RINGID

SUVEKURSUSED

LAUL ja MUUSIKA
Laulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid 
Trummiõpe

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp 6t/n
Hip-hop & tänavatants Firework 6t/n
Showtants Firework 6t/n
Laste tantsustuudio FORTE 6t/n
Loov- ja showtants 4t/n 
Street- ja showtants 4t/n
Tantsumiks Firework 1-2.kl 4t/n UUS!

KUNST
Kujutav kunst 6t/n - joonistamine, maalimine, graafika
Kujutav kunst 4t/n - joonistamine, maalimine, graafika 
Kunstilabor 6t/n
Tarbekunst 6t/n - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst 4t/n - keraamika, klaas (algajad)
Kunstiteraapia 4t/n 
Joonistamine ja meisterdamine 4t/n 
Klassikaline ja kaasaegne kunst 2t/n 
Moejoonistus ja disain 4t/n 

MITMESUGUST
Tehnika ja elektroonika  
Kodulugu (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio Attori 
Kodundus ja kokandus UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Teatriring
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil) 
Mudilaste arendus kooliks ettevalmistus UUS!

2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

 

 


 
Kunstikonkursi "VIKERKAAR 2017" tulemused on selgunud
 
Maali- ja tarbekunsti konkursil "VIKERKAAR - 2017" osalesid suuremahuliste  töödega õpetaja Jelena Voronova õpilased. Võidutööks osutus Anastasija Shchukina töö - kollaaž torniga (pildil paremal). Kõiki osalejaid tänati osavõtu eest tänukirjadega.
 
 
 
Lisatud: 20.12.2017

 
Meie laulusolistid esinesid edukalt konkursil "ADVENT"
 
Pühapäeval, 10.detsembril toimus Lindakivi Kultuurikeskuses XVII rahvusvaheline Baltimaade Lasteloomingu Festival "ADVENT". Sellest võtsid osa meie tublid laulusolistid Ilona Dumčiute ja Ilarion Dumčius, kes saavutasid soololaulu nominatsioonis nooremas vanuseastmes vastavalt II ja I koha. Neid juhendab õpetaja Jana Balakina.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lisatud: 15.12.2017

 
 
 
Lisatud: 07.12.2017


Tallinna Kopli Huvikool kultuuriprojekt „Sõbrad koos“
 
Tallinna Kopli Huvikooll on pikaajalised sõprussuhted Riia Laste- ja Noortekeskusega ALTONA.
 
1. ja 2.detsembril viidi üheskoos ellu kultuuriprojekt „Sõbrad koos“, mis oli pühendatud Eesti Vabariigi ja Läti Vabariigi 100.aastapäevale.
 Riiast saabus külla noortekeskuse  esindus ja 20 noort rahvatantsijat. Esimesel päeval  toimus Ehte Humanitaargümnaasiumis meeleolukas ühiskontsert, kus koos külalistega esinesid Kopli huvikool tantsu- ja laululapsed, kitarriansambel ning Ehte Humanitaargümnaasiumi mudilaskoor. Eriti  kaasahaaravalt esitati  eesti ja läti rahvatantse.  
 
Laupäeva hommikul koguneti Kopli noortemajja tantsutundi. Huvikooli väike saal oli äärest ääreni tantsulapsi täis. Külalised Riiast õpetasid meie lastele  läti rahvatantsu ja meie tantsuringi „Extemp“ õpetaja koos õpilastega külalistele eesti rahvatantsu „Kaera- Jaan“.  Päev jätkus I advendi teemaga, mille olid ette valmistanud Kopli huvikool  huviringide Avatud Maailma ja kunsti õpetajad.
 
Tutvustati advendiga seotud kombeid ja meisterdati pärg, mis koosneb laste käejäljenditest ning millele on kirjutatud laste soovid. Läti külalised viisid koju eesti laste meisterdatud pärja ja meile jäi külaliste soovidega pärg. 
Aitäh kõigile projektis osalejatele ja toredate kohtumisteni!
 
 
 

Lisatud: 06.12.2017

 

Lisatud: 29.11.2017Tantsuringide „Extemp“ ja „Firework“ õpilaste kingitus erivajadustega noortele


25. novembril toimus Lindakivi Kultuurikeskuses neljandat korda heategevuskontsert "SÜDAMETE SOOJUS", millesse andsid oma osakese soojust ka meie huvikooli tantsuringide „Firework“ ja „Extemp“ noored tantsijad. Meeleolukad tantsunumbrid rõõmustasid publikut ja soojendasid kõikide südameid. 
Tantsuringi „Extemp“ õpilased jagasid muljeid esinemise kohta: "Taas kord sellel kontserdil esineda ja anda oma panus kannatavate invaliidide toetuseks oli meie jaoks puhas rõõm. Meid vallanud tundeid aga pole võimalik sõnadesse panna“.
Aitäh, tublidele tantsijatele! Aitäh, tantsuringi „Extemp“ õpetajale Olga Saltykovale ja tantsuringi „Firework“ õpetajale Olesja Kazekole!

Lisatud: 28.11.2017


Kitarriõpilaste muusikaline kingitus

Neljapäeva õhtu meie huvikoolis möödus kitarrihelide saatel. Õpetaja Peep Taimla kitarriõppe  õpilased tegid mudilastele meeleoluka muusikalise kingituse. Väikesed kuulajad olid väga elevil, sest nende jaoks oli see tõesti üllatus.  Tublid esinejad pälvisid kuulajatelt tugevad aplausid ja rõõmuhõiked. Lapsed kandsid kontserdilt saadud emotsioonid paberile ja valmisid erksavärvilised joonistused.

Lisatud: 17.11.2017


Lisatud: 15.11.2017


Laulukonkursid novembris ja detsembris

3.-6.novembrini toimus Riias rahvusvaheline laulukonkurss "RUDENS PERLE", milles osalesid Kopli huvikool estraadilaulustuudio toredad solistid Ilona ja Illarion. Nagu alati, andsid nad endast parima ning said kuhjaga kogemusi uuteks esinemisteks.

Kolmapäeval, 15.novembril esinevad nad laulukonkursil "Laulan Sulle, minu Eestimaa" Mustamäe Laste Loomingu Majas. Seal esindavad Kopli huvikool ka Darja ja Maksim, kes laulavad Ott Leplandi laulu "Kuula".

