RINGID

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid 
Trummiõpe

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
Hip-hop & tänavatants Firework
Showtants Firework
Laste tantsustuudio FORTE
Loov- ja showtants 
Street- ja showtants UUS!
Loov- ja showtants UUS!
Hip-Hop Firework algajad UUS!

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Kunstilabor
Tarbekunst - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst - keraamika, klaas (algajad)
Kunstiteraapia 
Joonistamine ja meisterdamine UUS!
Klassikaline ja kaasaegne kunst UUS!
Moejoonistus ja disain UUS!

MITMESUGUST
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu Veronika Armon (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio Attori 
Kodundus ja kokandus UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Teatriring
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil) 
Loov- ja showtants mudilastele UUS!
Mudilaste arendus kooliks ettevalmistus UUS!
Mudilaste joonistamine ja meisterdamine UUS!

 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

 


 

JÕULUKUU HEATEGEVUSLOTERII

IGA LOOS VÕIDAB!

KUTSUME TEID OSALEMA HEATEGEVUSLOTERIIS.

TULU ANNETAME „MÄRKA JA AITA“ FONDI, MILLE EESMÄRGIKS ON AIDATA TALLINNA MUNITSIPAALHARIDUSASUTUSTE LAPSI,

KES ERINEVATEL PÕHJUSTEL VAJAVAD MATERIAALSET ABI

 

NORMAALSEKS OSALEMISEKS ÕPPETÖÖS.

Lisatud: 12.12.2014


 

"Päkapikk Pupi ja tema sõbrad"

17.detsembril kell 17.00 etendub Kopli huvikool saalis etendus mudilastele pealkirjaga "Päkapikk Pupi ja tema sõbrad" õpetaja Veera Kudrina juhendamisel. Peale etendust saavad mudilased koos mängida ja tantsida.

 Lisatud: 10.12.2014


Memme-taadi jõulupidu

13.detsembril algusega 13.00 peame Kopli huvikools koos Kopli Seltsi eakatega Memme-taadi jõulupidu. Külla ootame ka linnaosa vanemat Karin Tammemäge. Külalistele esinevad meie huvikooli estraaditantsustuudio "EXTEMP" tantsijad, lastetantsu rühm, estraadilaulustuudio KNM lauljad ja klaveriklassi õpilased. Vaata pilte galeriist.

 Lisatud: 03.12.2014


Jõulutöötoad Tallinna Kopli Huvikools

Tallinna Kopli Huvikools toimuvad 8.-12. detsembrini Jõulutöötoad „USIN PÄKAPIKK“, kus tutvustatakse Jõulude traditsioone ja rahvakombeid läbi isetegemise ja kogemise. Sinna on oodatud Tallinna koolide algklasside õpilased vanuses 7-12. Rühma suurus töötoas on kuni 15 last. Töötubasid juhendavad Kopli huvikool õpetajad. Töötubades saab valmistada jõulukaunistusi ja –kaarte, ehtida küünlaid või lugeda muinasjutte ning kaunistada piparkooke. Osalemine töötubades on tasuta. Projekti toetab Tallinna Haridusamet.

 

Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 26.11.2014


Kopli huvikool õpilaste esinemised Jõulukuul

6.detsembril toimuvad Stroomi Keskuse avamisel  väikesed kontserdid, kus esinevad kell 12.45 meie mudilaste tantsurühm „Forte“, kell 14.15estraaditantsustuudio EXTEMP keskmine rühm ja kell 18.30 estraadilaulustuudio KNM laululapsed. 

7.detsembril kell 12.30  esinevad Raekoja platsil Jõuluturul mudilaste tantsustuudio "Forte", estraaditantsustuudio "KORELLON", estraadilaulustuudio KNM ja tänavatantsu rühma õpilased. Vaata kõiki videosid: www.christmasmarket.ee    - 7.dets.

