RINGID

TANTSULAAGER KAREPAL

LAUL ja MUUSIKA
Laulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid 
Trummiõpe

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp 6t/n
Hip-hop & tänavatants Firework 6t/n
Showtants Firework 6t/n
Laste tantsustuudio FORTE 6t/n
Loov- ja showtants 4t/n 
Street- ja showtants 4t/n
Tantsumiks Firework 1-2.kl 4t/n UUS!

KUNST
Kujutav kunst 6t/n - joonistamine, maalimine, graafika
Kujutav kunst 4t/n - joonistamine, maalimine, graafika 
Kunstilabor 6t/n
Tarbekunst 6t/n - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst 4t/n - keraamika, klaas (algajad)
Kunstiteraapia 4t/n 
Joonistamine ja meisterdamine 4t/n 
Klassikaline ja kaasaegne kunst 2t/n 
Moejoonistus ja disain 4t/n 

MITMESUGUST
Tehnika ja elektroonika  
Kodulugu (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio Attori 
Kodundus ja kokandus UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Teatriring
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil) 
Mudilaste arendus kooliks ettevalmistus UUS!

2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

 

 


Tantsustuudio EXTEMP tegi särava etteaste uhkes Jõuluetenduses

Estraadi ja rahvaste tantsustuudio EXTEMP osales detsembrikuus kogupere etenduses "Jõuluvana päästab uue aasta", mida mängiti Aleksela Kontserdimajas.

Etenduses oli palju mängulisust ja muinasjuttu, laulu ja tantsu. Tantsud õpetas lastele selgeks tantsustuudio kunstiline juht ja õpetaja Olga Saltõkova. 

Lisatud: 27.12.2018


Koolivaheaja tunniplaani leiad siit.

Lisatud: 18.12.2018


Meisterdamise ring valmistas piparkooke

Kopli huvikool avas novembri algul koostöös Ehte Humanitaargümnaasiumiga meisterdamise ringi otse koolis. Ringi juhendajaks sai õpetaja Lilia Volkova.

Kahe kuu jooksul on tehtud palju huvitavat. Jõulukuul õppisid lapsed üheskoos piparkooke küpsetama. Juba järgmises tunnis hakkavad nad neid kaunistama.

Reedel, 21.detsembril tulevad meisterdamise ringi lapsed koos õpetajaga noortemajja, kus jõulukuuskede meisterdamist õpetavad noortemaja õpetajad Valentina Šatskaja ja Jelena Voronova.

Meisterdamise ring on õpilastele tasuta. Seda finantseeritakse huvihariduse ja -tegevuse projektitoetuse abil.

Lisatud: 18.12.2018


Laululaste ja viiuli õpilaste talvekontsert

Laupäeval, 15.detsembril esinesid Kopli huvikool saalis meie noored lauljadõpetajate Julia Aare ja Julia Lentsmani juhendamisel ning viiuli eriala õpilasedõpetaja Margit Tisleri juhendamisel.

Paljudele lastele oli see esimeseks etteasteks oma muusikalisel teekonnal. Sellele vaatamata julgustas publik ning tervitas kõiki esinejad suure poolehoiu ja aplausiga. 

Vaata pilte galeriist.

Sule aken

Lisatud: 17.12.2018


Kunstikonkursi "VIKERKAAR 2018" tulemused on selgunud

Laste- ja noorte loomingukeskuse Almari poolt korraldatud maali- ja tarbekunsti konkursil "Vikerkaar 2018" osalesid ka meie kunsti- ja tarbekunsti ringide õpilased. Selle aasta teemaks oli "Me ei ole üksi Universumis". 

Reedel, 14.detsembril kuulutati välja parimad ning avati näitus konkursil osalenud töödest. See on välja pandud galeriis "Kajakas" (Vilisuu 7).

I koha pälvis 7-10.a laste vanuserühmas Kopli huvikool kunstiringi õpilaneAleksei Sorokin. Tema juhendaja on õpetaja Jelena Voronova. Palju õnne!

Lisatud: 14.12.2018


Jazzi kontsert-töötuba

Neljapäeval, 13.detsembril korraldas Kopli huvikool Pelgulinna Gümnaasiumi saalis õpilastele jazzi kontsert-töötoa, kus tutvustati basskitarri, kontrabassi ja jazz klaverit nii soolo kui ka bändi pillina.

Esinesid noored muusikud - Andres Alaru (kontrabass, basskitarr ja klaver), Madis Muul (klaver) ja Martin Petermann (trummid). Loodame peagi näha neid säravaid muusikuid õpetamas erinevaid pille meie majas.

Lisatud: 13.12.2018


Lisatud: 11.12.2018


Laulusolistid esinesid taas edukalt

Pühapäeval, 9.detsembril toimus Lindakivi Kultuurikeskuses XX rahvusvaheline Baltimaade Lasteloomingu Festival "ADVENT", millest võtsid osa meie tublid laulusolistid Ilona Dumčiute ja Ilarion Dumčius.

 Ilona  saavutas soololaulu nominatsioonis nooremas vanuseastmes II koha ja Illarion I koha. Õe ja venna duett lauluga Põhjamaast saavutas auväärse II koha. Soliste juhendab õpetaja Julia Aare.

Lisatud: 10.12.2018


Heategevuslik kontsert eakatele

Kolmapäeval, 5.detsembril toimus eakate kodus Kopli huvikool laulusolisti Illarion Dumčiuse esinemine Põhja-Tallinna eakatele.

Algselt kavandatud kahe solisti ja dueti esitlus kujunes ühe solisti haigestumise tõttu Illarioni elu esimeseks soolokontserdiks. Publik imetles noore solisti helisevat häält ning võttis tema laulud väga südamlikult vastu. Kontsert pakkus jõulurõõmu ja häid emotsioone kõigile.

Lisatud: 06.12.2018


Tähistasime üheskoos Advendi algust

Esmaspäeva õhtul, 3.detsembril kogunesid kunstiringide ja "Avatud maailma"rühmade lapsed kokku, et teada saada, mida tähendab sõna "advent", millised on advendi traditsioonid ja sümbolid.