Darja ja Maksim astuvad üles 1.detsembril Pirita Majandusgümnaasiumis toimuval lemmiklauljate ja -ansamblite jäljendamise konkursil "Rising Star"kehastudes Suzi Quatroks ja Chris Normaniks. Hoiame neile pöialt!

Soliste juhendab õpetaja Jana Balakina.

Lisatud: 13.11.2017


Õnnelik vanem - õnnelik laps

MTÜ Oma Pere korraldas 21.oktoobrist 28.oktoobrini üle-eestilise lapsendamisnädala pealkirjaga "Õnnelik vanem - õnnelik laps", mille raames toimus mitmeid seminare, kontserte, arutelusid jpm. 26.oktoobril Metodisti kirikus astusid üles Kopli huvikool tantsustuudio EXTEMP vahvad esinejad õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel.

Esinemine läks hästi korda. MTÜ Oma Pere tegevjuht Inna Klaos tänas kõiki esinejaid aktiivse osavõtu eest öeldes, et kõigi panus on neile väga oluline.

 Lisatud: 31.10.2017


Vaheaeg pakkus teadmisi ja tegemisi väljaspool tunde

Vaheajal ei olnud Kopli huvikools vaikne. Kuigi paljud lapsed sõitsid vanematega linnast välja, jätkus erinevaid tegemisi ringides nii sees kui väljapool maja.

Õpetajad Jelena Voronova ja Valentina Šatskaja viisid läbi võistkondliku sügise tundmise päeva, kus lapsed said näidata oma teadmisi ja oskusi sügise erinevatest külgedest ja tahkudest alustades loodusest, lindudest, puudest kuni ristsõnade labürindini välja. Võistlus kulges tasavägiselt.

Kõik lapsed tegutsesid suure innuga ja tasuks auhinnati neid õpetaja JelenaVoronova poolt valmistatud vahtralehe märkide ja medalitega. Lapsed osalesid veel sügiseteemalises töötoas, kus valmisid kompositsioonid, mis kaunistavad nüüd meie noortemaja.

                  

Lisatud: 30.10.2017


 Projektikonkurss "VARAAIT" jõudis lõpusirgele

Juba 13.korda korraldas Eesti Noorsootöö Keskus projektikonkursi "VARAAIT", mis aitab mitmekesistada õppetööd huvikoolis. Sel aastal pöörasime erilist tähelepanu interaktiivsete vahendite soetamisele ja nende kaasamisele õppetöös.

Nüüd on projekti abiga Kopli huvikool ringides kasutusel 10 uut tahvelarvutit ja 2 dokumendikaamerat, mis avavad uusi teid huvitavamaks koos õppimiseks. Täname konkursi korraldajaid! 

Lisatud: 24.10.2017


Heategevuslik laat Vene Kultuurikeskuses

Pühapäeval, 15.oktoobril esinesid Kopli huvikool laulustuudio KARAMELL solistid Ilona, Illarion, Amira, Ilvija, Darja ja Maksim  vene õigeusu heategevuslikul laadal 40-minutilise kavaga ja said väga sooja vastuvõtu osalisteks. Soliste juhendab õpetaja Jana Balakina.

Lisatud: 18.10.2017


Õpetajate päev 2017 Tallinna Raekojas

Õpetajate päeval, 5. oktoobril tunnustas Tallinn pidulikul vastuvõtul Raekojasoma parimaid õpetajaid ja koolijuhte. Linna tänu ja tunnustuse andsid edasi abilinnapea Mihhail Kõlvart ja Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula. Ta ütles: „Oluline roll on õppeprotsessis täita haridusasutuse juhil. Temast oleneb, millistes tingimustes ja õhkkonnas õpetajad töötavad ja lapsed õpivad. Meie omalt poolt soovime motiveerida direktoreid ja tänada hästi tehtud töö eest ka neid.“

15-aastase tööjuubeli puhul tänati Tallinna Kopli Huvikool direktorit  Jelena Zemenkovat. Tema juhtimisel on Kopli huvikool saavutanud korraliku arengu, stabiilse ja professionaalselt töötava meeskonna, meeldiva õpi- ja töökeskkonna ning tänapäevaste vahenditega varustatud õppetegevuse hea taseme.   

     PALJU ÕNNE ja EDU MEIE KÕIGI POOLT! 


Õpetajate päev Salme Kultuurikeskuses

6. oktoobril 2017 toimus Salme Kultuurikeskuses õpetajate päevale pühendatud pidulik vastuvõtt Põhja -Tallinna linnaosa õpetajatele. Kopli Huvikool õpetaja Valentina Šatskaja oli nomineeritud Põhja-Tallinna 2017. aasta kooliõpetaja tiitlile.

Õpetaja Valentina on initsiatiivikas, innovaatiline, pühendunud ning oma tööd armastav õpetaja, kelle juhendamisel on lastel huvitav ja meeldiv õppida.Ta on Tallinna Kopli Huvikool üks parimaid õpetajaid. 

Palju õnne, edu, jõudu ja energiat Valentinale!

Lisatud: 10.10.2017
 


Pilliõpe on POPP

Kopli huvikools kogub hoogu kolme pilli õppimine. Nendeks on klaverkitarrja täiesti uue pillina viiul.

Tänu EESTI 100 juubeliprojektile „Igal lapsel oma pill“ saabus meie majja uus pianiino PETROF. Pill heliseb ja paneb kõigi meie silmad särama! 

Klaveriõppe traditsioonid meie huvikoolis on pikad ja tulemused head. Kohad õpetaja Jelena Novikova klaveriklassis on juba täis. 

Haara kitarr ja tule õpetaja Peep Taimla kitarritundi! Jätkub uute õpilaste vastuvõtt esmaspäevastesse, teisipäevastesse ja neljapäevastesse tundidesse. Mõned vabad kohad on veel olemas.  

Alates oktoobrist algab viiuliõpe.Tunnid hakkavad toimuma laupäeviti. Praegu on õige aeg kirjutada avaldus ja panna ennast viiuliõppesse kirja.

Täiendavat infot  saab meili teel  info@khk.edu.ee  või telefonil 662 7102. 

