по-русски

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid UUS!
Basskitarr või pop-jazz klaver UUS!

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
EXTEMP mudilased
Hip-hop & tänavatants 
Laste tantsustuudio "FORTE" 
Showtants Firework

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Tarbekunst - keraamika, klaas 

MITMESUGUST
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu Veronika Armon (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Lastejooga

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Veronika Armon (eesti keele baasil)
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Mudilaste kunstiring
Teatriring
Meie aadress:
Lina 8, 10314 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 7268 sekretär - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@koplihuvikool.edu.ee 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

 


 

JÕULUKUU HEATEGEVUSLOTERII

IGA LOOS VÕIDAB!

KUTSUME TEID OSALEMA HEATEGEVUSLOTERIIS.

TULU ANNETAME „MÄRKA JA AITA“ FONDI, MILLE EESMÄRGIKS ON AIDATA TALLINNA MUNITSIPAALHARIDUSASUTUSTE LAPSI,

KES ERINEVATEL PÕHJUSTEL VAJAVAD MATERIAALSET ABI

 

NORMAALSEKS OSALEMISEKS ÕPPETÖÖS.

Lisatud: 12.12.2014


 

"Päkapikk Pupi ja tema sõbrad"

17.detsembril kell 17.00 etendub Kopli noortemaja saalis etendus mudilastele pealkirjaga "Päkapikk Pupi ja tema sõbrad" õpetaja Veera Kudrina juhendamisel. Peale etendust saavad mudilased koos mängida ja tantsida.

 Lisatud: 10.12.2014


Memme-taadi jõulupidu

13.detsembril algusega 13.00 peame Kopli noortemajas koos Kopli Seltsi eakatega Memme-taadi jõulupidu. Külla ootame ka linnaosa vanemat Karin Tammemäge. Külalistele esinevad meie huvikooli estraaditantsustuudio "EXTEMP" tantsijad, lastetantsu rühm, estraadilaulustuudio KNM lauljad ja klaveriklassi õpilased. Vaata pilte galeriist.

 Lisatud: 03.12.2014


Jõulutöötoad Tallinna Kopli Noortemajas

Tallinna Kopli Noortemajas toimuvad 8.-12. detsembrini Jõulutöötoad „USIN PÄKAPIKK“, kus tutvustatakse Jõulude traditsioone ja rahvakombeid läbi isetegemise ja kogemise. Sinna on oodatud Tallinna koolide algklasside õpilased vanuses 7-12. Rühma suurus töötoas on kuni 15 last. Töötubasid juhendavad Kopli noortemaja õpetajad. Töötubades saab valmistada jõulukaunistusi ja –kaarte, ehtida küünlaid või lugeda muinasjutte ning kaunistada piparkooke. Osalemine töötubades on tasuta. Projekti toetab Tallinna Haridusamet.

 

Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 26.11.2014


Kopli noortemaja õpilaste esinemised Jõulukuul

6.detsembril toimuvad Stroomi Keskuse avamisel  väikesed kontserdid, kus esinevad kell 12.45 meie mudilaste tantsurühm „Forte“, kell 14.15estraaditantsustuudio EXTEMP keskmine rühm ja kell 18.30 estraadilaulustuudio KNM laululapsed. 

7.detsembril kell 12.30  esinevad Raekoja platsil Jõuluturul mudilaste tantsustuudio "Forte", estraaditantsustuudio "KORELLON", estraadilaulustuudio KNM ja tänavatantsu rühma õpilased. Vaata kõiki videosid: www.christmasmarket.ee    - 7.dets.

13.detsembril kell 13.00 esinevad Kopli noortemajas Memme-taadi jõulupeol estraaditantsustuudio "EXTEMP", estraadilaulustuudio KNM, lastetantsu ja klaveriklassi lapsed.

22.novembril kell 17.30 esinesid Jõuluturul Kopli Noortemaja estraadilaulustuudio KNM noored solistid. Vaata:  https://www.youtube.com/watch?v=d9UeX-fPRYw&index=8&list=UUpCDCUTSq-g4JHL-hBkiz7A&spfreload=10

Lisatud: 26.11.2014


AIDSi vastu võitlemise päev

1. detsembril tähistatakse ülemaailmset AIDSi vastu võitlemise päeva (World AIDS Day). Päeva eesmärk on juhtida maailma tähelepanu HIV ja AIDSi epideemia levikut takistavale ennetustööle ning toetada inimesi, kes on viiruse kandjad või haigestunud AIDSi. 