Küünalde süütamine Kopli huvikool õues koos pehme lumseajuga tõi laste silmisse rõõmu ja sära. Nad tunnetasid Jõulude lähenemise maagiat. Õhtu jätkus soojas toas kuuma tee ja maiustustega.

I Advent koos laulu ja tantsuga Jõuluturul

Pühapäeval, 2.detsembril tähistasime I Adventi. Meie laste tantsustuudio FORTE, laulusolistid Ilona ja Illarion ning showtantsustuudio FIREWORK esinesid särtsaka etteastega Raekoja platsis Jõuluturul. 

Vaata pilte galeriist

Lisatud: 03.12.2018


Jõuluaeg on käes

Avatud Maailma, Arenduse ABC ja kunstiringide õpilased tervitasid jõuluaja saabumist sel pühapäeval, 25.novembril uhke jõulukuuse külastamisega Niguliste kirikus
 
Dekoratsioonifirma Shishi loodud jõulupuu on Nigulistes juba kolmandat aastat. Sel korral on kuusk senisest pidulikum ja pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale. Puu on nii kaunilt ehitud, et paneb nii laste kui täiskasvanute silmad särama.
 
Õpetajate Valentina Šatskaja ja Jelena Voronova eestvõttel käidi vaatamas ka Raekoja platsi Jõuluturgu, kus asub linna kõige tähtsam jõulupuu.
 
 

Lisatud: 28.11.2018


Isadepäeva kontsert Kopli huvikool saalis

Neljapäeval, 8.novembril toimus meie saalis meeleolukas kitarrikontsert, mis  oli pühendatud isadepäevale.

Paljudele lastele oli see esimeseks esinemiseks. Kõik tuli ilusasti välja ja õpitud lood said kenasti ette kantud. Eriti hästi  meeldisid lastele ja nende vanematele rütmikad palad ning koosmusitseerimine. Õpetaja Peep Taimla kasutas uusi rütmipille ja mängis mitmetes lugudes ise kaasa. Nii juhatabki ta lastele teed läbi rütmide ja kitarrihelide tõelise muusika juurde.


 Lisatud: 09.11.2018


  Rahvusvaheline tantsufestival GRAND PRIX 2018 Riias 

Sel nädalavahetusel, 3.-4.novembril osalesid Kopli huvikool estraadi jarahvatantsu stuudio EXTEMP tantsurühmad oma juhendajaõpetaja Olga Saltõkova eestvõttel Riias rahvusvahelisel tantsufestivalil GRAND PRIX 2018

Esinemine läks väga edukalt. Koju tuldi sületäie diplomite ja karikatega.

Vanem ja keskmine rühm saavutasid kaasaegse tantsu kategoorias vanuseastmes 11-15a tantsuga "Mis maa see on" I astme laureaadi tiitli ja tantsuga "Ainult oota" III astme laureaadi tiitli; pop tantsu kategoorias vanuses 11-15 pälvisid nad tantsuga "Pilt näituselt" I astme laureaadi tiitli ning tantsuga "Mul ükskõik" III astme laureaadi tiitli.

Lisaks festivalist osavõtule jõuti ühiselt tutvuda ka Riia kauni vanalinnaga.Vaata pilte galeriist!                      

PALJU ÕNNE, EXTEMP! Lisatud: 05.11.2018 


 Lisatud: 01.11.2018


 Loominguliste Inimeste Liit tunnustas meie muusikaõpetajat

 Festivali "Laulab Hing 2018" žürii tunnustas õpetaja JULIA LENTSMANIT kui parimat vokaalpedagoogi festivalil.

Õnnitleme!

 Lisatud: 01.11.2018


Õpilased külastasid loomade varjupaika

Reedel, 26.oktoobril käisid meie kunstiringide õpilased õpetaja Jelena Voronovaeestvõttel Paljassaare teel asuvas loomade varjupaigas. Saadi teada palju õpetlikku kasside ja koerte elust ning nende pidamisest. Lastel oli võimalus mängida erisuguste kiisudega.

Kaasa võeti rohkesti kingitusi neljajalgsetele sõpradele. Need anti kohapeal varjupaiga töötajate kätte. Täname kõiki, kes kogusid ja võtsid kaasa toitu kasside ja koerte jaoks.

 Lisatud: 29.10.2018


 Heategevuslik laat Vene Kultuurikeskuses 

Pühapäeval, 14.oktoobril esinesid Kopli huvikool laulustuudio solistid Ilona, Olesja ja Illarion  vene õigeusu heategevuslikul laadal POKROVSKAJA JARMARKA ning said väga sooja vastuvõtu osalisteks. 

Lisatud: 26.10.2018


Vaheaja tunniplaan

Vaheaja tunniplaani leiad siit: Vaheaja tunniplaan.pdf

Lisatud: 18.10.2018


Sügisene koolivaheaeg läheneb

Vaheajal, 26.oktoobril (reedel), toimub Kopli Huvikool õpilastele väljasõit Tallinna loomade varjupaika (Paljassaare tee 85). 

Kutsume õpilasi, kel on soov loomi aidata, tuua kaasa kuivtoitu ja konserve kassidele ja koertele või annetada raha nende ülalpidamiseks. Ekskursiooni ajal anname kogutud annetused varjupaigale üle. Täpsemat infot saab kunstiõpetajalt Jelena Voronovalt.

Lisatud: 10.10.2018


  

Õppeaasta algas toreda Aabitsapeoga

Esmaspäeval, 3.septembril toimus Tallinna koolide esimeste klasside õpilastele ja nende peredele Vabaduse väljakul vahva Aabitsapidu.

Tutvustasime Kopli huvikool huviringe ning pakkusime lastele erinevaid käelisi tegevusi. Meie telgis meisterdati endale mitmeid põnevaid asju  kunstiõpetajate Signe Suviste ja Jelena Voronova juhendamisel.

Vaata pilte galeriist
 
Lisatud: 04.09.2018


 

Lisatud: 04.09.2018


Kutsume teid osa saama Huviringide Päevast! Kopli Huvikool laulu- ja tantsulapsed esinevad kohe peale avamist kell 13.10. Kogu päeva kestel pakume lastele käelist tegevust ja meisterdamist ning tutvustame oma huviringe. Olete oodatud!