Võta kaasa rõõmus meel ja hakkame pilli mängima!


 

 

 Lisatud: 27.09.2017


Tule PALJASSAARE matkale!

Reedel 29.septembril toimub kell 14.00 Paljassaare laudtee avamine, kuhu on oodatud õpilased, õpetajad, lapsevanemad ja muud huvilised.

Paljassaare loodusest, loomadest ja lindudest räägib laudteel matkates Tallinna Keskkonnaameti juhtivspetsialist Tõnu Laasi. Kohtume Pikakari rannas!

 Lisatud: 27.09.2017


Õpilaste disainitud sokid XII Tallinna Disainiöö Festivalil

25.septembrist 1.oktoobrini on Noblessneri Valukojas (Tööstuse 48) näitus, kus ka NODI - noored disainivad, on väljas oma esitlusega. SUVA sukavabrik on valmis saanud 5 erinevat sokipaari, mis on tehtud õpilaste kavandite järgi. Üks osa neist on varsti loodetavasti ka poelettidel. 

Näitusel on kolme Kopli huvikool õpilase - Anna Rudenko, Anastasia Haritonova ja Aleksei Sorokini kavandite põhjal toodetud sokid. Õpilaste  juhendaja on Jelena Voronova. Tulge vaatama! 

Vaata pilte galeriist

Lisatud: 25.09.2017


Õunafestival Arsenali Keskuses

Laupäeval, 30.septembril algusega 12.00 toimub Arsenali Keskuses ÕUNAFESTIVAL, kus tutvustatakse kõike seda, mida põnevat saab valmistada kodumaistest õuntest. Degusteerimiseks pakutakse maitsvaid õunakooke ja teed.

Kell 12.30 esinevad Kopli huvikool estraaditantsustuudio "EXTEMP" väikesed tantsijad õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel ja laulustuudio solistid õpetaja Jana Balakina juhendamisel.Vaata lähemalt kodulehelt arsenalkeskus.ee 

Tule Arsenali Õunafestivalile ning naudi vahvat päeva kogu perega!

Lisatud: 25.09.2017


Showtantsu ring “FIREWORK" 

võtab vastu uusi tantsijaid vanuses 13+ !


Trennide tunniplaan on:
Teisipäev 19.00 – 20.30
Neljapäev 19.00 – 20.30
Reede 19.00 – 20.30

Intensiivne treening annab nauditava füüsilise koormuse, kasvatab võhma, parandab koordinatsiooni ja rütmitunnet.

Treeningute eesmärgiks on: hea enesetunne, füüsilise vormi parendamine ning säilitamine läbi tantsulise liikumise, millele lisanduvad erinevad jõu-, venitus- ja lõdvestusharjutused. Õige rütmitunnetuse leidmine endas. Koreograafiline õpe, erinevate stiilide segu. Tund on noortepärane, lõbus, kaasahaarav ja liikuv!

Ringi juhendaja on tantsija, tantsutreener ja koreograaf Olesja Kazeko. Ta on osalenud ja võitnud nii tantsijana, kui ka koreograafina palju tiitleid erinevatelt Eesti ja välismaa tantsufestivalidelt ning võistlustelt! 

Lisatud: 12.09.2017


Projekt „Mina ka! Tahan tantsida!“ sai teoks

Suvel toimus XII noorte laulu- ja tantsupidu „Mina jään“. Tahtsime meiegi õppida selgeks mõned eesti rahvatantsud. Kutsusime appi tantsuansambli „Sõprus“ tunnustatud tantsupedagoogi Kätrin Järvise. Ta õpetas meie  lastele selgeks mitu toredat tantsu, mida nägime 9.septembril toimunud XIV teabe- ja tegudepäeval „Turvaline kooliaasta“. Tantsulusti pakkusid meie külalisesinejate folkloori- ja rahvatantsu etteasted. Kontsert kulmineerus meie kõigi ühise tantsuga Kaera-Jaan. 

Sellega tegime meeldejääva alguse tänavusele õppeaastale, kui tähistame Eesti Vabariigi 100.aastapäeva ja Tallinna Kopli Huvikool 35.sünnipäeva. 

Lisatud: 11.09.2017


Teabe- ja tegudepäev„Turvaline kooliaasta“ toimus vihmasele ilmale vaatamata

Laupäeval, 9.septembril toimus juba 14.korda kooliaasta algust tähista

v teabe- ja tegudepäev „Turvaline kooliaasta“. Stroomi randa kavandatud suurejooneline üritus tuli väga vihmase ilma tõttu üle viia Kopli noortemajja. 

Vihmasele ilmale vaatamata said päevast osavõtjad mitmekülgset infot huviringide tööst Tallinna huvikoolides. Häid nõuandeid ohutusest nii kodus, koolis kui kooliteel jagas lastele Eesti Politsei. Põnevalt tutvustas ennast ka Põhja-Tallinna Noortekeskus.

Tallinna Kopli Huvikool tillukeses saalis toimus huvikoolide õpilaste kontsert kõigi nende osavõtul, kes vihma trotsides meie väikesesse majja jõudsid.  Rõõmu jagus nii väikestele kui suurtele osalejatele. Eriti meeleoluka etteaste andsid tantsuansambli „Sõprus“ noorema rühma tantsijad õpetaja Kätrin Järvise juhendamisel. 

Kopli Huvikool tänab kõiki esinejaid, lapsevanemaid ja õpetajaid ning oma häid koostööpartnereid:  Tallinna Haridusamet, Põhja-Tallinna Valitsus, Tallinna Kanutiaia Huvikool, Mustamäe Laste Loomingu Maja, Tallinna Nõmme Noortemaja, Maxima Eesti, Eesti Politsei Põhja Prefektuur ja Maanteeamet.

Vaata pilte siit.

Lisatud: 11.09.2017


Huviringide tegevus käib juba täie hooga. Sügisest inspireeritud talvevarusid korjavad siilikesed valmisid mudilaste kunstiringis õpetaja Signe Suvistejuhendamisel.

Lisatud: 11.09.2017


Teabe- ja tegudepäev

„Turvaline kooliaasta“ Stroomi rannas  

Tallinna Kopli Huvikool korraldab laupäeval, 9.septembril algusega kell 12.00 Stroomi rannas juba 14.korda kooliaasta algust tähistava teabe- ja tegudepäeva „Turvaline kooliaasta“.  