Ülemaailmsel AIDSi vastu võitlemise päeval kantakse punast solidaarsuslinti (Red Ribbon), mis sümboliseerib ühtsust võitluses HIV-i ja AIDS-iga. Punane lint on HOOLIMISE ja VASTUTUSE sümbol väljendamaks seda, et me hoolime neist, kellel on HI viirus või kes on juba haigestunud ja surnud AIDSi. Punane lint on ka LOOTUSE sümbol, sest inimkonna ülesandeks on leida ravimid ja ravi AIDSi vastu. Punase Lindi kandmist peetakse esimeseks sammuks HIVi ja AIDSi vastases võitluses. Linti võib kanda ükskõik mistahes päeval, kuid eriti ülemaailmsel AIDSi vastu võitlemise päeval. 

Vaata pilte galeriist.

I ADVENT 

Laupäeval, 29.novembril tähistame Kopli noortemajas I Adventi. Sellega algab Jõulude ootuse aeg, kui alustame ettevalmistusi Jõulude tulekuks. Anglistica, kunstiringide ja tantsuringide lapsed süütavad I Advendi tähistamiseks meie õuele küünlad. Kuulatakse ilusat jõulumuusikat ning valmistatakse oma käega esimesed selle aasta jõulukaunistused. Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 26.11.2014


Kadripäev

Kadri laupäeval, 24.novembril külastasid Kopli noortemaja mudilaste ringe kadrisandid. Koos mudilaste tantsuringide, loovus-, kunsti- ja arendusringide lastega tähistati Mardi- ja Kadripäeva. Lapsed valmistasid erinevaid maske õpetajate juhendamisel. Tutvututi vana ja rikkaliku kadri kombestikuga, lahendati mõistatusi, lauldi ja tantsiti. Räägiti sellest, kuidas vanasti leiba tehti ja kuidas see toimub nüüd ning miks tuleb leiba austada.

Kadrid soovisid kõigile vilja- ja karjaõnne, aga ka tervist ja õnne tänastes tegemistes. Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 25.11.2014


 

Luulekonkurss „Kuldne sügis“

 15.oktoobril oli TKNM arendusringides sagimist palju. Toimus mudilaste luulekonkurss „Kuldne sügis“, mille korraldas arendusringide õpetaja Inna Siispool. Laste etteasteid tulid vaatama nende vanemad, õed ja vennad. Sügisluuletustega astus üles 26 vaprat poissi ja tüdrukut. Kõik olid tublid. Õhtu lõppes laulude ja ringmängudega. Rõõmu jätkus kõigile.

                               

Lisatud: 16.10.2014


JÄTKUB HUVIRINGIDESSE REGISTREERIMINE

Kopli Noortemaja huviringidesse registreerimine käib täie hooga. Ringidesse saab registreerida nii kodulehel kui ka noortemajas kohapeal.

Lisatud: 09.09.2014


 

 

 

 

Teabe- ja tegudepäev

„Turvaline kooliaasta“ Stroomi rannas 

Tallinna Kopli Noortemaja korraldas 6.septembril  kell 12.00 – 17.00kooliaasta algust tähistava heategevusliku pereürituse

„Turvaline kooliaasta“.

Päevast osavõtjatele jagati mitmekülgset infot huviringide tööst

Tallinna huvikoolides ja vaba aja sisustamise võimalustest.

Programmis olid meisterdamistöökojad, ühistegevused politsei- ja päästetöötajatega, spordivõistlused ja osavusmängud, julgetele põnevad atraktsioonid ja „pöörlev auto“ ning sportbatuut. 

Kell 12.30-16.00 toimus laval Tallinna huvikoolide õpilaste kontsert.

Esinesid külalised Sillamäe Huvi- ja Noortekeskusest "ULEI".

Päeva jooksul pakuti palju kasulikku teavet ning põnevaid tegevusi. 

Täname koostööpartnereid: Tallinna Haridusamet,Tallinna Kanutiaia Noortemaja, Huvikeskus "Kullo", Mustamäe Laste Loomingu Maja, Põhja-Tallinna Valitsus, Swedbank, Päästeameti Põhja päästekeskus, AS Balbiino, AGA, Maanteeamet, OÜ Autosõit jt 

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >>
näita kõik

Lisatud: 09.09.2014


 

 

Mudilased esinesid Tallinna Loomaaias 

Kopli Noortemaja mudilaste tantsuringid õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel osalesid pühapäeval, 24.augustil Tallinna Loomaaia 75.sünnipäeval ning esinesid kolme toreda tantsuga: „Jänkud“, Vallatud konnad“ ja „Lõbusad loomad“.