 
Aabitsapidu 2018
 
Tallinna koolide esimeste klasside õpilastele ja nende peredele korraldatakse juba 10 aastat toredat aabitsapidu, millega tähistatakse koolitee algust. Aabitsapidu toimub esmaspäeval, 3.septembril Tallinna Vabaduse väljakul kell 14.00-16.00.
 
Kopli huvikool pakub lastele erinevaid käelisi tegevusi. Meie telgis saab meisterdada endale mitmeid põnevaid asju nagu võtmehoidjat, käepaelu, järjehoidjat või voolimismassist amuletti kunstiõpetajate Signe Suviste ja Jelena Voronova juhendamisel.
 
Peokavas leidub tegevust igale vanusele ja maitsele. Suurel laval on kahetunnine kontsert, kus üles astuvad Tallinna huvikoolide tantsu- ja muusikakollektiivid. Väljakul on avatud linna huvikoolide, Tallinna Loomaaia, Energia Avastuskeskuse, Eesti Ajaloomuuseumi, NUKU teatri ja muuseumi, Lennusadama, Eesti Lastekirjanduse Keskuse ja Tallinna Linnamuuseumi töötoad, kus viiakse läbi vahvaid katseid ja meisterdatakse.
 
Pidu korraldavad Tallinna Haridusamet ja Tallinna Kesklinna Valitsus.
 
Lisatud: 27.08.2018

 
Laagrisuvi jätkub täie hooga
 
Sel aastal toimub Kopli huvikool laagrisuvi kahes vahetuses. Mõlemas vahetuses osaleb 50 last vanuses 7-13 aastat. Esimene toimus juunikuus. Praegu on käimas II vahetus. See algas 6.augustil ja kestab 2 nädalat.
 
Programm on huvitav ja tihe. Päevakavas on nii sportlikke üritusi, õppimist ja meeskonnatööd, ujumist basseinis, käelisi tegevusi, matkasid kui väljasõite -  Sagadisse ja Rakverre. Külastatakse ka Tallinna Loomaaeda, Maarjamäel asuvat filmimuuseumi, jalutatakse Põhja-Tallinna mereäärsetes paikades ja parkides. Juba on leitud palju häid sõpru ja saadud rohkelt häid emotsioone.
 
Tegevuse toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministeeriumi kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" tegevuste raames.
 

Lisatud: 10.08.2018

 
 Kopli huvikool lapsed Itaalias
 
Sel suvel, 19.-26.juunini toimus väikeses Itaalia linnakeses Pesaros IV suur rahvusvaheline laste festival "GRAND FESTIVAL", millel osalesid esmakordselt meie huvikooli lapsed - tantsustuudio FORTE tantsijad ja laulustuudio KARAMELL laululapsed Ilona ja Illarion. Kogu ettevõtmist vedas õpetaja Jelena Fortunova.
 
Festivalil osales üle 800 lapse mitmetest erinevatest riikidest. Toimusid töötoad, kontserdid ja konkursid, ekskursioonid ja väljasõidud Itaalia vaatamisväärsustega tutvumiseks. Lapsed said omavahel sõbruneda, palju ujuda, tutvuda teiste maade kultuuridega ja näidata muidugi omi tantse ja laule.
 
Koju tuldi toredate diplomite, medalite ja karikaga. Rahvatantsus saadi I astme diplomandi tiitel, stiliseeritud rahvatantsus tuldi samuti I astme diplomandiks. Laulusolistidest tuldi II kategooria laureaadiks ning meie duett pälvis III astme laureaadi tiitli. Kõige tähtsam oli siiski rõõm ja emotsioonid osavõtust, palju uusi sõpru ning head kogemused rahvusvahelisest sündmusest.
 
Õpetaja Fortunovale olid headeks abiliseks stuudio lapsevanemad. Projekti aitas teostada Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Aitäh kõigile, kes kaasa aitasid!
 
Vaata pilte galeriist.
 
 
 Lisatud: 06.08.2018

 
Tantsustuudio Extemp suvised saavutused.
 
Estraadi- ja rahvatantsustuudio Extemp tantsijad olid konkursil SÕPRUSKOND - Talendid Tallinnas 2018 väga tublid. Saavutati kaks esimese astme ja kolm teise astme laureaaditiitlit. Konkursist osavõtjaid hindas ja tunnustussõnu jagas rahvusvaheline žürii, mida juhtis Tallinna Balletikooli direktriss Kaja Kõrb. Õnnitleme tantsijaid ja suured tänusõnad meie tantsustuudio Extemp õpetajale Olga Saltykovale.
 Lisatud: 03.07.2018

 

Klaasikunsti konkurss „MINU KLAAS 2018“

Juba 9.korda toimus Järvakandis vabariiklik klaasikunsti konkurss  „Minu klaas 2018“ ,millel esmakordselt osalesid meie tarbekunstiringi  4 õpilase tööd. Tarbekunsti ringi juhendab õpetaja Signe Suviste.

Konkursi teemaks oli  „AJARATAS“ . Kunstitööde hindamine toimus kolmes vanuserühmas:  1.-4. klass, 5.-9. klass, 10.-12. klass ning kahes kategoorias: klaasikunst - vabalt valitud tehnikas klaasist kunstiteos ja kujutav kunst - klaasist lähtuv teos või klaasi kui materjali kujutamine.

Osales 15 kooli üle terve Eesti. Kokku laekus ligi 200 tööd.Tarbekunstiringi õpilase Uku Soosuu töö „Vana kala“ sai tunnustatud kiidukirjaga. 

Laupäeval, 9.juunil toimus Järvakandis tublimate tunnustusõhtu. Näitus on suvel Järvakandis ja sügisel saab seda näha Tallinnas Kullo Lastegaleriis.

 Lisatud: 11.06.2018


Õppeaasta pidulik lõpetamine 

Teisipäeval, 29.mail toimus Kopli Huvikools 2017.-2018. õppeaasta pidulik lõpetamine. Direktor Jelena Zemenkova tunnustas parimaid õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid kiituskirjade ja tänukirjadega. Lõpetajatele anti kätte lõputunnistused. 