Päevast osavõtjatele jagatakse mitmekülgset infot huviringide tegevusest Tallinna huvikoolides, aga ka muudest vaba aja sisustamise võimalustest linnas. Programmis on meisterdamistöötoad, spordivõistlused ja osavusmängud, julgetele põnevad atraktsioonid. Jagatakse teadmisi sellest, kuidas hoiduda võimalikest ohutudest nii kooliteel kui kodus. 

Välilaval toimub Tallinna huvikoolide õpilaste kontsert. Kasulikku teavet ning põnevaid tegevusi jätkub kogu päevaks.

Lisatud: 04.09.2017


 Tule aabitsapeole!

Aabitsapidu 2017 logo 

Reedel, 1. septembril on kõik Tallinna koolide esimeste klasside lapsed koos peredega oodatud Vabaduse väljakule suurele aabitsapeole, et teha see päev kooliteed alustavatele lastele veelgi meeldejäävamaks.

Aabitsapidu algab kell 14. Laval esinevad laulu-, tantsu- ja tsirkusenumbritega erinevad lastekollektiivid. Väljakule üles seatud telklinnakus saab töötubades meisterdada. Teiste seas esineb Kopli huvikool tantsustuudio EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel tantsuga "Lõbus kamp".

Vaata pilte siit.

Lisatud: 01.09.2017


Õppetöö algab 4. septembrist vastavalt tunniplaanile! Täpsema info leiad ringide lehelt.


Huviringide päev Stroomi keskuses

Laupäeval, 26.augustil toimus Stroomi keskuses Põhja-Tallinna lastele suunatud huviringe ja spordiklubisid tutvustav päev. Kopli huvikool oli kohal nii esinejate, meie huviringe tutvustavate materjalide kui mitmete põnevate tegevustega. Lapsed said värvida ja meisterdada ning lapsevanemad suhelda huviringe juhendavate õpetajatega.

Laval andsid emotsionaalse kontserdi laste tantsustuudio FORTE tantsijad, kes tantsisid  eesti rahvatantse. Neid juhendab õpetaja Jelena Fortunova. Kitarriõpet tutvustas õpetaja Peep Taimla koos oma õpilase Felixiga, laulsid solistid õpetaja Yana Balakina juhendamisel. Põnevust ja naudingut pakkus õpetaja Kirill Šarõi breiktantsu etteaste koos õpilastega.

Vaata pilte siit.

Lisatud: 28.08.2017


 

Tantsufestival "Talendid Tallinnas"

Neljapäeval ja reedel, 15.-16.juunil oli Salme Kultuurikeskus saginat täis, sest toimus tantsuansambli "Neposedõ" sõpruskonna festival "Talendid Tallinnas". Sellest võttis osa meie estraaditantsustuudio "EXTEMP" vanem rühm. Nad saavutasid kaasaegsete tantsude nominatsioonis  hinnatava laureaadi tiitli. Tantsustuudiot juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

Lisatud: 19.06.2017


Esinemine Circle K reklaamipäeval

 

Tantsustuudio "EXTEMP" keskmisel rühmal oli 16.juunil vahva esinemine Circle K Sõle teenindusjaama ümbernimetamise pidustustel.

Esitati kaks hoogsat ja kaasahaaravat tantsu.Tantsulapsed viis esinema õpetaja Olesja Kazeko.  

Lisatud: 19.06.2017

 

Algas Kopli huvikool linnalaager

Kolmapäeval, 7.juunil algas meie linnalaager. Selles osaleb 50 last. Laager kestab 20.juunini. Laagri päev kestab kella 9-st kuni kella 16-ni. Lõuna ajal söövad lapsed sooja lõunasööki.

Laagri jooksul tehakse palju huvitavat: käiakse ujumas, botaanikaaias, SKY-pargis,  Estonia teatris, muuseumides ja loomaaias, külastatakse Tallinna kaunemaid paiku, parke ja ranna-alasid, sporditakse ja matkatakse, tantsitakse ja tehakse kaunist kunsti.

                

Vaata pilte siit.

Lisatud: 07.06.2017


Õppeaasta pidulik lõpetamine

Teisipäeval, 30.mail toimus Kopli Huvikools 2016.-2017. õppeaasta pidulik lõpetamine. Direktor Jelena Zemenkova tunnustas parimaid õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid ning meie hoolekogu tänukirjade ja kiituskirjadega. Õnnitleti tööjuubilare. Lõpetajatele anti kätte lõputunnistused.  

Muusikalisi  etteasteid pakkusid laulusolistid Ilona ja Ilarion, Sofia Selivanova ning Dea Kask ja klaveriklassi õpilane Elis Künnapu. Raadiotehnika ring näitas õpilaste poolt valmistatud põnevaid muusika ja tuledega liikuvaid mehhanisme.

Vaata pilte siit.

Lisatud: 31.05.2017


Rahvusvaheline laulu- ja tantsupidu "Slaavi pärg 2017"

Pühapäeval, 28.mail toimus võimas slaavi rahvaste kultuurisündmus - laulu- ja tantsupidu "Slaavi pärg", millest võtsid osa meie tantsustuudio "EXTEMP"rühmad ning lapsevanemad. Pidustustel osales 2000 esinejat Eestist, Lätist, Soomest, Valgevenest ja Venemaalt.

Pidustused lõppesid suurejoonelise gala-kontserdiga Tondiraba Jäähallis, kus ka meie osalejad tantsisid kaasa 10-es tantsulises kavas. Harjutati palju ja tehti kõvasti tööd kogu kollektiiviga. Vaatamata suurele väsimusele, olid nii lapsed kui nende vanemad väga õnnelikud, sest tulemuseks oli tõeline pidu, unustamatud emotsioonid ja rõõm suhtlemisest nii laval kui lava taga.

Täname lapsi väärika esinemise eest, lapsevanemaid abi eest pidustuste organiseerimisel ja õpetaja Olga Saltõkovat tantsustuudio "EXTEMP" juhtimisel ning tantsude õpetamisel.