 

Lisatud: 27.08.2014


Tallinna Kopli Noortemaja LINNALAAGER

Toimub: 9.-20. juunini 2014.a. Kopli Noortemajas aadressil Lina tn 8.
Laagri päev: kella 9.00-st kuni kella 16.00-ni.
Linnalaagrisse oodatakse lapsi vanuses 7 – 13 aastat. Linnalaagri maksumus on 90 eurot (10 päeva). Laagri eest tasumine toimub Tallinna Linnakantselei Finantsteenistuse arve alusel.
Linnalaagri eesmärk: 
tervistav, aktiivne ja arendav vaba aja veetmine suvises Tallinnas. Laagris korraldatakse nii loomingulisi tegevusi kui sportlikke ettevõtmisi Kopli Noortemaja õpetajate juhendamisel.
Päevakava:

 • 9.00 – 12.00 huvitegevus
 • 13.00 lõuna – soe toit bistroos
 • 13.00 – 16.00 huvitegevus

Info ja registreerimine: info@koplinoortemaja.edu.ee; tel 662 71 02
Registreerimiseks palume täita avaldus ja jätta TKNM valvelauda.

PILDID: https://www.koplinoortemaja.edu.ee/galerii

Lisatud: 21.03.2014


Kopli Noortemaja autasustas 2013.-2014.õppeaasta parimaid õpilasi, töötajaid ja lapsevanemaid 

28.mail toimus Kopli noortemaja saalis direktori pidulik vastuvõtt. Huvikooli lõpetajatele anti kätte lõputunnistused ning tunnustati kiituskirjaga 2013.-2014.õppeaasta parimaid õpilasi, tänukirja ning meenetega töötajaid ja lapsevanemaid. Vaata pilte: www.koplinoortemaja.edu.ee/galerii

Lisatud: 2.06.2014


Tallinna Kopli Noortemaja kevadkontsert „KEVADE VÄRVID“ 

Neljapäeval, 22.mail 2014 algusega 18.00 toimub Salme Kultuurikeskuseses (Salme 12) Tallinna Kopli Noortemaja õpilasringide kevadkontsert „KEVADE VÄRVID“. 

Kontserdil esinevad nii suured kui väikesed laulu- ja tantsulapsed. Läheme koos laulude ja tantsudega vastu päikselisele suvele. 

Kontsert on tasuta. Oodatud on kõik huvilised. Vaata pilte: www.koplinoortemaja.edu.ee/galerii

Lisatud: 6.05.2014


Estraaditantsustuudio EXTEMP KOOLITANTS 2014 finaalis  

Koolinoorte tantsufestivalil KOOLITANTS 2014 pääses lõppvooru Tallinna Kopli Noortemaja estraaditantsustuudio EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel. Rühm esineb 19.aprillil kell 19.00 Nokia kontserdisaalis algavas lõppvoorus estraaditantsu kategoorias tantsuga „Jalutuskäik Pariisis“.

Lisatud: 16.04.2014


Mudilased andsid konkursil „Eesti keele kaunis kõla“ uhke etenduse

12. märtsil 2014 toimus Estonia teatri valges saalis ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ lõppvoor, kus ligi 30 väikest sõnakunstnikku andsid uhke etenduse.

Publikut vaimustasid esinejate siirus ja emotsionaalsus ning sisemine rõõm, mida oskuslikult kuulajatega jagati. Kõik esinejad pälvisid tugeva aplausi ja žürii kiituse. Mõnigi neist võiks žürii arvates juba täna näitlemiskooli minna, kui sinna nii väikesi õpilasi vastu võetaks.

Kuna kõik esinejad olid suurepärased, tuli žüriil (näitlejanna Elle Kull, muusikapedagoog Ave Kumpas, teleajakirjanik Hannes Hermaküla ning Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula ja alushariduse osakonna juhataja Marika Kallas) valida mitte võitjaid, vaid oma „lemmikuid“.

Eriliselt tõsteti esile järgmised väikesed etlejad:

 • Anna Septer Tallinna Luha Lasteaiast (juhendaja Ene Veskus);
 • Taaniel Rumask Tallinna Muinasjutu Lasteaiast (juhendaja Kersti Ots);
 • Robert Naarits Tallinna Lasteaiast Kiikhobu (juhendaja Lydia Vunder);
 • Marta Loore Pürg Tallinna Männiku Lasteaiast (juhendaja Vera Uudemets);
 • Linda Liis Kannukene Tallinna Lasteaiast Rabarüblik (juhendaja Piia Aasmäe);
 • Mihkel Rehepapp Tallinna Rännaku Lasteaiast (juhendaja Piret Madar).


