RINGID

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid 
Trummiõpe

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
Hip-hop & tänavatants Firework
Showtants Firework
Laste tantsustuudio FORTE
Loov- ja showtants 
Street- ja showtants UUS!
Loov- ja showtants UUS!
Hip-Hop Firework algajad UUS!

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Kunstilabor
Tarbekunst - keraamika, klaas (edasijõudnud)
Tarbekunst - keraamika, klaas (algajad)
Kunstiteraapia 
Joonistamine ja meisterdamine UUS!
Klassikaline ja kaasaegne kunst UUS!
Moejoonistus ja disain UUS!

MITMESUGUST
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu Veronika Armon (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Teater EKSPERIMENT
Teatristuudio Attori 
Kodundus ja kokandus UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Teatriring
Mudilaste kodulugu (eesti keele baasil) 
Loov- ja showtants mudilastele UUS!
Mudilaste arendus kooliks ettevalmistus UUS!
Mudilaste joonistamine ja meisterdamine UUS!

2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

 

 

Memme-taadi jõulupidu

Laupäeval,12.detsembril algusega 13.00 peame Kopli huvikools koos Kopli Seltsi eakatega Memme-taadi jõulupidu. Külla ootame ka linnaosa vanemat Karin Tammemäge.

Külalistele esinevad meie huvikooli kõige väiksemad lauljad mudilaste arendusrühmast, estraaditantsustuudio "EXTEMP" tantsulapsed, laulustuudio solistid ja klaveriklassi ning kitarriõppe õpilased. 

Lisatud: 07.12.2015 


Meie tantsustuudio EXTEMP Stuudio "Joy" juubelikontserdil Valgas

Laupäeval, 5.detsembril esines stuudio EXTEMP vanem rühm oma sõprade - Stuudio "Joy"  20.sünnipäeva pidulikul kontserdil Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses.

Meeleolukas kontsert ja pidu pakkus palju rõõmu kõigile külalistele lähemalt ja kaugemalt. Kõik esinejad tulid koju toreda sünnipäevalapselt saadud tänukirjaga.

Vaata pilte siit.

 

Lisatud: 08.12.2015 


Läti külalised Kopli huvikools

Neljapäeval, 3.detsembril käisid meil külas sõbrad Riia Laste- ja Noortemajast "ALTONA". Kopli huvikools toimusid meie õpilastele töötoad läti õpetajate juhendamisel ja läti õpilastele töötuba meie kunstiõpetajate juhendamisel. Külalisetele esines tantsustuudio "EXTEMP". Lisaks sellele osalevad lätlased Tallinnas Põhja-Euroopa suurimal robotivõistlusel "Robotex".

Vaata pilte siit.

 

 

 

 

Lisatud: 04.12.2015


 

"MÄRKA JA AITA"

Kallid õpilased, õpetajad, sõbrad ja tuttavad!

KUTSUME TEID OSALEMA HEATEGEVUSES, MILLE TULU ANNETAME "MÄRKA JA AITA" FONDI. FONDI EESMÄRGIKS ON AIDATA TALLINNA MUNITSIPAALHARIDUSASUTUSTE LAPSI, KES ERINEVATEL PÕHJUSTEL VAJAVAD MATERIAALSET ABI NORMAALSEKS ÕPPETÖÖS OSALEMISEKS.

Lisatud: 30.11.2015


 

Kopli huvikool õpilaste esinemised Jõulude eel

27.novembril kell 17.45 esinevad Raekoja platsil Jõuluturul mudilaste tantsustuudio FORTE rühmad ja estraadilaulustuudio solistid.

3.detsembril kell 15.00 esinevad Kopli huvikool saalis estraaditantsustuudio EXTEMP rühmad külalistele Riia Laste ja Noortekeskusest " Altona".

5.detsembril kell 13.30 esinevad  Stroomi Keskuses nende 1.sünnipäeval tantsustuudio FORTE mudilased, estraaditantsustuudio EXTEMP rühmad ja laulustuudio solistid.

12.detsembril kell 13.00 esinevad Kopli huvikool saalis Memme-taadi Jõulupeol mudilased, klaveriklassi õpilased, tantsustuudio EXTEMP rühmad ja laulustuudio solistid.