 

Lisatud: 30.05.2017


 Kopli huvikool õpilaste esinemised 

  • 28.mail kell 16.00 tantsustuudio EXTEMP noorem ja keskmine rühm XV rahvusvahelisel laulu- ja tantsupeol "Slaavi pärg 2017"
  • 31.mail kell 18.00 Vene Kultuurikeskuses tantsustuudio EXTEMP noorem ja vanem rühm külalisena NEPOSEDÕ pidulikul õppeaasta lõpukontserdil "Kingi maailmale naeratus"
  • 1.juunil kell 11.00 Lennusadamas tantsustuudio EXTEMP keskmine rühm, HIP-HOP rühmad ja laulusolistid
  • 1.juunil kell 14.30 Vanalinna Päevade raames Toompargis  laulusolistid ja laste tantsustuudio FORTE.

 

Lisatud: 25.05.2017


Kitarrifestival "KiFt"

Laupäeval, 20.mail toimus Tallinna Huvikeskuses Kullo kitarrifestival "KiFt", kus osales enam kui poolsada kitarristi vanuses 7 - 19 aastat.

Kopli huvikoolst astus üles Peep Taimla õpilane Feliks Sevtšuk, kes esines Matteo Carcassi palaga "Menuett". Ta oli üks nooremaid esinejaid ja pävis tubli esinemise eest publiku pika aplausi.

Lisatud: 22.05.2017


Tallinna Kopli Huvikool kevadkontsert „MINA KA!“

 Neljapäeval, 18.mail toimus Salme Kultuurikeskuses Tallinna Kopli Huvikool õpilasringide kevadkontsert „MINA KA!“ , mille pühendasime tänavusele laste- ja noortekultuuri aastale. 

Kontserdil esinesid arendusringide mudilased, nii väikesed kui suured laulusolistid, kitarriorkester, tantsustuudiod EXTEMP, FORTE ja KORELLON, HIP-HOP-i rühmad ning EXTEMP leedide rühm.

Kontsert pakkus rohkelt häid elamusi külalistele - pealtvaatajatele ning suurt rõõmu kõigile esinejatele. Täname kõiki osalisi heade emotsioonide ja tubli esituse eest!

 

Vaata pilte siit.

Lisatud: 19.05.2017


 EXTEMP tantsijad esinesid taekwon-do turniiril "BALTCUP 2017"

Pühapäeval, 14.mail toimus rahvusvaheline taekwon-do turniir "BALTCUP 2017", kus külalistena olid palutud esinema  EXTEMP noorema rühma tantsijad. Nende etteaste õnnestus hästi.

Juhendaja Olga Saltõkova sõnul inspireerisid meie lapsed oma temperamentse esinemise ja võitlusvaimuga noori sportlasi uutele toredatele saavutustele.  

Lisatud: 15.05.2017Emadepäeva kontsert

Reedel, 12.mail algusega kell 17.30 esinevad  laste tantsustuudio FORTE õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel ja estraaditantsustuudio EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel emadepäeva kontserdil Karjamaa Põhikoolis.

Lisatud: 08.05.2017


Näitus "Graafilised fantaasiad" Kännukuke raamatukogus

Alates 3.maist on Kännukuke raamatukogus (Vilde tn 72) avatud uus näitus"Graafilised fantaasiad". Seal esitletakse Kopli huvikool kunstiringi õpilaste töid, mis on valminud kõik ühes stiiliis - graafikas.  Laste piltides on palju erksaid värve,mis kajastavad hästi kevadist meeleolu.

Kunstiringi juhendab õpetaja Jelena Voronova, kes teeb juba pikki aastaid koostööd Kännukuke raamatukoguga.

 

 


Nimepidu Balti Jaama Statoilis!


Reedel, 5. mail esinesid meie tantsu- ja laululapsed tantsustuudiost „EXTEMP“ (juhendaja Olga Saltykova), Hip- Hop tantsutrupp (juhendaja Olesja Kazeko) ning estraadilauljad (juhendaja Yana Balakina) CIRCLE K nimepeol, millega tähistati Balti Jaama Statoili kohviku nime muutust. Jahe ilm laste esinemislusti ei vähendanud. Esinejad ja juhendajad pälvisid vaatajatelt tugeva aplausi ning soojad tänusõnad CIRCLE K esindajalt.

Vaata pilte siit.

 

Lisatud: 08.05.2017


Rahvusvaheline tantsuvõistlus "European Cup 2017"

Nädalavahetusel, 28.-30.aprillil toimus Tartus suur rahvusvaheline tantsuvõistlus "European Cup 2017", kus osales 2000 tantsijat 9-st Euroopa riigist. Seal näidati oma tantsumeisterlikkust erinevates tantsustiilides. Võistlusel osalesid meie tantsustuudio EXTEMP keskmine ja vanem rühm. Esitati 6 erinevat kava.

Vaatamata pikale ja tihedale päevale esineti väga hästi. Kõige paremini läks EXTEMP vanemal rühmal uue kavaga "Break the silence", millega saavutati 25 konkurendi seas tubli 4.koht. Tantsu autor on õpetaja Olesja Kazeko. See oli suurim võistlus, millel meie tüdrukud on esinenud. Emotsioonid olid taas kirjeldamatud.

Vaata pilte siit.

Lisatud: 10.05.2017


Külas Riia kolleegidel

Kopli huvikool õpetajad viibisid kahepäevasel koolitusreisil Läti Vabariigis Riias. Eesmärk oli süvendada koostööd kahe riigi huvikoolide vahel. Riia Laste ja Noortekeskusega ALTONA on meil olnud pikaajaline koostöö (ühised suvelaagrid, õpilastööde näituste vahetused, meie tantsukollektiivi võõrustamine Riias jne).ALTONA õpetajad on mitmel korral külastanud meie huvikooli ja viinud läbi töötubasid. Pisut tahaplaanile oli jäänud koostöö Riia Laste ja Noortekeskusega LAIMITE. Õppereis sai korraldatud õpetajate soovist külastada antud huvikoole, et leida erinevaid koostöövorme ning uuendada kontakte.
Tutvusime Riia kolleegide tööga. Toimusid ühised arutelud huvihariduse ja koostöö teemadel. 
Linnaekskursiooni käigus saime hea ülevaate mineviku ja tänapäeva Riiast. Muljetavaldav oli Riia rahvusballeti etenduse külastus. 
Tulime tagasi sooja tundega südames, sest olime oodatud. Koostöö jätkub ja suur tänu Riia kolleegidele.