13.detsembril kell 13.00 esinevad Kopli huvikools Memme-taadi jõulupeol estraaditantsustuudio "EXTEMP", estraadilaulustuudio KNM, lastetantsu ja klaveriklassi lapsed.

22.novembril kell 17.30 esinesid Jõuluturul Kopli Huvikool estraadilaulustuudio KNM noored solistid. Vaata:  https://www.youtube.com/watch?v=d9UeX-fPRYw&index=8&list=UUpCDCUTSq-g4JHL-hBkiz7A&spfreload=10

Lisatud: 26.11.2014


AIDSi vastu võitlemise päev

1. detsembril tähistatakse ülemaailmset AIDSi vastu võitlemise päeva (World AIDS Day). Päeva eesmärk on juhtida maailma tähelepanu HIV ja AIDSi epideemia levikut takistavale ennetustööle ning toetada inimesi, kes on viiruse kandjad või haigestunud AIDSi. 

Ülemaailmsel AIDSi vastu võitlemise päeval kantakse punast solidaarsuslinti (Red Ribbon), mis sümboliseerib ühtsust võitluses HIV-i ja AIDS-iga. Punane lint on HOOLIMISE ja VASTUTUSE sümbol väljendamaks seda, et me hoolime neist, kellel on HI viirus või kes on juba haigestunud ja surnud AIDSi. Punane lint on ka LOOTUSE sümbol, sest inimkonna ülesandeks on leida ravimid ja ravi AIDSi vastu. Punase Lindi kandmist peetakse esimeseks sammuks HIVi ja AIDSi vastases võitluses. Linti võib kanda ükskõik mistahes päeval, kuid eriti ülemaailmsel AIDSi vastu võitlemise päeval. 

Vaata pilte galeriist.

I ADVENT 

Laupäeval, 29.novembril tähistame Kopli huvikools I Adventi. Sellega algab Jõulude ootuse aeg, kui alustame ettevalmistusi Jõulude tulekuks. Anglistica, kunstiringide ja tantsuringide lapsed süütavad I Advendi tähistamiseks meie õuele küünlad. Kuulatakse ilusat jõulumuusikat ning valmistatakse oma käega esimesed selle aasta jõulukaunistused. Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 26.11.2014


Kadripäev

Kadri laupäeval, 24.novembril külastasid Kopli huvikool mudilaste ringe kadrisandid. Koos mudilaste tantsuringide, loovus-, kunsti- ja arendusringide lastega tähistati Mardi- ja Kadripäeva. Lapsed valmistasid erinevaid maske õpetajate juhendamisel. Tutvututi vana ja rikkaliku kadri kombestikuga, lahendati mõistatusi, lauldi ja tantsiti. Räägiti sellest, kuidas vanasti leiba tehti ja kuidas see toimub nüüd ning miks tuleb leiba austada.

Kadrid soovisid kõigile vilja- ja karjaõnne, aga ka tervist ja õnne tänastes tegemistes. Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 25.11.2014


 

Luulekonkurss „Kuldne sügis“

 15.oktoobril oli TKNM arendusringides sagimist palju. Toimus mudilaste luulekonkurss „Kuldne sügis“, mille korraldas arendusringide õpetaja Inna Siispool. Laste etteasteid tulid vaatama nende vanemad, õed ja vennad. Sügisluuletustega astus üles 26 vaprat poissi ja tüdrukut. Kõik olid tublid. Õhtu lõppes laulude ja ringmängudega. Rõõmu jätkus kõigile.

                               

Lisatud: 16.10.2014


JÄTKUB HUVIRINGIDESSE REGISTREERIMINE

Kopli Huvikool huviringidesse registreerimine käib täie hooga. Ringidesse saab registreerida nii kodulehel kui ka noortemajas kohapeal.

Lisatud: 09.09.2014


 

 

 

 

Teabe- ja tegudepäev

„Turvaline kooliaasta“ Stroomi rannas 

Tallinna Kopli Huvikool korraldas 6.septembril  kell 12.00 – 17.00kooliaasta algust tähistava heategevusliku pereürituse

„Turvaline kooliaasta“.