17.detsembril  kell 18.00 esineb tantsustuudio EXTEMP vanem rühm Lindakivi Kultuurikeskuses festivalil "DANCE SEASON".

18.detsembril kell 17.45 esinevad Raekoja platsil Jõuluturul kontserdiga estraadilaulustuudio solistid.

22.detsembril kell 18.00 osaleb tantsustuudio EXTEMP Lindakivi Kultuurikeskuses toimuval Jõuluaja heategevuslikul kontserdil "Lootus Sinuga".

Lisatud: 20.11.2015


Kadripäev Eesti Vabaõhumuuseumis

Meie koduloo ja kunstiringi õpilased käisid 24.novembril vabaõhumuuseumis ja said teada, mida üks tõeline kadrisant teadma peab.

Lapsed olid kõik osalised ühest suurest perest, kes käis naabertalu pererahval külas soovides neile tervist, jõudu, rikkust ning muidugi karjaõnne. Lauldi ja tantsiti. Talu perenaisele külalised väga meeldisid ning ta leidis neile komme ja palju häid sõnu.

Lisatud: 25.11.2015 


Jõulu töötoad Tallinna Kopli Huvikools

Tallinna Kopli Huvikools toimuvad 27.novembrist  11.detsembrini Jõulu töötoad „USIN PÄKAPIKK“, kus tutvustatakse Jõulude traditsioone ja rahvakombeid läbi isetegemise ja kogemise.

Sinna on oodatud Tallinna koolide algklasside õpilased vanuses 7-11. Rühma suurus töötoas on kuni 15 last.

Töötubades, mida juhendavad Kopli huvikool õpetajad, saab valmistada jõulukaunistusi ja –kaarte ning  ehtida küünlaid või piparkooke, kuulata jõululugusid ja muinasjutte.

Projekti toetab Tallinna Haridusamet.

Lisatud: 17.11.2015


Heategevuslik kontsert "Südamete soojus"

 

25.oktoobril toimus Lindakivi Kultuurikeskuses 

heategevuslik kontsert "Südamete soojus", milles esinesid ka meie estraaditantsustuudio EXTEMP rühmad (juhendaja Olga Saltõkova).

Heategevuslik kontsert toimus juba teist aastat. Selle korraldas heategevuslik fond "Südamete soojus". Eelmisel aastal koguti kontserdiga ligi 2000 eurot, millega aidati avada Lasnamäe Põhikoolis õppivate erivajadustega laste taastuskeskus.

Ka sel aastal loodetakse kontserdi piletitest kogutud raha eest parandada erivajadustega  laste abistamist. 

Lisatud: 26.10.2015 


Koolivaheaeg algas särtsakalt

Esmaspäeval, 19.oktoobril külastasid estica ja tarbekunsti ringide õpilased Tallinna Kunstkeraamika Tehast. Toimus huvitav ekskursioon ning lisaks sellele said õpilased töötoas ise keraamilisele alusele maalida. Nende tehtud kunstitööd - pliiatsitopsid - lähevad glasuurimisele, siis kõrge kuumusega ahju ja hiljem saavadki lapsed oma kujundatud taiesed endale.

Lisatud: 19.10.2015 


Tule koolivaheajal TASUTA lastetantsu trenni!

E, K, R 14.30 - 16.00

Mängime, tantsime, mõtleme, improviseerime, tunneme rõõmu liikumisest.

Õpetaja: Helle Laanes

tel. 5341 3986 

Võta sõbrad ka kaasa! 

Lisatud: 09.10.2015 

 

Kunsti töötuba koolivaheajal

Kui Sulle meeldib joonistada ja meisterdada, tule koolivaheajal kunsti töötuppa! Tasuta töötuba toimub 22.oktoobril kell 12.00-13.00. Küsi lähemalt tel. 5558 9234.

Õpetaja: Signe Suviste

Lisatud: 12.10.2015 


Meie huviringid käisid põneval näitusel Lennusadamas

Anglistica ja kunstiringide õpilased käisid oma juhendajate Valentina Šatskaja ja Jelena Voronova eestvõttel põneval - USA, Prantsusmaa ja Kanada ühisnäitusel "Võidujooks maailma lõppu", mis jutustab maadeavastamise ajaloo ühest dramaatilisemast peatükist: Lõunapooluse vallutamisest, Norra maadeuurija Roald Amundseni ja Briti mereväeohvitseri R.F.Scotti ekspeditsioonidest.