Lisatud: 03.05.201728. aprillil toimus meeleavaldus aadressil Sitsi 28 avatava süstlavahetuspunkti vastu. Miitingul osalesid Sitsi 28 ja selle

 lähiümbruse elanikud. Tallinna Kopli Huvikool hoolekogu ja Tallinna Linnavolikogu liige Larissa Novožilova rõhutas oma kõnes, et antud asukoht ei ole sobiv süstlavahetuspunkti avamiseks. Lapsevanemad, õpetajad ja ümbruskonna elanikud väljendasid muret Kopli huvikools õppivate laste turvalisuse pärast, kes teel huvikooli võiksid narkomaanidega kokku puutuda. Larissa Novožilova esinemist toetasid ka kõik teised esinejad öeldes veendunult “EI” selle süstlavahetuspunkti vastu.

Lisatud: 02.05.2017


 

"Igal ühel oma pill"

Kolmapäeval, 19.aprillil osalesid meie kitarriklassi õpilased õpetaja Peep Taimlajuhendamisel Mustamäe Laste Loomingu Majas toimunud konkurss-festivalil "Igal ühel oma pill". Feliks Ševtšuk mängis Matteo Carcassi pala "Menuett" ja LauraJõgi esitas Ernesto Lecuona "Malaguena".

Lisatud: 19.04.2017


Uue traditsiooni sünd

Laupäeval, 15.aprillil puhkesid Kopli huvikool peaukse juures kasvavad puud õitsema. Õiteks said puudele riputatud kaunid värvilised munad. Need erksad ja koloriitsed kaunistused paistavad nüüd igale tulijale kohe silma, tõstavad tuju ja tuletavad meelde, et kevad on saabunud! 

Värvilised munad valmisid laupäeval ülestõusmispühade töötubades kunstiringide ja anglistica rühmade õpilaste poolt õpetajate Jelena Voronova ja Valentina Šatskaja juhendamisel. Teoksil oli üks tervet aastaringi läbivatest töötubadest, mida on õpetajad sel õppeaastal läbi viinud rahvatraditsioonide tutvustamiseks. 

Kõigepealt selgitati lastele, kuidas tähistatakse ülestõusmispühasid erinevates maades, millised on  võimalused pühademune värvida ja kaunistada. Tutvustati lugu väikese saksa linnakese Saalfeldi perekonnast  Kraftist, kes 1965.aastal algatasid traditsiooni oma aia õunapuude kaunistamisega, mille ehteiks said kirkad ülestõusmispühade munad. 2013. aastal loendati nende aias juba üle 10 000 värvilise muna, mis olid saadetud erinavatest maailma paikadest.

Meie huviringide õpetajad koos lastega otsustasid selle toreda traditsiooni ka noortemajja tuua. Lapsed tegutsesid õhinaga ja olid tulemusest vaimustunud. Muidugi ei saadud läbi ka ilma mängudeta. Jaht värviliste munade peale ei jätnud kedagi ükskõikseks. Ise tehtud, hästi tehtud! Pidu õnnestus täiega!

Õpetajad tänavad tublisid lapsevanemaid, kes toetasid toredat ettevõtmist nõu ja jõuga ning loodavad, et traditsioon jätkub Kopli huvikools edasi ka järgnevatel aastatel. 

Vaata pilte siit.

       

Lisatud: 17.04.2017


"Kuldne Karikas 2017" pöörleb täie hooga

Sel nädalavahetusel, 15.-16.aprillil toimus Salme Kultuurikeskuses aasta säravaima tantsufestivali " Kuldne Karikas" Tallinna eelvoor, millest võtsid osa ka meie tantsustuudio EXTEMP erinevad rühmad. Keskmine ja vanem rühm esitasid publikule kolm kava. Tantsijate esitused olid säravad ja energiat täis, kõik andsid endast parima!

Nooremate rühmast pälvis eripreemia Roman Anjuhhin. Tulemused, kes pääsevad finaali, saame teada maikuus. Tantsustuudio EXTEMP tantsijaid juhendavad Olesja Kazeko ja Olga Saltõkova.

Lisatud: 17.04.2017


V Põhja-Tallinna lasteaedade laste loomingu festival

"Kevad on käes"

Neljapäeval, 13. aprillil toimus Salme Kultuurikeskuses V Põhja-Tallinna lasteaedade laste loomingu festival „Kevad on käes“.  Külalisesinejana astus lavale meie lastetantsustuudio "Forte" tantsuga "Ootasime kevadet".

Lisatud: 17.04.2017


EXTEMP tantsijad tõid võistlustelt kaasa rõõmu ja päikest

Pühapäeval, 9.aprillil toimus Tallinnas WADF North European Championships, kus osalesid EXTEMP-i keskmine ja vanem rühm oma uute kavadega. Võistluse tase oli väga kõrge. Osalejaid oli erinevatest riikidest - Venemaalt, Ukrainast, Lätist, Leedust ja muidugi Eestist. EXTEMP-i tantsijad olid väga tublid, nad valmistusid selleks võistluseks terve aasta ja näitasid end parimal tasemel. 

Vanem Grupp ning nende BREAK THE SILENCE saavutas I koha CONTEMPORARY BALLET kategoorias. Nende teine selle aasta uus kava ONE WOMAN ARMY sai II koha STREET DANCE SHOW kategoorias. Keskmine grupp kavaga ALATI OLEN MINA LUSTLIK lõpetas tihedas konkurentsis samuti II kohaga. 

Niisiis sellel päikselisel ja tantsulisel päeval said EXTEMP-i tantsijad poodiumil seista kolm korda!. "Oleme väga õnnelikud ja puhkamiseks pole aega, sest juba sellel nädalavahetusel võtame osa Eesti populaarsemal festivalil "KULDNE KARIKAS", kirjutab vaimustunult rühmade juhendaja Olesja Kazeko.

Palju õnne teile kõigile ja jaksu uuteks esinemisteks!