Tallinna Kopli Noortemaja korraldas konkurssi juba 11. korda, aga eesmärk on alati olnud üks: õpetada lapsi eesti keelt hoidma ja armastama. Konkursiga väärtustatakse ka õpetajaid, kes ilusat eesti keelt mudilastele õpetavad.

Linnaosade kaupa toimunud eelvoorudesse registreerus 99-st Tallinna haridusasutusest kokku 250 etlejat, kellest lõppvooru pääses 30 tublimatest tublimat.

Lisatud: 14.03.2014


XI ülelinnaline koolieelikute etlemiskonkurss „Eesti keele kaunis kõla“

Kolmapäeval , 12. märtsil algusega kell 18.00 toimub Estonia teatri valges saalis ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ lõppvoor ja pidulik lõpetamine.

Konkursi eesmärgiks on läbi luule tuua esile eesti keele kaunis kõla ning õpetada lapsi oma keelt hoidma ja armastama. Konkursiga soovitakse väärtustada kõiki neid õpetajaid, kes on mudilastele õpetanud ilusat eesti keelt.

Tänavuse konkursi linnaosade eelvoorudesse registreerus 250 etlejat 99-st erinevast Tallinna haridusasutusest, lõppvooru valis žürii 30 tublimatest tublimat.

Konkurssi korraldab Tallinna Kopli Noortemaja, seda toetavad Tallinna Haridusamet, kõik Tallinna linnaosade valitsused ning paljud haridusasutused üle terve linna.

Lisatud: 11.03.2014


XI ülelinnalise mudilaste etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ Põhja-Tallinna eelvoor

Põhja-Tallinna luulehommikuga 6.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses lõppesid Tallinna Kopli Noortemaja poolt korraldatava etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ eelvoorud. Neis osales ühtekokku 250 last 99-st erinevast Tallinna haridusasutusest üle linna. Lõppvooru, mis toimub 12.märtsil Estonia valges saalis, pääsesid 30 tublimatest tublimat. 

Kopli Noortemajast esinesid eelvoorus luuletustega Ilona Dumčiute ja Ilarion Dumčius õpetaja Kristina Kodase juhendamisel.

Lisatud: 06.03.2014


Festivali Koolitants 2014 piirkondlikesse voorudesse edasipääsejad on selgunud 

Kopli Noortemajast pääsesid kõik meie tantsukollektiivid edasi Tallinna piirkondlikku vooru, mis toimub 16.märtsil Salme Kultuurikeskuses.

Seal esinevad:

 • Mudilaste tantsutrupp J.Fortunova juhendamisel tantsuga „Kingarock“
 • Estraaditantsustuudio EXTEMP O.Saltõkova juhendamisel tantsuga „Jalutuskäik Pariisis“
 • Estraaditantsustuudio Korellon tantsusolist Anita Kurõljova tantsuga „Vastasseis“  

Palju õnne ja edu järgmistel esinemistel!

Lisatud: 25.02.2014


Tunnustus Põhja-Tallinna Valitsuselt

 

22.veebruaril tähistas Põhja-Tallinna Valitsus Eesti Vabariigi 96.aastapäeva Salme Kultuurikeskuses linnaosa vanema vastuvõtuga. Tänati inimesi, kes on linnaosa jaoks midagi märkimisväärset teinud. Teiste seas andis Põhja-Tallinna vanem Katrin Tammemägi tänukirja Kopli Noortemaja õpetajale ja kunstnikule Signe Suvistele, kes on palju aastaid kujundanud ja kaunistanud kõiki Kopli Noortemaja üritusi ja tähtpäevi.

Palju õnne!

Lisatud: 25.02.2014 


Eesti Vabariigi 96.aastapäevale pühendatud kontsert

20.veebruaril toimus Kopli Noortemaja saalis Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud kontsert.

Meeleolukal kontserdil esinesid noortemaja mudilased, laulu- ja tantsuringide õpilased, klaveriklassi õpilased ning solistid.  Peale kontserti ootas osalejaid kaunis kringlilaud.

Rõõmu jätkus nii lastele, vanematele kui külalistele ning seda lisas teadmine, et Eestimaa – need oleme meie kõik!

Lisatud: 18.02.2014


Haridusametis on avatud õpilastööde näitus „Sini-must-valge“

18. veebruarist 14. märtsini 2014 saab haridusametis vaadata Tallinna Kopli Noortemaja Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud näitust „Sini-must-valge“. 

Sini-must-valgeid töid on Kopli noortemaja õpilased vabariigi sünnipäeva puhul teinud juba enam kui kümme aastat. 