Lisatud: 12.10.2015 


Kopli Huvikool õpilaste kontsert sügislaadal 

Laupäeval, 3.oktoobril esinesid meie laulu- ja tantsuringide õpilased Stroomi rannas toimuval sügislaadalal. Publikule pakkusid silmarõõmu mudilaste tantsustuudio FORTE tantsulapsed õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel, laulusolistid stuudiost KNM Sergei Panovi juhendamisel, estraaditantsustuudio EXTEMP õpilased Olga Saltõkova juhendamisel ja meie uus tänavatantsuring Olesja Kazeko juhendamisel. Kontsert oli tempokas ja mitmekesine ning pealtvaatajad elasid meie esinejatele toredasti kaasa.

Lisatud: 05.10.2015 


EXTEMP  Riias läti koolinoorte laulu- ja tantsupeol 

Kopli Huvikool estraaditantsustuudio EXTEMP külastas Riia Laste LoominguMaja „Altona“ kutsel 6.juunist 12. juunini Riias toimunud läti koolinoorte 11-ndat laulu- ja tantsupidu. Meie tantsijatele jäi väga hea mulje laulu- ja tantsupeo organiseerimisest, tähelepanust kõigile osalejatele ja unustamatust peo atmosfäärist. Võimsaima  mulje jättis laulu- ja tantsupeo lõpukontserdi peaproovi nägemine ja osalemine koos teiste väliskülalistega peo lõpuüritusel.

Esineti erinevates kohtades Riia linnas – Riia Ülikoolis, Vermanise pargis, „Altona“ keskuses ja Riia Lidos. Vabal ajal, mida oli küll vähe, käidi ekskursioonidel, külastati Riia loomaaeda, kunstimuuseumi, Rundale lossikompleksi ja palju muud. EXTEMP tänab kõiki, kes sellele suurepärasele võimalusele kaasa aitasid!

Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 22.09.2015


29.09.2015 kell 18.00-19.00 Tallinna Kopli Huvikool lastevanemate üldkoosolek

PÄEVAKORD:

  1. Huviringide tutvustus – Milvi Israel
  2. Huvikooli astumisega ja lahkumisega seotud dokumentide vormistamine – Jelena Zemenkova    
  3. Hoolekogu töö -  Milvi Israel
  4. Hoolekogu liikmete valimine (valitakse lastevanemate esindaja)  – Jelena Zemenkova 

Huvikooli hoolekogusse kandideerida soovijatel palume saata oma sooviavaldused e-postile jelena.zemenkova@khk.edu.ee  hiljemalt 25.09.2015a. 

Samale e-postile saab eelnevalt saata ka huvikooli tööd puudutavaid küsimusi. 

Lisatud: 17.09.2015


Näitus Kännukuke Raamatukogus

Alates 15.septembrist on Kännukuke  Raamatukogus võimalik näha Kopli Huvikool kunstiringide uut näitust „Kirev maailm“. Sel korral eksponeeritakse fantaasiaküllaseid portreid. Kunstiringe juhendab õpetaja Jelena Voronova.

Lisatud: 16.09.2015


Teabe- ja tegudepäev
„Turvaline kooliaasta“ Stroomi rannas

Kopli Huvikool korraldas laupäeval, 5.septembril Stroomi rannas juba  XII korda kooliaasta algust tähistava teabe- ja tegudepäeva „Turvaline kooliaasta“. 

Programmis olid meisterdamistoad, spordivõistlused ja osavusmängud. Räägiti kodus või kooliteel ette tulevatest ohtudest ja nende ennetamisest. Jagati infot huviringide tööst Tallinna huvikoolides ja vaba aja sisustamise võimalustest. Välilaval toimus Tallinna huvikoolide õpilaste mitmekesine ja kaasahaarav kontsert. Kasulikku teavet ning põnevaid tegevusi jätkus kogu päevaks.