 Lisatud: 10.04.2017Lauljate edukas esinemine rahvusvahelisel laste- ja noortefestivalil

"JÜRIKUU"

Pühapäeval, 9.aprillil toimus Linadakivi Kultuurikeskuses 70 esineja osavõtul rahvusvaheline Baltimaade laste- ja noortefestival "JÜRIKUU", kus väga hästi läks meie laululastel õpetaja Jana Balakina juhendamisel. Solistid Sofia SelivanovaIlona Dumčiute ja Illarion Dumčius pälvisid esikohad, Daria Blantsaavutas II koha ja Ilvija Muhhamedianova III koha. Palju õnne!

 Lisatud: 10.04.2017Laulukonkurss "Rannu Kuldnokk 2017"

Laupäeval, 18.märtsil toimus Tartumaal Rannu Rahvamajas solistide laulukonkurss "Rannu Kuldnokk", kus osales Kopli huvikool õpilane SofiaSelivanova (juhendaja Jana Balakina). Ta saavutas oma vanuseklassis I koha. Palju õnne!

 Lisatud: 24.03.2017Mudilased andsid konkursil „Eesti keele kaunis kõla“ jälle südamesse mineva etenduse


Teisipäeval, 14.märtsil 2017 toimus Estonia Talveaias ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ lõppvoor, kus 30 väikest sõnakunstnikku andsid tõeliselt südamesse mineva etenduse.

Linnaosade kaupa toimunud eelvoorudesse registreerus 96-st Tallinna lasteaiast, kahest huvikoolist ja ühest lasteaed-põhikoolist kokku 233 etlejat, kellest lõppvooru pääses 30 tublimatest tublimat.

Publikut vaimustasid esinejate julgus, siirus ja suur sisemine rõõm, mida oskuslikult kuulajatega jagati. Kõik esinejad pälvisid tugeva aplausi ja žürii kiituse. Nii mõnigi neist võiks juba varsti meie parimatel lavadel etendustes üles astuda või edaspidises elus presidendiks hakata nagu oma luuletuses uhkelt välja sai lubatud.

Meie väikeseid esinejaid oli palutud kuulama žürii, kuhu kuulusid näitlejanna Elle Kull, muusikapedagoog Ave Kumpas, teleajakirjanik Hannes Hermaküla ning Tallinna Haridusameti alushariduse juhtivad spetsialistid Marika Kallas ja Piret Lind. Nad ei valinud võitjaid vaid nimetasid oma „lemmikuid“, sest kõik esinejad olid suurepärased.

Eriliselt tõsteti esile järgmised väikesed etlejad:
ARIANA MARGOO NUKKA Tallinna Lasteaiast Kikas (juhendaja Elle Lodeson); ROHAN OBILI Tallinna Nurmenuku Lasteaiast (juhendajad Kaia Piipuu ja Reena Uusmets); KASPAR KARJUST Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaiast (juhendaja Pille Kull); SANDER PELLO Tallinna Männiku Lasteaiast (juhendaja Heleri Alter); REBECCA RANKLA Kalamaja Lasteaiast (juhendaja Ille Üksti); ELIISE MÖÖLTallinna Piiri Lasteaiast (juhendaja Alja Kabanen).

Tallinna Kopli Huvikool korraldas konkurssi juba 14. korda. Konkursi eesmärkläbi aastate on ikka üks: õpetada lapsi eesti keelt hoidma ja armastama. Konkursiga väärtustatakse samuti väikeste etlejate juhendajaid ja õpetajaid, kes ilusat eesti keelt mudilastele õpetavad.

Vaata pilte siit.

 Lisatud: 15.03.2017


"Balti noodid 2017"

Laupäeval, 12.märtsil toimus RRÜL "Lüüra" eestvõttel rahvusvaheline laste loomingu festival "Balti noodid 2017". Festivalil esines toredasti Kopli huvikool estraaditantsustuudio "EXTEMP" noorem tantsurühm, mida juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

Vaata pilte siit.

 Lisatud: 13.03.2017


Kunstinäitus Riia Laste- ja Noortekeskuses "ALTONA"

Riia Laste- ja Noortekeskuses "ALTONA" avati 24.veebruaril Tallinna Kopli Huvikool kunstiringide näitus "SINI-MUST-VALGE", mis on pühendatud Eesti Vabariigi 99.aastapäevale. Väljas on 30 tööd - kostüümide kavandid ja 3-D aplikatsiooni tehnikas pildid. Lapsi juhendas õpetaja Jelena Voronova. Näitus on avatud 1.aprillini.

Riia Laste- ja Noortekeskusega seob meid pikaajaline sõprus. Läti kolleegid ja õpilased on korduvalt külastanud Kopli huvikool. Oleme vahetanud igal aastal kunstiringide näitusi ja sel aastal ootab ees meie õpetajate külaskäik sõprade juurde Riiga.

Vaata pilte siit.

Lisatud: 13.03.2017


 Kopli Huvikool eestvõttel toimub 

XIV ülelinnaline koolieelikute etlemiskonkurss

"Eesti keele kaunis kõla"

Põhja-Tallinna eelvoor viidi läbi 3.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, kus esitasid luuletusi 26 väikest etlejat Põhja-Tallinnast. Žürii valis välja 3 last, kellel luuletuste lugemine tuli sel päeval kõige paremini välja. Nendeks olid Rebecca Rankla Kalamaja Lasteaiast (juhendaja Ille Üksti), Janette Ilves, (juhendaja Leevi Ilves) ja Nils Tonsi (juhendaja Mare Taube). Mõlemad on Lasteaiast Päikene.

Parimatest parimatel etlejatel kõikidest Tallinna linnaosadest on võimalus veel kord üles astuda konkursi lõppvoorus, mis toimub emakeele päeval 14.märtsil kell 18.00 Estonia Talveaias.

                   

Vaata pilte siit.

 Lisatud: 06.03.2017


Kunstikonkurss NODI - ehk Noored Disainivad

Eesti Kunstikoolide Liit ja sukavabrik "SUVA" kuulutasid välja konkursi, et leida sokkidele uusi põnevaid disainimustreid. Konkursist võtsid osa koolinoored üle terve Eesti. 20.veebruaril tunnustati Tallinna Kunstikoolis parimaid noori disainereid ja avati õpilaskonkursile laekunud töödest näitus "SOKK".