Päevast osavõtjatele jagati mitmekülgset infot huviringide tööst

Tallinna huvikoolides ja vaba aja sisustamise võimalustest.

Programmis olid meisterdamistöökojad, ühistegevused politsei- ja päästetöötajatega, spordivõistlused ja osavusmängud, julgetele põnevad atraktsioonid ja „pöörlev auto“ ning sportbatuut. 

Kell 12.30-16.00 toimus laval Tallinna huvikoolide õpilaste kontsert.

Esinesid külalised Sillamäe Huvi- ja Noortekeskusest "ULEI".

Päeva jooksul pakuti palju kasulikku teavet ning põnevaid tegevusi. 

Täname koostööpartnereid: Tallinna Haridusamet,Tallinna Kanutiaia Noortemaja, Huvikeskus "Kullo", Mustamäe Laste Loomingu Maja, Põhja-Tallinna Valitsus, Swedbank, Päästeameti Põhja päästekeskus, AS Balbiino, AGA, Maanteeamet, OÜ Autosõit jt 

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >>
näita kõik

Lisatud: 09.09.2014


 

 

Mudilased esinesid Tallinna Loomaaias 

Kopli Huvikool mudilaste tantsuringid õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel osalesid pühapäeval, 24.augustil Tallinna Loomaaia 75.sünnipäeval ning esinesid kolme toreda tantsuga: „Jänkud“, Vallatud konnad“ ja „Lõbusad loomad“.

 

Lisatud: 27.08.2014


Tallinna Kopli Huvikool LINNALAAGER

Toimub: 9.-20. juunini 2014.a. Kopli Huvikools aadressil Lina tn 8.
Laagri päev: kella 9.00-st kuni kella 16.00-ni.
Linnalaagrisse oodatakse lapsi vanuses 7 – 13 aastat. Linnalaagri maksumus on 90 eurot (10 päeva). Laagri eest tasumine toimub Tallinna Linnakantselei Finantsteenistuse arve alusel.
Linnalaagri eesmärk: 
tervistav, aktiivne ja arendav vaba aja veetmine suvises Tallinnas. Laagris korraldatakse nii loomingulisi tegevusi kui sportlikke ettevõtmisi Kopli Huvikool õpetajate juhendamisel.
Päevakava:

 • 9.00 – 12.00 huvitegevus
 • 13.00 lõuna – soe toit bistroos
 • 13.00 – 16.00 huvitegevus

Info ja registreerimine: info@khk.edu.ee; tel 662 71 02
Registreerimiseks palume täita avaldus ja jätta TKNM valvelauda.

PILDID: https://www.koplihuvikool.edu.ee/galerii

Lisatud: 21.03.2014


Kopli Huvikool autasustas 2013.-2014.õppeaasta parimaid õpilasi, töötajaid ja lapsevanemaid 

28.mail toimus Kopli huvikool saalis direktori pidulik vastuvõtt. Huvikooli lõpetajatele anti kätte lõputunnistused ning tunnustati kiituskirjaga 2013.-2014.õppeaasta parimaid õpilasi, tänukirja ning meenetega töötajaid ja lapsevanemaid. Vaata pilte: www.koplinoortemaja.edu.ee/galerii

Lisatud: 2.06.2014


Tallinna Kopli Huvikool kevadkontsert „KEVADE VÄRVID“ 

Neljapäeval, 22.mail 2014 algusega 18.00 toimub Salme Kultuurikeskuseses (Salme 12) Tallinna Kopli Huvikool õpilasringide kevadkontsert „KEVADE VÄRVID“. 

Kontserdil esinevad nii suured kui väikesed laulu- ja tantsulapsed. Läheme koos laulude ja tantsudega vastu päikselisele suvele. 

