võimatu, siis paberblankette saab küsida huvikooli administraatori käest.
Teated

"Märka ja aita"

Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 4022 juhiabi - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@khk.edu.ee

Avaldused ja dokumendid:
juhiabi@khk.edu.ee