Muusikalisi etteasteid pakkusid klaveriklassi parimad lõpetajad Angelika Mašak ja Rachelle Nicole Armon, kitarriklassi kiituskirjad pälvinud õpilased Brite GediPilvik ja Martin Persidski ning ilusate esinemiste eest tänukirjad pälvinud laulustuudio "KARAMELL" solistid Ilona Dumčiute ja Illarion Dumčius.

Õppeaasta piduliku lõpetamisega pandi ilus punkt meie huvikooli  35.sünnipäevale.  

Vaata pilte galeriist.

 Lisatud: 30.05.2018


Meie õpilaste kontserdid 1.juunil

1.juunil kell 11.00 - Põhja-Tallinna lastekaitsepäeval Lennusadamas. Esinevad laulustuudio "KARAMELL" solistid ja tantsustuudio "FIREWORK" Hip-HopJuuniorid.

1.juunil kell 13.30 - Shnelli tiigi ääres Tallinna Vanalinna Päevadel. Esinevad tantsustuudio "FORTE" ja "EXTEMP" ning laulusolistid.

Olete oodatud!


 Kitarrifestival KIFT Huvikeskuses KULLO

Pühapäeval, 20.mail toimus Huvikeskuses KULLO kolmas kitarrifestival KIFT. Tallinna Kopli Huvikools kitarriklassi õpilastest osalesid noorte kitarrimängijate seas suurt populaarsust kogunud sündmusel Brite Gedi Pilvik ja Martin Persidski. Esineti nii soolopaladega kui koos - kitarriduona.

Kuigi osavõtjaid oli palju, suutsid Kopli huvikool kitarriõpilased pälvida korraldajate tunnustuse. Noori juhendab õpetaja Peep Taimla.

 Lisatud: 21.05.2018


Tallinna Kopli Huvikool tähistas oma 35.sünnipäeva kevadkontserdiga „TUHAT TÄNU“

 Neljapäeval, 17.mail toimus Salme Kultuurikeskuses Kopli huvikoolõpilasringide kevadkontsert, mis oli pühendatud Eesti Vabariigi 100.aastapäevale ja Kopli huvikool 35.sünnipäevale.

Kontserdiga „TUHAT TÄNU“ soovisime tänada kõiki oma lähedasi, õpetajaid ja sõpru ning Kopli huvikool tegemistes kaasaaitajaid. Kontserdil esinesid meie huvikooli laulu- ja tantsulapsed ning kitarriorkester. Õhtut juhtisid õpilased Dea Kask ja Elis Künnapuu. Kõik andsid endast parima. Emotsionaalse ja uhke kavaga pakkusid publikule rõõmu tantsustuudiod FORTE, EXTEMP ja FIREWORK, laulustuudio KARAMELL solistid ja kitarriõpilased.

Salme Kultuurikeskuses on jätkuvalt üleval noortemaja õpilastööde näitus. 

Finaaltantsu video:

https://www.youtube.com/watch?v=XMjhbK4dhL8&feature=youtu.be

Pilte vaata galeriist.


"Kuldne karikas 2018" oli Hip-hop-i lastele edukas

Sel nädalavahetusel, 11.-13.mail toimus tantsufestivali "Kuldne Karikas" finaalTartus EMÜ Spordihoones. See möödus meie tantsustuudio FIREWORK Hip-hop-i Laste rühmale fanstastiliselt. Laste tänavatantsu kategoorias võideti ESIKOHT!

Stuudiot juhendab õpetaja Olesja Kazeko. Palju, palju õnne!

 Lisatud: 14.05.2018 


Emadepäeva kontsert

Kolmapäeval, 9.mail toimus Kopli huvikool saalis meeleolukas kitarriklassiõpilaste emadepäeva kontsert. Oma oskusi ja õpitut said lapsevanematele ja kontserdi külalistele näidata kõik kitarri õpilased. Esineti nii solistidena, duona, ansamblitena kui terve orkestrina. Lapsi toetas ja julgustas oma kaasmänguga nende õpetaja Peep Taimla.

Kontserdi lõpetas pidulik meloodia L.v. Beethoveni "Oodist rõõmule", mille esitas Martin Persidski koos õpetajaga.

Vaata pilte galeriist.

 Lisatud: 10.05.2018


Lisatud: 07.05.2018


Rahvusvaheline tantsupäev Tallinnas

Pühapäeval, 29. aprillil tähistati kogu maailmas rahvusvahelist tantsupäeva.

Tallinna Vene Kultuurikeskus tähistas seda koreograafiliste kollektiivide festivaliga "Kevadine tantsupidu 2018".

Festivalil osales 12 tuntud ja pikaajaliselt tegutsevat tantsurühma Tallinnast. Üks neist oli meie tantsustuudio "EXTEMP", mida juhendab õpetaja Olga Saltõkova. Vanema grupi tüdrukud näitasid kahte tantsunumbrit: "La Wamba" ja "Parim osa minust". 

Tema sõnul jäeti  publikule esinemisega hea mulje. Tantsijatel oli samas hea meel ka selle üle, et nad said esineda ühes Tallinna kauneimas kontserdisaalis.

 Lisatud: 02.05.2018


Tantsustuudio FIREWORK Riias

Tantsustuudiol FIREWORK oli 30.aprillist 1.maini fantastiline reis Riiga koos esinemisega Riia rahvusvahelisel tantsufestivalil "Best show".

Üritus oli uhke ja korraldus kõrgeimal tasemel. Meie tüdrukud esinesid väga hästi ja näitasid publikule head taset. Õpetaja Olesja Kazeko sõnul võttis Riia neid vastu suurepärase suvise ilmaga ja andis võimaluse jalutada ilusas Riia vanalinnas ning nautida päikest. Kogu rühm tuli tagasi koju vapustava meeleoluga, rõõmsameelsete ja inspireeritutena! 