Kontsert on tasuta. Oodatud on kõik huvilised. Vaata pilte: www.koplinoortemaja.edu.ee/galerii

Lisatud: 6.05.2014


Estraaditantsustuudio EXTEMP KOOLITANTS 2014 finaalis  

Koolinoorte tantsufestivalil KOOLITANTS 2014 pääses lõppvooru Tallinna Kopli Huvikool estraaditantsustuudio EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel. Rühm esineb 19.aprillil kell 19.00 Nokia kontserdisaalis algavas lõppvoorus estraaditantsu kategoorias tantsuga „Jalutuskäik Pariisis“.

Lisatud: 16.04.2014


Mudilased andsid konkursil „Eesti keele kaunis kõla“ uhke etenduse

12. märtsil 2014 toimus Estonia teatri valges saalis ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ lõppvoor, kus ligi 30 väikest sõnakunstnikku andsid uhke etenduse.

Publikut vaimustasid esinejate siirus ja emotsionaalsus ning sisemine rõõm, mida oskuslikult kuulajatega jagati. Kõik esinejad pälvisid tugeva aplausi ja žürii kiituse. Mõnigi neist võiks žürii arvates juba täna näitlemiskooli minna, kui sinna nii väikesi õpilasi vastu võetaks.

Kuna kõik esinejad olid suurepärased, tuli žüriil (näitlejanna Elle Kull, muusikapedagoog Ave Kumpas, teleajakirjanik Hannes Hermaküla ning Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula ja alushariduse osakonna juhataja Marika Kallas) valida mitte võitjaid, vaid oma „lemmikuid“.

Eriliselt tõsteti esile järgmised väikesed etlejad:

 • Anna Septer Tallinna Luha Lasteaiast (juhendaja Ene Veskus);
 • Taaniel Rumask Tallinna Muinasjutu Lasteaiast (juhendaja Kersti Ots);
 • Robert Naarits Tallinna Lasteaiast Kiikhobu (juhendaja Lydia Vunder);
 • Marta Loore Pürg Tallinna Männiku Lasteaiast (juhendaja Vera Uudemets);
 • Linda Liis Kannukene Tallinna Lasteaiast Rabarüblik (juhendaja Piia Aasmäe);
 • Mihkel Rehepapp Tallinna Rännaku Lasteaiast (juhendaja Piret Madar).


Tallinna Kopli Huvikool korraldas konkurssi juba 11. korda, aga eesmärk on alati olnud üks: õpetada lapsi eesti keelt hoidma ja armastama. Konkursiga väärtustatakse ka õpetajaid, kes ilusat eesti keelt mudilastele õpetavad.

Linnaosade kaupa toimunud eelvoorudesse registreerus 99-st Tallinna haridusasutusest kokku 250 etlejat, kellest lõppvooru pääses 30 tublimatest tublimat.

Lisatud: 14.03.2014


XI ülelinnaline koolieelikute etlemiskonkurss „Eesti keele kaunis kõla“

Kolmapäeval , 12. märtsil algusega kell 18.00 toimub Estonia teatri valges saalis ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ lõppvoor ja pidulik lõpetamine.

Konkursi eesmärgiks on läbi luule tuua esile eesti keele kaunis kõla ning õpetada lapsi oma keelt hoidma ja armastama. Konkursiga soovitakse väärtustada kõiki neid õpetajaid, kes on mudilastele õpetanud ilusat eesti keelt.

Tänavuse konkursi linnaosade eelvoorudesse registreerus 250 etlejat 99-st erinevast Tallinna haridusasutusest, lõppvooru valis žürii 30 tublimatest tublimat.

Konkurssi korraldab Tallinna Kopli Huvikool, seda toetavad Tallinna Haridusamet, kõik Tallinna linnaosade valitsused ning paljud haridusasutused üle terve linna.

Lisatud: 11.03.2014


XI ülelinnalise mudilaste etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ Põhja-Tallinna eelvoor

Põhja-Tallinna luulehommikuga 6.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses lõppesid Tallinna Kopli Huvikool poolt korraldatava etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ eelvoorud. Neis osales ühtekokku 250 last 99-st erinevast Tallinna haridusasutusest üle linna. Lõppvooru, mis toimub 12.märtsil Estonia valges saalis, pääsesid 30 tublimatest tublimat. 