Täname koostööpartnereid ja toetajaid: Tallinna Haridusamet, Põhja-Tallinna Valitsus, Mustamäe Laste Loomingu Maja, Huvikeskus KULLO, Kanutiaia Noortemaja, Nõmme Noortemaja, Päästeameti Põhja päästekeskus, Maanteeamet, Maxima Eesti, AGA Eesti AS jt

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>
näita kõik

 

Lisatud: 07.09.2015Õppeaasta pidulik lõpetamine

Neljapäeval, 28.mail algusega 17.00 toimus Kopli Huvikools 2014.-2015. õppeaasta pidulik lõpetamine. Kopli Huvikool direktor Jelena Zemenkova tunnustas parimaid õpilasi, lapsevanemaid, töötajaid ja hoolekogu liikmeid kiituskirjade, tänukirjade ning kuld- ja hõbemärkidega. Lõpetajatele anti kätte lõputunnistused. Esinesid väikesed arendusringi laululapsed, klaveriklassi õpilased ja laulustuudio solistid. 

Lisatud: 28.05.2015


Tantsustuudio EXTEMP "Kuldse Karika" finaalis

Tantsustuudio EXTEMP jõudis üleriigilise tantsufestivali "Kuldne karikas" finaali.  Keskmine rühm pälvis karaktertantsu nominatsioonis "noored 1" tantsuga "Kuplid" III koha ning EXTEMP + eripreemia Serbia tantsu puhta stiili eest.Palju õnne!

Lisatud: 28.05.2015 


Meie mudilased esinevad Vanalinna Päevadel

Teisipäeval, 2.juunil kell 16.15 esinevad Vanalinna Päevade raames mudilaste tantsustuudio FORTE rühmad õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel Tornide väljakul.Tulge vaatama!

Lisatud: 25.05.2015


 

EXTEMP tantsijate tubli esinemine rahvusvahelisel konkursil

Kopli Huvikool estraaditantsustuudio EXTEMP tantsijad koos õpetaja Olga Saltõkovaga tulid tagasi rahvusvaheliselt tantsukonkursilt "Skrõžavanni" Minskist, kus nad esinesid edukalt nii estraaditantsu kui kaasaegse tantsu kategooriates. Neist said II astme diplomandid tantsudega "Vaprad ja ilusad" ning "Jalutuskäik Pariisis", I astme diplomandid aga tantsuga "Hinge monoloog" ja laureaadid tantsuga "Torm üle laguuni", mille esitasid tantsustuudio II grupi lõpetajad EXTEMP Dance Nation. PALJU ÕNNE!

Pilte vaata SIIT

Video festivalist leiad SIIT

Lisatud: 30.04.2015


Mudilased lastefestivalil "KEVAD ON KÄES"

Reedel, 17.aprillil toimus Salme Kultuurikeskuses III Põhja-Tallinna  laste loomingu festival "KEVAD ON KÄES". Külalistena esinesid festivalil Kopli Huvikool  mudilaste tantsustuudio FORTE lapsed õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel. Pilte saab vaadata: SIIT

     

Lisatud: 20.04.2015


Estraaditantsustuudio EXTEMP esinemised meil ja mujal

Estraaditantsustuudiole EXTEMP on aprillikuu eriti esinemisrohke: 4. ja 5. aprillil astutakse üles konkursil "Kuldne karikas" Salme Kultuurikeskuses, 19.aprillil esinetakse kontserdil Lindakivi Kultuurikeskuses ja 24.-26.aprillini osaletakse rahvusvahelisel tantsukonkursil  "Skrõžavanni" Valgevene pealinnas Minskis. Tantsustuudiot juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

Lisatud: 08.04.2015


Kunstinäitused Riias ja Tallinnas

Sõprus kahe linna - Riia ja Tallinna - huvikoolide vahel on leidnud ilusa väljundi. Riia Laste- ja Noortekeskuses "ALTONA" avati Tallinna Kopli Huvikool kunstiringide õpilaste tööde näitus (juhendajaks õpetaja Jelena Voronova) ja Kopli huvikools saab näha valikut Riia Laste- ja Noortekeskuse "ALTONA" õpilaste viltimistehnikas töödest.

Vaata pilte galeriist!

Lisatud: 06.04.2015


 Anita Kurõljova taas edukas

Tallinna Kopli Huvikool estraaditantsustuudio "KORELLON" vilistlane Anita Kurõljova esines edukalt koolinoorte tantsuvõistlusel "KOOLITANTS 2015". Sel aastal esines ta soolotantsuga nii vabatantsu kui estraaditantsu kategoorias ning pääses mõlemas edasi nende hulka, kes Koolitantsu Suvelaagris valmistavad tippkoreograafide käe all ette tantsulavastuse. Lisaks saavutas Anita Kurõljova Pärnus EDO rahvusvahelisel tantsuvõistlusel Spring Cup 2015 show-tantsus 2.koha.