Kopli huvikool kunstiringi õpilased Anna RudenkoAnastasia Haritonova ja Aleksei Sorokin pälvisid oma töödega  "SUVA LEMMIKU" tiitli. Nad lahendasid oma põnevad ideed sini-must-valgetes  rahvusvärvides. Õpilasi juhendab õpetaja Jelena Voronova.    Palju õnne!                  

                 

Lisatud: 06.03.2017


       Tähistasime vastlapäeva

Laupäeval, 25.veebruaril oli Kopli huvikool sagimist täis, sest anglistika ja kunstiringide õpilased tähistasid vastlapäeva. Tutvuti vastlapäeva kommetega ning võrreldi omavahel vene, inglise ja eesti traditsioone.

Üheskoos valmistati vastlanukk ja kaeti pidulaud, millele järgnesid lõbusad mängud ja võistlused. Lastele elasid suure hasardiga kaasa nende emad ja isad. Peo tähtsündmuseks sai nuku põletamine ja üle lõkke hüppamine. Sellele järgnes ühine teejoomine koos ise küpsetatud maitsvate pannkookidega. Rahul olid nii lapsed kui vanemad. Õpetaja Jelena Voronova ja Valentina Šatskaja tänavad kõiki asjaosalisi toreda peo eest.

Vastlapäeva tähistamine jätkus teisipäeval, 28.veebruaril, lõbusate võistlustega saalis, viktoriini, vurritamise ja muidugi vastlakuklite ja teega.

                  

Vaata pilte siit.

Lisatud: 28.02.2017
"KOOLITANTS  2017"

Sel nädalavahetusel, 18. ja 19.veebruaril toimusid Salme Kultuurikeskuses koolinoorte tantsukonkursi "KOOLITANTS 2017" Tallinna eelvoorud.

Kopli huvikool tantsustuudiol "EXTEMP" läks taas väga hästi. Keskmine rühm pääses finaali kavaga "Ma olen alati lustlik". Rühma juhendaja Olesja Kazekopälvis eripreemia "Noorte inspireerimise eest". Lisaks sai keskmine rühm ka "rahva lemmikuks".

Vanema rühma kohta tulevad tulemused kolme nädala pärast. Žürii tagasiside oli väga positiivne. Hinnati kõrgelt meie tantsijate tehnilist taset ja kvaliteeti, silmapaistvaid kostüüme ja efektset kava!

"KOOLITANTS 2017" finaal toimub 2. ja 3.aprillil Paide Kultuurikeskuses.

PALJU ÕNNE, "EXTEMP"!

Vaata pilte siit.


Eesti Vabariigi 99.aastapäev

Eesti Vabariigi 99.aastapäeva puhul toimus kolmapäeval, 22.veebruaril Kopli huvikool saalis algusega 17.00 pidulik kontsert, kus esinesid noortemaja mudilased, laulu- ja tantsustuudiote ning klaveri- ja kitarriklasside õpilased.

Pilte vaata galeriist!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 23.02.2017

 


Inimese kõige parem sõber - KOER

Sel aastal tähistame sõbrapäeva reedel, 17.veebruaril algusega 15.00 Kopli huvikool saalis. Meile tulevad külla koertekooli LEADER kasvandikud – erinevat liiki dresseeritud koerad, kes näitavad oma oskusi treener Natalja Garatšenko juhendamisel. Saame teada, kuidas tuleb koeri õpetada ja kasvatada ning saame mõnegi koeraga lähemalt tuttavaks.  

Vaata pilte siit.

Lisatud: 02.02.2017


EXTEMP 10. Avatud Võitlusspordi Mängudel

Meie estraaditantsustuudio EXTEMP keskmine ja vanem rühm olid kutsutud külalistena esinema suurele rahvusvahelisele üritusele - 11. ja 12. veebruarilTondiraba jäähallis toimuvatele Eesti Avatud Võitluskunstide juubelimängudele.

Lisatud: 02.02.2017


 Klaveriõpilased minifestivalil Kullos

28.-29.jaanuaril toimus huvikeskuses "KULLO" 8. korda klaveriõpilaste minifestival MITt/MU/u/S.

Kopli huvikool esindasid 12-aastane  õpilane Elis Künnapuu, kes esines vabas stiilis palaga "Breadcrums", 12-aastane Angelika Mašak Urmas Sisaski palaga "Kassiopeia" ning 10-aastane VeneraVarlamova William Gillocki emotsionaalse palaga "Flamenco".

 Kõiki meie tublisid pianiste juhendab õpetaja Jelena Novikova.

Lisatud: 31.01.2017 


EXTEMP rühmadel läks Jurmalas väga hästi

Estraaditantsustuudio EXTEMP osales 14.-15.jaanuaril Jurmalas 3.rahvusvahelisel show-programmide konkrurss-festivalil "Christmas Surprise". Koju jõuti rikkalike kogemustega, üliõnnelikena ja täis indu valmistuda veebruaris algavaks tantsukonkursiks "KOOLITANTS".

EXTEMP keskmine grupp saavutas uue kavaga "I gonna dance" oma vanuseastmes esikoha ning vanem grupp tantsuga "Hinge monoloog" teise koha. Veel ühes kategoorias sai keskmine grupp juba tuntud tantsuga "Erilised" esikoha. Mõlemat rühma õpetab Olesja Kazeko. 

PALJU ÕNNE!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 16.01.2017


Etendus ja mängud mudilastele

Neljapäeval, 12.jaanuaril kell 17.00 toimub Kopli huvikool saalis mudilastele etendus "Üks kord aastas". Peale etendust saavad lapsed õppida uusi mänge õpetaja Veera Kudrina juhendamisel.

Lisatud: 10.01.2017


 

Uudised
Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!
 
Registreerumine 2024/2025 õppeaasta huviringidesse on avatud!
Osalemiseks täida avaldus valitud huviringi lehel. Info huviringide kohta on täienemisel.
 
Täpsem info tel 6627102 / 5172198 (õppejuht)
 
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt: vali ring ja tee täpselt juhendi järgi. Videojuhise leiad SIIT.
 
Kui digitaalne esitamine on võimatu, siis paberblankette saab küsida huvikooli administraatori käest.
Teated

"Märka ja aita"

Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 4022 juhiabi - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@khk.edu.ee

Avaldused ja dokumendid:
juhiabi@khk.edu.ee