Kopli Huvikoolst esinesid eelvoorus luuletustega Ilona Dumčiute ja Ilarion Dumčius õpetaja Kristina Kodase juhendamisel.

Lisatud: 06.03.2014


Festivali Koolitants 2014 piirkondlikesse voorudesse edasipääsejad on selgunud 

Kopli Huvikoolst pääsesid kõik meie tantsukollektiivid edasi Tallinna piirkondlikku vooru, mis toimub 16.märtsil Salme Kultuurikeskuses.

Seal esinevad:

 • Mudilaste tantsutrupp J.Fortunova juhendamisel tantsuga „Kingarock“
 • Estraaditantsustuudio EXTEMP O.Saltõkova juhendamisel tantsuga „Jalutuskäik Pariisis“
 • Estraaditantsustuudio Korellon tantsusolist Anita Kurõljova tantsuga „Vastasseis“  

Palju õnne ja edu järgmistel esinemistel!

Lisatud: 25.02.2014


Tunnustus Põhja-Tallinna Valitsuselt

 

22.veebruaril tähistas Põhja-Tallinna Valitsus Eesti Vabariigi 96.aastapäeva Salme Kultuurikeskuses linnaosa vanema vastuvõtuga. Tänati inimesi, kes on linnaosa jaoks midagi märkimisväärset teinud. Teiste seas andis Põhja-Tallinna vanem Katrin Tammemägi tänukirja Kopli Huvikool õpetajale ja kunstnikule Signe Suvistele, kes on palju aastaid kujundanud ja kaunistanud kõiki Kopli Huvikool üritusi ja tähtpäevi.

Palju õnne!

Lisatud: 25.02.2014 


Eesti Vabariigi 96.aastapäevale pühendatud kontsert

20.veebruaril toimus Kopli Huvikool saalis Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud kontsert.

Meeleolukal kontserdil esinesid noortemaja mudilased, laulu- ja tantsuringide õpilased, klaveriklassi õpilased ning solistid.  Peale kontserti ootas osalejaid kaunis kringlilaud.

Rõõmu jätkus nii lastele, vanematele kui külalistele ning seda lisas teadmine, et Eestimaa – need oleme meie kõik!

Lisatud: 18.02.2014


Haridusametis on avatud õpilastööde näitus „Sini-must-valge“

18. veebruarist 14. märtsini 2014 saab haridusametis vaadata Tallinna Kopli Huvikool Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud näitust „Sini-must-valge“. 

Sini-must-valgeid töid on Kopli huvikool õpilased vabariigi sünnipäeva puhul teinud juba enam kui kümme aastat. 

Õpetajate Signe Suviste ja Jelena Voronova juhendamisel on taas valminud peened ja – vaatamata sellele, et kasutada oli vaid kolm värvi – värviküllased kollaažid. Küllap annab töödele lisavärvi neil peegelduv meeleolu – pidulik ja oma kodumaad austav. 

Loomulikult teevad pildid nauditavaks ka laste fantaasia ja värsked mõtted, millel õpetajad on vabalt voolata lasknud. 

Aga eks veenduge ise!

Lisatud: 18.02.2014


Mudilaste luuleõhtud  

Kopli Huvikool luuleõhtutel kõlasid luuletused nii eesti kui vene keeles. Konkursi „Eesti keele kaunis kõla“ Põhja-Tallinna eelvooru, mis toimub 6.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, otsustati saata lapsed mudilaste laulu- ja tantsurühmast „Viisikera“. Ilona Dumčiute loeb luuletusi „Kutsikas“ ja „Kass küsib piima“ ning Ilarion Dumčius loeb luuletusi „Pensionile“ ja „Paha jonn“. Majasisestel luuleõhtutel esinesid mudilased õpetajate Kristina Kodase, Inna Siispooli ja Veronika Armoni juhendamisel.