1. REIS -  https://www.youtube.com/watch?v=I--DhiFthJQ

2. FLASH MOTION - https://www.youtube.com/watch?v=j8Psb5sEpBI&t=88s

3. LADY POWERS - https://www.youtube.com/watch?v=SPb4ukXbmYY&t=1s

 

  Lisatud: 02.05.2018


 Teatrirõõmu mudilastele

Neljapäeval, 26.aprillil näitasid meie pisikeses saalis õpetaja Veera Kudrina väikesed teatriringi lapsed noortemaja mudilastele ja nende vanematele kahte lühikest etendust. Esimene oli pealkirjaga "Harakas" ja teine eesti rahvajutul põhinev "Igaüks sai oma". 

Väikesed vaatajad elasid omaealiste näitemängule ja esinemisele siiralt kaasa. Etendusest pidi igaühele hästi meelde jääma, et headus võidab alati.

Lisatud: 30.04.2018


 


HIP-HOP-i tantsijad jõudsid "Kuldse Karika" finaali 

Kopli huvikool Hip-Hop-i Laste grupp õpetaja Olesja Kazeko juhendamisel pääses tantsufestivali "Kuldne Karikas 2018" finaali, mis toimub 12.mail Tartus EMA Spordihoones!

Õpetaja sõnul said nad sellest suurt innustust ja alustavad intensiivset valmistumist finaalis osalemiseks.

PALJU ÕNNE!  

Lisatud: 19.04.2018 


 Konkurss "Igal ühel oma pill"

Kolmapäeval, 18.aprillil korraldas Mustamäe Laste Loomingu Maja toreda konkursi lastele, kellele meeldib muusika ja pillimäng. Seekord olid oodatud konkursile erinevad kooslused. Populaarsemad pillid, millega esineti, olid plokkflööt, kitarr, viiul ja klaver.

Kopli huvikool esindasid kitarriklassi õpilased - kitarriduo ja orkester-  õpetaja Peep Taimla juhendamisel.

 Lisatud: 18.04.2018


Laulukonkurss "Jürikuu - Tallinn 2018"

Pühapäeval, 15.aprillil Lindakivi Kultuurikeskuses toimunud rahvusvahelisel Baltimaade laste- ja noortefestivalil esinesid edukalt meie laululapsed Ilona,Illarion, Sofia ja Simona, kes saavutasid laulu nominatsioonis (duett ja kvartett) kaks I kohta.

Noorte lauljate juhendajad on Jana ja Pavlo Balakin.

  Lisatud: 18.04.2018


Omaloomingu festival KULLOS

Pühapäeval, 15.aprillil huvikeskuses  "KULLO" toimunud omaloomingu festivalil esines hästi 9-aastane klaveriklassi õpilane  Grete Tammesoo, kes kandis ette omaloomingulise klaveripala "Luiged talvel". Grete õpib teist aastat Kopli huvikools õpetaja Jelena Novikova juhendamisel.

 Lisatud: 16.04.2018


Rahvusvaheline tantsuvõistlus Tallinnas

Sel nädalavahetusel,14. ja 15.aprillil toimus Tallinnas taas WADF tantsuvõistlus, millest ka meie tantsustuudio FIREWORK osa  võttis. Võistlus oli rahvusvaheline ja tantsijaid oli erinevatest riikidest: Eesti, Ukraina, Valgevene, Poola, Rootsi, Soome, Venemaa, Läti ja Leedu.

Oma oskusi näitasid kõik FIREWORK grupid. Kokku esitati publikule 5 tantsukava show ja tänavatantsu stiilides ning üks soolotants. Tulemused olid fantastilised:  

1. Ksenija Baksheyeva - 1. koht  - "SOOLO"

2. Hip-Hop Juuniorid - 1.koht - "STEP BY STEP"

3. Show Grupp - 1.koht - "Lady Powers"

4. Show Grupp - 2. koht - "Flash Motion"

5. Hip-Hop Lapsed - 3 koht - "GOOD VIBES"

6. Hip-Hop Lapsed - 3 koht - "FRIDAY NIGHT"

 Tantsijaid juhendab õpetaja Olesja Kazeko. 

Lisatud: 16.04.2018


VI Põhja-Tallinna lasteaedade laste loomingu festival

"Kevad on käes"

Reedel, 13. aprillil toimus Salme Kultuurikeskuses VI Põhja-Tallinna lasteaedade laste loomingu festival „Kevad on käes“.  Külalisesinejana astus lavale meie lastetantsustuudio "FORTE"  õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel.

Lisatud: 16.04.2018


Tantsufestival "Kuldne Karikas 2018"

Eelmise nädala lõpus, 7. ja 8.aprillil toimus  tantsufestivali "Kuldne karikas 2018" Tallinna eelvoor. Eelvoorud on toimunud juba Võrus, Tartus ja Pärnus.

Kopli huvikool tantsustuudio FIREWORK veetis festivalil kaks pikka ja tantsulist päeva. Kokku  esitasiti publikule viis kava tänava- ja showtantsu stiilides erinevates kategooriates. Esineda said kõik "FIREWORK" tantsijad. Noori tantsijaid juhendab õpetaja Olesja Kazeko.

Tulemused selguvad maikuu alguseks. Suurejooneline finaal toimub 11.-13.mail Tartu EMÜ Spordihoones.

1. HIP-HOP LAPSED  https://www.youtube.com/watch?v=dFxPB2PA5Ok
2. SHOW GRUPP  https://www.youtube.com/watch?v=wzdokLR9xIU
3. HIP-HOP JUUNIORID https://www.youtube.com/watch?v=gBBqh0Xnt-Y
4. SHOW GRUPP https://www.youtube.com/watch?v=valpTUh5Bfc
5.HIP-HOP LAPSED https://www.youtube.com/watch?v=B8CPtaxgxxo

 Lisatud: 09.04.2018


   Laste loomingu festival "Balti noodid 2018"

Neljapäeval, 5.aprillil toimus Lindakivi Kultuurikeskuses  regionaalne laste loomingu festival "Balti noodid". Festivalist võttis osa meie estraadi- ja rahvatantsustuudio "EXTEMP" keskmine rühm. Tantsustuudio kunstiline juht on õpetaja Olga Saltõkova.