Õnnitleme!

Lisatud: 30.03.2015


Etendus mudilastele "Igaüks saab oma"

 18.märtsil mängis õpetaja Veera Kudrina näiterühm Kopli huvikool saalis eesti muinasjutu ainetel lavastatud etendust "Igaüks saab oma". See oli lugu kahe talu - vaese ja rikka - tegemistest. Mudilased said toreda teatrielamuse, rõõmu lisasid ühised mängud peale etendust. Täname mudilaste õpetajaid, kes kõik üritusele kaasa aitasid!

Sule aken

Vaata pilte galeriist!

Lisatud: 19.03.2015


 Kopli Huvikool eestvõttel toimus 

XII ülelinnaline koolieelikute etlemiskonkurss

"Eesti keele kaunis kõla"

Põhja-Tallinna eelvoor toimus 6.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, kus esitasid luuletusi 26 väikest etlejat. Žürii hindas parimaiks luuletuste esitajaiks Nele Viigimäe (Lasteaed "Kelluke"), Adriane Brigitta Parre (Kalamaja Lasteaed), Marta Andrease (Lasteaed "Päikene") ja Robin Roger Ratase (Tallinna Kelmiküla Lasteaed").

Neil tublidel lastel oli võimalus veel kord üles astuda konkursi lõppvoorus, mis toimus 12.märtsil Estonia Talveaias.

Lõppvoorus osutusid parimateks etlejateks Uku Tamm Tallinna Lasteaiast Kiikhobu, Maksim Kuts Laagna Lasteaed-Põhikoolist, Anette Vilhelmine Koonik Pirita Kose Lasteaiast, Sirlike Hermaste Virmalise lasteaiast, Marta Loore Pürg Männiku lasteaiast ja Linda Liis Kannukene lasteaiast Rabarüblik.

Linnaosade kaupa toimunud eelvoorudesse registreerus 93-st Tallinna haridusasutusest kokku 225 väikest etlejat, kellest lõppvoorus esines 28 tublimat.

Vaata pilte galeriist!

Sule aken 

Lisatud: 13.03.2015


Eesti Vabariigi 97.aastapäevale pühendatud kontsert

19.veebruaril algusega 17.30 toimus Kopli huvikool saalis pidulik kontsert, mis oli pühendatud Eesti Vabariigi 97.aastapäevale. Esinesid Tallinna Kopli Huvikool mudilased, laulu- ja tantsuringide ning klaveriklassi õpilased. Meeleolukas kontsert pakkus rõõmu nii esinejatele kui külalistele.

Sule aken 

Vaata pilte galeriist!

Lisatud: 26.02.2015


 

Inimese kõige parem sõber - KOER

13.veebruaril algusega 15.30 toimus Kopli huvikool saalis põnev sõbrapäeva üritus. Külla tuli professionaalne koerte dresseerija Sergei Tsõba oma hoolealustega -  erinevat liiki koertega. Ta rääkis ja näitas, kuidas tuleb koeri õpetada ja kasvatada!

Vaata pilte galeriist!               

Lisatud: 16.02.2015


 

 Klaveriklassi õpilaste edukas esinemine konkursil MIT/t/MU/u/S

1.veebruaril huvikeskuses KULLO toimunud mittemuusikakoolide õpilaste klaverikonkursil esinesid rohke arvu osalejate seas ka Tallinna Kopli Huvikool klaveriklassi õpilased. Omaloomingulise palaga  "Unelm" astus üles Karina Nesvetaeva, õpilase ja õpilase ansamblis mängisid klaverit Anita Mia Copeland ja Angelika Mašak (romanss "Valguse öö") ning õpilane ja õpetaja ansamblis esinesid kauni  palaga "Lastelaul" Elis Künnapuu ja Jelena Novikova. Kõik meie esinejad pälvisid žürii tunnustuse ja märgiti ära "tähekestega".

Palju õnne õpilastele ja nende õpetajale Jelena Novikovale!