 

Lisatud: 17.02.2014


Sõber KOER 

Koertekool LEADER demonstreeris oma kasvandike oskusi ja sõnakuulekust Kopli huvikool saalis 8.veebruaril. Osalesid lapsed kunsti- ja  anglistika ringidest ning estraaditantsustuudiost EXTEMP.

Lisatud: 13.02.2014


Meie Eesti head asjad 

Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves tänas kauni tänukirjaga kõiki lapsi huvitavate ja ilusate kunstitööde eest. Konkursil „Meie Eesti head asjad“ osales Tallinna Kopli Huvikoolst 66 tööd.

Konkurss näitas, et me hoolime oma kodumaast ning oskame näha tema positiivseid külgi. Koos muudame Eesti veelgi paremaks.

Lisatud: 7.02.2014


Eesti Vabariigi 96.aastapäevale pühendatud kontsert

20.veebruaril algusega 17.30 toimub KNM saalis pidulik kontsert.

Esinevad Tallinna Kopli Huvikool mudilased, laulu- ja tantsuringide õpilased, klaveriklassi õpilased ning solistid.

Olete oodatud!

Lisatud: 6.02.2014


Kopli Huvikool õpilaste tööd joonistuste konkursil  

Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves kuulutas välja joonistuste konkursi „Meie Eesti head asjad“. Sinna on oma toredad tööd saatnud ka Kopli Huvikool kunstiringide õpilased õpetajate J.Voronova ja S. Suviste juhendamisel. Töid saab vaadata virtuaalselt Facebookis ja kiita lapsi aadressil https://bit.ly/EestiAsjad 

 

Lisatud: 30.01.2014


Kopli Huvikool klaveriklassi õpilased esinevad minifestivalil Kullos 
 
1.-2. veebruaril toimub Huvikeskuses Kullo mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestival MIT/t/MU/u/S. Juba viiendat korda toimuval minifestivalil osalevad klaveriõpilased, kes tegutsevad huvikeskustes, loomingumajades, noortemajades, põhikoolide ja gümnaasiumide juures asuvates klaveriõpetuse klassides või ringides. Kopli Huvikoolst osalevad kolm õpilast: Karina Nesvetaeva, Nikita Beljaev ja Anita Mia Copeland. Õpilasi juhendab õpetaja Jelena Novikova. Vaata lähemalt:
https://www.kullo.ee/Uudised/Mittemuusikakoolide_klaveriopilaste_minifestival_MIT_t_MU_u_S

Lisatud: 27.01.2014


KOOLITANTS kutsub meid jälle 

Juba kahekümnendat korda toimuval KOOLITANTSU festivalil osalevad taas Kopli Huvikool tantsuringid.

Estraadi- ja showtantsuga astuvad üles EXTEMPT tantsijad õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel, mudilaste tantsurühm esineb tantsuga „Kinga rock“  õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel, estraaditantsustuudio KORELLON esineb Egor Zadoja juhendamisel ning solistina astub üles Anita Kurõljova tantsuga „Vastasseis“. KOOLITANTSU Tallinna eelvoor toimub 1.-2.veebruaril Salme Kultuurikeskuses.

Lisatud: 17.01.2014

 
Uudised
Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!
 
Jätkub registreerumine huviringidesse! Osalemiseks täida avaldus valitud huviringi lehel. Info huviringide kohta on täienemisel.
 
Täpsem info tel 6627102 / 5172198 (õppejuht)
 
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt: vali ring ja tee täpselt juhendi järgi. Videojuhise leiad SIIT.
 
Kui digitaalne esitamine on võimatu, siis paberblankette saab küsida huvikooli administraatori käest.
 
 
Teated

 

 

"Märka ja aita"


Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 4022 juhiabi - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@khk.edu.ee

Avaldused ja dokumendid:
juhiabi@khk.edu.ee