Lapsed esinesid rõõmsa ja haarava tantsuga "Lõbus seltskond", millega kingiti vaatajatele rohkelt meeldivaid elamusi. Kõiki tantsijaid tänati kingitustega. Festivali korraldas Rahvusvaheline Rahvuskultuuride Ühendus "LÜÜRA".

Lisatud: 06.04.2018


 

Koos on tore tantsida

Laupäeval, 24.märtsil kogunes ligi 70 Kopli huvikool erinevas vanuses tantsulast noortekeskusesse, et osaleda ühises tantsutrennis. Õpetaja OlesjaKazeko juhendamisel harjutati Kopli huvikool 35.sünnipäeva kontserdi finaaltantsu, kus erinevate tantsustuudiote lapsed ühiselt üles astuvad.

Koos harjutamisel on rikastav mõju kõikidele tantsijatele: väiksemad lapsed näevad suuremate tantsijate eeskuju ning tunnetavad, millisele tasemele on võimalik järjepideva treenimisega jõuda. Erinevate tantsustiilidega tutvumine on vajalik igale tantsust huvitatud õppijale. Taas oli tunda koos tegutsemisest sündinud rõõmu ja suurt sünergiat.

Ootame pikisilmi uut Kopli huvikool hoonet, kus on võimalik korralikus suures saalis ja kaasaegsetes tingimustes tantsukunstiga tegelda.

Lisatud: 26.03.2018


Tantsukunsti festival "Traditsioonid Kaasajal"

Pühapäeval, 18.märtsil toimus Salme Kultuurikeskuses tantsukunsti festival "Traditsioonid Kaasajal", mille peaorganisaatoriks oli Kopli huvikool estraadi- ja rahvatantsustuudio "EXTEMP" kunstiline juht Olga Saltõkova.

Festival näitas, kui rikas on meie riik erinevate kultuuride ning rahvuste külluses ning kuidas tuleb austada ja hoida esivanemate traditsioone. Lisaks tantsustuudiole "EXTEMP" osalesid festivalil mustlastantsu ansambel "AL SOL", eesti rahvatantsuansambel "Sõprus", flamencostuudio "FIESTA", tantsuteater "RADA", tantsustuudio "Graatsia" ning idamaise tantsu stuudio "Oriental Pearl".

Täname õpetaja Olga Saltõkovat suurepärase festivali korraldamise ja kõrgel tasemel kunstilise läbiviimise eest!

 Lisatud: 19.03.2018


Emakeele päev sai ilusa punkti mudilaste etteastetega

Estonia Talveaias

Emakeele päeval, 14.märtsil 2018 toimus Estonia Talveaias ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ lõppvoor, kus 30 väikest sõnakunstnikku andsid tõeliselt südamesse mineva etenduse.

Linnaosade kaupa toimunud eelvoorudesse registreerus kokku 239 etlejat 96-st Tallinna lasteasutusest, kellest lõppvooru pääses 30 tublimatest tublimat.

Meie väikeseid esinejaid oli palutud kuulama žürii, kuhu kuulusid teleajakirjanik Hannes Hermaküla, muusikapedagoog Ave Kumpas, Tallinna Haridusameti alushariduse juhtivad spetsialistid Marika Kallas ja Piret Lind ning Anne Kõrge Eesti Lastekirjanduse Keskusest. Nende arvates olid kõik lapsed tublid, andsid endast parima ning esinesid  suurepäraselt.

Eriliselt tõsteti esile järgmised väikesed etlejad:

BRUNO AASA Tallinna Linnupesa Lasteaiast  (juhendaja Kerli Aasa);

MIRA THERESA SAVITSKI  Tallinna Padriku Lasteaiast (juhendaja Marju Aas);

KETLYN AASMETS  Tallinna Priisle Lasteaiast (juhendaja Merike Narusk);

SIENA TIKK Tallinna Päikesejänku Lasteaiast (juhendaja Kärri Rästas);

KERTU PÜRN Tallinna Komeedi Lasteaiast (juhendaja Merle Riiel);

EMMA ROHTLA Kalamaja Lasteaiast (juhendaja Ille Üksti).

Sel aastal said osalejad valida publiku preemia, milles lõid aktiivselt kaasa nii lapsed, juhendajad  kui lapsevanemad. Mäekõrguselt üle kogusid punkte kaks luuletust, mistõttu tuli välja anda kaks publiku preemiat. Nendeks olid Siiri Laidla luuletus „Lemme ja lumi“ 4-aastase Mira Theresa Savitski esituses ja Heljo Männi „Õnnelaul“, mille esitas 6-aastane Siena Tikk. Mõlemad esitused leidsid nii žürii kui publiku suurima poolehoiu. 

Tallinna Kopli Huvikool tänab häid koostööpartnereid. XV ülelinnalise mudilaste etluskonkursi eelvoorusid aitasid läbi viia kõikide Tallinna linnaosade valitsused koos oma abilistega. Konkurssi toetas Tallinna Haridusamet.

Vaata pilte galeriist ja Tallinna Haridusameti kodulehelt www.haridus.ee 

 Lisatud: 15.03.2018


"KOOLITANTS 2018" jõudis Tallinna

Sel nädalavahetusel, 10.ja 11.märtsil toimusid Salme Kultuurikeskuses eesti suurima koolinoorte tantsufestivali "KOOLITANTS 2018" Tallinna tantsupäevad. Kokku toimub üle Eesti 14 maakondlikku tantsupäeva.

Tallinna tantsupäeval astus teiste seas üles Kopli huvikool tantsustuudio "FIREWORK" õpetaja Olesja Kazeko juhendamisel. Esineti kahes žanris. Showtantsus esitas vanem rühm kava "Muretut meelt ja südametuld" ning tänavatantsu kategoorias esitati kava "Tantsupalavik".

Lisatud: 12.03.2018


 Kopli Huvikool eestvõttel toimub 

XV ülelinnaline koolieelikute etlemiskonkurss

"Eesti keele kaunis kõla"

Tallinna koolieelikute etluskonkurss "Eesti keele kaunis kõla" tähistab pisikest juubelit - teda korraldatakse juba 15.aastat järjest.