Õpetajate Signe Suviste ja Jelena Voronova juhendamisel on taas valminud peened ja – vaatamata sellele, et kasutada oli vaid kolm värvi – värviküllased kollaažid. Küllap annab töödele lisavärvi neil peegelduv meeleolu – pidulik ja oma kodumaad austav. 

Loomulikult teevad pildid nauditavaks ka laste fantaasia ja värsked mõtted, millel õpetajad on vabalt voolata lasknud. 

Aga eks veenduge ise!

Lisatud: 18.02.2014


Mudilaste luuleõhtud  

Kopli Noortemaja luuleõhtutel kõlasid luuletused nii eesti kui vene keeles. Konkursi „Eesti keele kaunis kõla“ Põhja-Tallinna eelvooru, mis toimub 6.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, otsustati saata lapsed mudilaste laulu- ja tantsurühmast „Viisikera“. Ilona Dumčiute loeb luuletusi „Kutsikas“ ja „Kass küsib piima“ ning Ilarion Dumčius loeb luuletusi „Pensionile“ ja „Paha jonn“. Majasisestel luuleõhtutel esinesid mudilased õpetajate Kristina Kodase, Inna Siispooli ja Veronika Armoni juhendamisel.

 

Lisatud: 17.02.2014


Sõber KOER 

Koertekool LEADER demonstreeris oma kasvandike oskusi ja sõnakuulekust Kopli noortemaja saalis 8.veebruaril. Osalesid lapsed kunsti- ja  anglistika ringidest ning estraaditantsustuudiost EXTEMP.

Lisatud: 13.02.2014


Meie Eesti head asjad 

Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves tänas kauni tänukirjaga kõiki lapsi huvitavate ja ilusate kunstitööde eest. Konkursil „Meie Eesti head asjad“ osales Tallinna Kopli Noortemajast 66 tööd.

Konkurss näitas, et me hoolime oma kodumaast ning oskame näha tema positiivseid külgi. Koos muudame Eesti veelgi paremaks.

Lisatud: 7.02.2014


Eesti Vabariigi 96.aastapäevale pühendatud kontsert

20.veebruaril algusega 17.30 toimub KNM saalis pidulik kontsert.

Esinevad Tallinna Kopli Noortemaja mudilased, laulu- ja tantsuringide õpilased, klaveriklassi õpilased ning solistid.

Olete oodatud!

Lisatud: 6.02.2014


Kopli Noortemaja õpilaste tööd joonistuste konkursil  

Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves kuulutas välja joonistuste konkursi „Meie Eesti head asjad“. Sinna on oma toredad tööd saatnud ka Kopli Noortemaja kunstiringide õpilased õpetajate J.Voronova ja S. Suviste juhendamisel. Töid saab vaadata virtuaalselt Facebookis ja kiita lapsi aadressil https://bit.ly/EestiAsjad 

 

Lisatud: 30.01.2014


Kopli Noortemaja klaveriklassi õpilased esinevad minifestivalil Kullos 
 
1.-2. veebruaril toimub Huvikeskuses Kullo mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestival MIT/t/MU/u/S. Juba viiendat korda toimuval minifestivalil osalevad klaveriõpilased, kes tegutsevad huvikeskustes, loomingumajades, noortemajades, põhikoolide ja gümnaasiumide juures asuvates klaveriõpetuse klassides või ringides. Kopli Noortemajast osalevad kolm õpilast: Karina Nesvetaeva, Nikita Beljaev ja Anita Mia Copeland. Õpilasi juhendab õpetaja Jelena Novikova. Vaata lähemalt:

Lisatud: 27.01.2014


KOOLITANTS kutsub meid jälle 

Juba kahekümnendat korda toimuval KOOLITANTSU festivalil osalevad taas Kopli Noortemaja tantsuringid.

Estraadi- ja showtantsuga astuvad üles EXTEMPT tantsijad õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel, mudilaste tantsurühm esineb tantsuga „Kinga rock“  õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel, estraaditantsustuudio KORELLON esineb Egor Zadoja juhendamisel ning solistina astub üles Anita Kurõljova tantsuga „Vastasseis“. KOOLITANTSU Tallinna eelvoor toimub 1.-2.veebruaril Salme Kultuurikeskuses.

Lisatud: 17.01.2014

 

Uudised

2020/2021.õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud. 

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

 

Avaldusi paberkandjal saab esitada alates augustist. 

 

Hea huvikooli õpilane!  

Hoia ennast ja teisi! Võimalusel osale oma ringi distantsõppes.

 


Teated

Igal lapsel oma pill

"Märka ja aita"


Meie koostööpartnerid