 Lisatud: 03.02.2015


 

Tallinna Kopli Huvikool õpilaste esinemised Stroomi Keskuses

·         Teisipäeval, 10.veebruaril kell 16.00  – estraaditantsustuudio  EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel

·         Kolmapäeval, 11.veebruaril kell 16.00  – mudilaste tantsustuudio FORTE  õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel

·         Neljapäeval, 12.veebruaril kell 16.00  – lastetantsu rühm õpetaja Helle Laanese juhendamisel ja tänavatantsu rühm õpetaja Marlen Peeba juhendamisel ning breiktantsu rühm Roman Hmelevskoi juhendamisel

·         Reedel, 13.veebruaril kell 16.00  – estraaditantsustuudio KORELLON  õpetaja Egor Zadoya juhendamisel ja laulustuudio KNM solistid õpetaja Sergei Panovi juhendamisel

Olete oodatud meie kontserditele!

 Lisatud: 30.01.2015


Nimekonkurss

Tallinna Kopli Huvikool kuulutab välja nimekonkursi meie huvikoolile uue nime leidmiseks.

Nimepakkumisi saab Kopli noortemajja saata e-kirjagakonkurss@khk.edu.ee või toimetada meie kooli valvelauda kuni 31.märtsini 2015.a. Ettepanek peab sisaldama huvikooli uut nime ja põhjendust, miks just see nimi on sobilik. Lisada tuleb esitaja nimi ja kontaktandmeid ning märgusõna  „nimekonkurss“.          

  • Nimel peaks olema seos huvikooli  tegevuse või  asukohaga.
  • Nimi peab olema hea kõlaga.
  • Nimi võib koosneda  maksimaalselt kolmest  sõnast.

Laekunud pakkumisi hindab huvikooli poolt moodustatud 5-liikmeline komisjon, kuhu kuuluvad Kopli huvikool direktor, õppealajuhataja, hoolekogu liige, õpetajate ja õpilaste esindaja. Parimad nimekandidaadid selgitatakse välja 1.maiks. Kolm enim sobivat nimekandidaati saavad auhinnad, milleks on Forum Cinemas kinkekaardid.

Peaauhind, kinkekaart Kalev SPA-sse, antakse konkursi võitjale üle 26.mail 2015.a. noortemaja suurel kevadkontserdil Salme Kultuurikeskuses.

Soovime rohket osavõttu ja head nuputamist!

 

 Lisatud: 12.01.2015


Aitäh heategevusloteriis osalejatele!

2014.a. detsembris toimus Kopli huvikools õppealajuhataja Milvi Israeli eestvõttel jõulukuu heategevusloterii, mille käigus koguti 43 eurot ja 20 senti. Loteriis välja pandud esemed saadi noortemaja õpetajatelt. Kogutud summa annetati "Märka ja aita" fondi, mille eesmärgiks on materiaalset abi vajavate laste aitamine.

Täname kõiki, kes loteriis osalemisega andsid oma panuse heategevusse laste hüvanguks!

Lisatud: 15.01.2015


Lumememme konkurss

Talv on täies ilus. Meil on põhjust lumest rõõmu tunda. Et see talv meile kõigile hästi meelde jääks, kuulutame välja lumememme konkursi, mis toimub jaanuari kuu lõpuni.

KNM  aeda lumememmesid meisterdama on oodatud kõik meie maja erinevad huviringid ja -rühmad.  

Pildistame paremaid töid ning huvitavamate lumeskulptuuride tegijatele paneme välja magusad auhinnad, mille anname kätte vastlapäeval.

Lisatud: 05.01.2015


 

Uudised
Kallid lapsevanemad ja õpilased! Tähelepanu!
 
Jätkub registreerumine huviringidesse! Osalemiseks täida avaldus valitud huviringi lehel. Info huviringide kohta on täienemisel.
 
Täpsem info tel 6627102 / 5172198 (õppejuht)
 
Digitaalse dokumendi saatmiseks alusta kodulehelt: vali ring ja tee täpselt juhendi järgi. Videojuhise leiad SIIT.
 
Kui digitaalne esitamine on võimatu, siis paberblankette saab küsida huvikooli administraatori käest.
 
 
Teated

 

 

"Märka ja aita"


Meie aadress:
Kari 13, 10311 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 4022 juhiabi - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@khk.edu.ee

Avaldused ja dokumendid:
juhiabi@khk.edu.ee