Põhja-Tallinna eelvoor viidi läbi reedel, 2.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, kus esitasid luuletusi 24 väikest etlejat Põhja-Tallinnast. Žürii valis välja 5 säravat esitajat, kellel luuletuste lugemine tuli sel päeval kõige paremini välja. Nendeks olid KIRILE ja KEIRA KUMARI ning EMMA ROHTLA Kalamaja Lasteaiast (juhendaja Ille Üksti), OSKAR KÄSPER Lasteaiast Päikene (juhendaja Mare Taube) ja LEELO TAGAPERE Kolde Lasteaiast (juhendaja Helle Tammoja). 

Parimatest parimatel etlejatel kõikidest Tallinna linnaosadest on võimalus veel kord üles astuda konkursi lõppvoorus, mis toimub emakeele päeval 14.märtsil kell 18.00 Estonia Talveaias.

Vaata pilte siit.

Lisatud: 02.03.2018


Lisatud: 26.02.201


Lisatud: 23.02.2018

 


 

Eesti Vabariik 100

Kopli huvikool tähistas väärikalt Eesti Vabariigi suurimat tähtpäeva. Selleks valmistuti kaua. Kogu noortemaja muutus 22.veebruariks üleni uhkeks näitusepinnaks. Koridoride seinu katsid õpilaste erinevates tehnikates sini-must-valged tööd. Õhus ja saali seintel rukkilillede vahel lendles 100 suitsupääsukest.

Noortemaja õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid ja külalisi tervitas Põhja-Tallinna vanem Raimond Kaljulaid. Kontserdi juhatas sisse kitarriorkester südamesse mineva esitusega "Laul Põhjamaast". Tantsustuudiod FORTE ja EXTEMP esitasid tuntud eesti rahvatantse ja olid naabrite auks ära õppinud ka läti rahvatantsu "Sitienini". Häid emotsioone pakkusid lauljad ja klaveriklassi õpilased. Kontsert läks igati korda. Sellele järgnes meie suurpäevale kohane pidulaud kaunilt kujundatud tordiga.

Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 23.02.2018

Eesti Vabariigi 100.sünnipäevale pühendatud kontserdil astuvad ülesse tantsustuudiod EXTEMP ja FORTE, arendusringide mudilased, laulustuudio solistid, klaveriklassi õpilased ning kitarriorkester.

Lisatud: 20.02.2018


Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 14.02.2018


Inimese kõige parem sõber - KOER

Sel aastal tähistasime sõbrapäeva reedel, 16.veebruaril  Kopli huvikool saalis. Meile tulid külla koertekooli LEADER treenerid ja nende kasvandikud – erinevat liiki dresseeritud koerad, kes näitasid oma oskusi treener Natalja Garaštšenko juhendamisel.

Nägime palju toredaid ja naljakaid trikke. Saime teada, kuidas tuleb koeri õpetada ja kasvatada ning võisime mõnegi koeraga lähemalt tuttavaks saada.  Treeneri nõusolekul tegime koertele pai ja tohtisime isegi maiustusi pakkuda.

 Sõbrapäeva tähistamiseks kuulutasime välja kunstikonkursi. Teemaks  koerad kui inimeste head kaaslased ja abilised. Laekus 30 põnevat tööd, mida eksponeerisime meie saalis. Kõik konkursil osalenud lapsed said tunnustatud ja parimate tööde autorid toredad auhinnad. Sõbrapäeva ja konkursi eestvedajaks oli kunstiõpetaja Jelena Voronova.

 

 Lisatud: 17.02.2018


Tähistasime vastlaid

Teisipäeval, 13.veebruaril oli vastlapäev. Me tähistasime seda õues oma hoovis väikeselt mäelt pikemat liugu otsides ja lõbusaid õuemänge mängides.

Kellel põsed juba parajalt punased ja kelgusõidud sõidetud, said majas sees juua kuuma teed ja maitsta magusaid vastlakukleid. 

 Vaata pilte galeriist.

  Lisatud: 14.02.2018


Klaveri- ja kitarriõpilased konkurss-festivalil Kullos

27.-28.jaanuaril toimus huvikeskuses "KULLO" 9. korda klaveriõpilaste konkurss-festival MITt/MU/u/S.

Kopli huvikool esindas 6 õpilast: klassika päeval mängis hästi Elis Künnapuu. Nooremas vanuserühmas oli esimene esinemine Rinat Ossipovil. Angelika Mašak oli oma vanuserühmas kolme parema hulgas. Viie parima hulka jõudis  ansambel kahel klaveril:  Emilia Bogdanova ja Maria Kozatšok.   Duo Angelika Mašak klaveril ja Feliks Sevtšuk kitarril, kes esitasid J.S.Bachi loo MUSETTE, pälvisid ansamblite kategoorias samuti žürii positiivse tunnustuse.

Meie tublisid pianiste juhendab õpetaja Jelena Novikova, kitarri õpilasi juhendab  õpetaja Peep Taimla. 


  Lisatud: 29.01.2018


Meie tantsijate edu rahvusvahelisel festivalil "CHRISTMAS SURPRISE"

Laupäeval,13.jaanuaril osales tantsustuudio FIREWORK Jurmalas rahvuvahelisel festivalil "CHRISTMAS SURPRISE". Nad sõitsisd Jurmalasse kogu kollektiiviga ehk kolme grupiga, kuhu kuulus kokku 43 last.

Iga grupp esitas täiesti uue kava. Tantsijate esitused said uskumatu aplausi ja toetuse publiku poolt. See oli kõigile esinejatele väga meeldiv ja andis uhke tunde esinemiseks. Kõige suurem üllatus ootas lapsi autasustamisel, sest kõikide FIREWORK rühmade kavad said ESIKOHA oma vanusekategoorias!

Tantsijate, vanemate ja muidugi tantsustuudio juhendaja ja koreograafi Olesja Kazeko emotsioonid olid laes. Fanastastilise tulemusega saadi hakkama! "Naersime, nutsime, kallistasime ja olime üliõnnelikud!" võtab Olesja kõik emotsioonid kokku. Palju, palju õnne !!!

https://www.youtube.com/watch?v=yvvqWbZGsyI 

https://www.youtube.com/watch?v=SOCVsy5j010

https://www.youtube.com/watch?v=t6OlsUJ3Ieg

 

 Lisatud: 15.01.2018


Rahvusvaheline konkurss „Sinilinnu lend“

Tantsu- ja laululapsed esinesid edukalt rahvusvahelisel konkursil „Sinilinnu lend“.

Uue aasta esimesel nädalavahetusel, 5.-6.jaanuaril toimus Lindakivi Kultuurikeskuses juba 25.korda rahvusvaheline konkurss „Sinilinnu lend“, mida korraldab Rahvusvaheline Rahvuskultuuride Ühendus „Lüüra“.

Konkursist võtsid osa tantsustuudio EXTEMP oma 3 rühmaga, laste tantsustuudio FORTE ja laulustuudio "KARAMELL". EXTEMP keskmine ja vanemrühm pälvisid rahvatantsude ja stiliseeritud rahvatantsude kategoorias mitmeid auhinnalisi kohti: vanuserühmas 8-12 ja 13-16 aastat saavutati 2 esimese astme laureaadi tiitlit ja samades vanuseastmetes ka 2 teise astme laureaadi tiitlit. Täiskasvanute kategoorias (26 aastat ja vanemad) pälvis eripreemia EXTEMP lapsevanemate rühm tantsuseade originaalse lähenemise eest. Tantsustuudiot juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

Laste tantsustuudio FORTE pälvis rahvatantsude kategoorias oma vanusegrupis teise laureaadi tiitli. Stuudiot juhendab õpetaja Jelena Fortunova.

Lauljatest pävisid I laureaadi tiitli laulustuudio KARAMELL solistid Sofia Selivanova, Darja Blant, Ilona Dumčiute ja Ilarion Dumčius. Laulustuudiot juhendab õpetaja Jana Balakina.

Palju õnne kõigile tublidele esinejatele ja nende juhendajatele!!!


 

 

Lisatud: 08.01.2018
 

Külastasime Eesti Rahva Muuseumi
 
Uus aasta algas meie parimate õppurite jaoks 5. jaanuaril ekskursiooniga Tartusse, mille peamiseks eesmärgiks oli Eesti Rahva Muuseumi külastus. Sõidust said osa mitmete huviringide õpilased. Enim lapsi oli kaasas "Avatud Maailma" õpperühmadest ja tantsu- ning kunstiringidest.
 
Lisaks põnevale eesti ja soome-ugri rahvaste ajaloo ning kultuuriga tutvumisele meie kõige uuemas ja suuremas kultuurikantsis, jäi meil aega nautida pisut ka kaunist Tartu linna, jõuluehteis ja -tuledes Raekoja platsi ning muidugi ülikooli.
 
Lisatud: 08.01.2018

Õppekäik karamelli töökotta
 
Talvine koolivaheaeg pakkus mõndagi huvitavat. "Avatud Maailma" huvirühmade ja kunstiringide õpilased käisid Tallinna kesklinnas asuvas väikeses karamelli töökojas, kus nad said näha, kuidas karamellikomme valmistatakse.
 
Iga osaleja sai tunda ennast karamellimeistrina ning valmistada endale meeneks pulgakommi.
 
Lisatud: 08.01.2018

Jõulud Kopli huvikools
 
Tallinna Kopli Huvikooll on pikk traditsioon tähistada oma huviringidega jõulusid ja uue aasta tulekut. Korraldatakse mitmeid ilusaid üritusi, kontserte ja pidusid erinevate huviringide vahel. Jõulutunnet loovad jõulukaunistused ja õpilaste talvised tööd majas sees ning säravad tulukesed väljas puudel.
 
Üheskoos tegid väga toreda kontserdi klaveriklassi õpilased oma juhendaja Jelena Novikova eestvedamisel ja mudilaste arendusringi lapsed eesotsas õpetaja Veronika Armoniga. Mudilastele toimus veel üks vahva pidu, kuhu jõudis isegi näärivana. Seda õhtut juhtisid arendusringi õpetaja Inna Siispool ja laste tantsustuudio juhendaja Jelena Fortunova.

Estraaditantsustuudiol EXTEMP oli detsembris lisaks konkurssidele ja kontserditele võimalus osaleda ja esineda etenduses "Jääkarupoja seiklused" Nordea Kontserdimajas. Tantsustuudiot juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

"Avatud maailma" huvirühmad ja kunstiringide õpilased suundusid majast välja, et teha üheskoos väikene jalutuskäik, süüdata tuled ja tervitada pööripäeva järel saabuvat valguse tulekut. Selle toreda idee algatas õpetaja Valentina Šatskajaoma õpilastega.

Tantsustuudio "FIREWORK", meie uusim kollektiiv, pidas oma esimest jõuluõhtut kõik koos. Jõulupeost võtsid osa kõik kolm gruppi ehk kokku 50 last. Õpetaja Olesja Kazeko ütleb selle kohta järgmist: "Saime koos tantsida, mängida, vestelda ja saatsime koos vana aasta ära! Oli väga tore ja nauditav õhtu, uuel aastal ootame taas uusi tantsijaid juurde!:)"

https://www.youtube.com/watch?v=jCP0-rqG5jk

 

 Lisatud: 08.01.2018

Uudised
Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!
 
Registreerumine 2024/2025 õppeaasta huviringidesse on avatud!
Osalemiseks täida avaldus valitud huviringi lehel. Info huviringide kohta on täienemisel.
 
Täpsem info tel 6627102 / 5172198 (õppejuht)
 
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt: vali ring ja tee täpselt juhendi järgi. Videojuhise leiad SIIT.
 
Kui digitaalne esitamine on võimatu, siis paberblankette saab küsida huvikooli administraatori käest.
Teated

"Märka ja aita"

Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 4022 juhiabi - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@khk.edu.ee

Avaldused ja dokumendid:
juhiabi@khk.edu.ee